Sliptong met komkommersaus Careyn zoekt jou! nrïïi Voor filialen in Zeeuws-Vlaanderen zoeken wij: Zelfstandig en flexibel Card Careynhulp apothekersassistente Filiaalleiders m/v Vervangend Filiaalleiders m/v Verkoop medewerkers m/v Nieuwe Stadsblad EXTRA Woensdag 12 september 2007 - Pagina 26 Er is nog steeds discussie over de schrijfwijze van deze kleine zeetongetjes die zo vaak op de menu kaart staan. De een houdt het op slibtong, vanwe ge het feit dat de vis zich op de slibberige zeebo dem bevindt, de ander maakt er sliptong van om dat de vis dermate klein is dat ze door de mazen van het net heen slipt. Navraag bij Onze Taal leert dat de juiste benaming inderdaad sliptong is. De tong wordt gevangen met een sleepnet en er kan sprake zijn van een zogenaamde klinkerverkor ting (sleep=slip). Hoe dan ook, de visjes zijn ver duiveld lekker als ze goed worden klaargemaakt. En dat is echt niet zo moeilijk. Ingrediënten: vier sliptongen, drie bosuitjes, een komkommer, citroen, vier eetlepels bloem, 150 gram boter, 125 ml crème fraichewat takjes dil le en peper en zout. De komkommer schillen en in de lengte halveren. Haal de zaadjes eruit en snij de vrucht in kleine blokjes. De bosuitjes eveneens in stukjes van on geveer een centimeter snijden. Pers de citroen uit in een kommetje, doe er zout en peper bij en wrijf met het mengsel de vissen in. Haal ze daarna door de bloem en bak ze in de boter goudbruin. Uit de pan halen en warm houden. In het braad vet de komkommer en de bosuitjes fruiten in een minuut of vier. Voeg dan de crème fraiche toe en laat de saus zachtjes doorwarmen. De gehakte dille toevoegen, de sliptongen op warme borden leggen en de saus erover gieten. Geef er gebakken aardappelen en een mooie sla bij. Een smakelijke prosecco doet het hier goed bij. Anneke Kaiser Ben jij die buitengewoon bijzondere én betrokken Careynhulp die wij zoeken voor huishoudelijke zorg bij onze klanten? Je komt in dienst van de klant, waar je zelfstandig huishoudelijk werk voor uitvoert. Ben je geïnteresseerd? Bel dan naar Careyn Contact 088 123 99 88. In bijna elke plaats in ons werkgebied kunnen we jouw hulp gebruiken. Careyn Huishoudelijke Zorg Postbus 600 3100 AX Schiedam www.careyn.nl APOTHEEK f/e - Apotheek de Lindehoeve is een moderne, bereidende apotheek.We hebben een enthousiast en gevarieerd team. In verband met de komst van een tweede vestiging, zijn we op zoek naar een gediplomeerde voor tenminste 32 uur per week. Heb je interesse? Bel ons en vraag naar een van de apothekers. Schrijf, stuur een e-mail, of kijk op onze website. w.apotheekdelindehoeve.nl Tot uw taken behoren met name de leiding over personeel en de personeelsplanning, de goederen- stroombeheersing en de benodigde administratieve werkzaamheden. Vanzelfsprekend weet u ook van 'aanpakken'. Een commerciële opleiding (MBO/HBO) en enige jaren ervaring zijn een pré. Heeft u in een ander beroep uw organisatietalent bewezen en laten zien dat u het vermogen heeft met mensen om te kunnen gaan, dan bent u voor deze positie geschikt. Om uw taken goed te beheersen, bereiden wij u intensief voor op uw inzet als filiaalteider. Naast een uitstekend salaris bieden wij u aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, gebaseerd op het bereikte prestatieniveau. Wij verwachten naast leidinggevende verantwoorde lijkheid en persoonlijke inzet en betrokkenheid ook, dat u klantvriendelijk bent en dat u waarde hecht aan een verzorgd uiterlijk. In het geval van vervanging, behoren tot uw taken het inzetten van personeel, de goederenstroombe- heersing en de benodigde administratieve werkzaam heden. Vanzelfsprekend weet u ook van 'aanpakken'. Een commerciële opleiding (MBO/HBO) en enige jaren ervaring zijn een pré. Heeft u in een ander beroep uw organisatietalent bewezen en laten zien dat u verantwoording kunt nemen, dan bent u voor deze positie geschikt. Wij bieden flexibele werktijden welke in overleg kunnen worden vastgesteld. Een planmatige en gedegen inwerkperiode is voor ons vanzelfsprekend. Naast een uitstekend salaris bieden wij u aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Promotie tot filiaalleider behoort tot de mogelijkheden. Wij verwachten naast persoonlijke inzet en betrokkenheid ook, dat u klantvriendelijk bent en dat u waarde hecht aan een verzorgd uiterlijk. Wij bieden: - afwisselende en verantwoordelijke werkzaamheden in teamverband; - flexibele werktijden van 2 tot 5 dagen per week; - een goede werksfeer; - groeikansen tot vervangend filiaalleider of filiaalleider; - een gedegen en planmatige inwerkperiode. Geïnteresseerden die geen opleiding in de detailhandel hebben genoten of die langere tijd niet hebben deelgenomen aan het arbeidsproces, wor den uitdrukkelijk uitgenodigd om te solliciteren; - uitstekend salaris met aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een prestatie-premie. Wij verwachten: - klantvriendelijk optreden; - een verzorgd en net uiterlijk; - bereidheid verantwoordelijkheid te nemen. Uw sollicitatie met CV en diploma's stuurt u naar: ALDI ROOSENDAAL B.V., T.a.v. de heer A.J.P. Oosterling, Postbus 1850,4700 BW Roosendaal

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 26