Afwisselend en dyna VERKOOPMEDEWERKSTER <m/v> Instructeur BHV (fulltime 40 uur/week) m/v Functie-omschrijving Vanwege een sterke groei van onze activiteiten en de uitbreiding van onze oefenfaciliteiten zijn wij op zoek naar een gemotiveerde instructeurs in vaste dienst. Als kennisoverdracht je boeit, je graag in internationaal gezelschap verkeert en je een wisselende werkomgeving als stimulerend ervaart, dan ben je met zekerheid op zoek naar deze functie en wel het geven van preventieve en repressieve veiligheidstraining, aan werknemers uit o.a. de industrie,maritieme offshore-industrie en de overheid. Uw profiel Instructeur BHV volgens NIBHV richtlijnen Mogelijk Instructeurdiploma stichting brandweer opleidingen in Nederland Mogelijk affiniteit met scheepvaart offshore Flexibele werkinstelling; MBO werk- en denkniveau; Affiniteit met veiligheid; Goede Nederlandse en Engelse uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift; Minimaal rijbewijs B; Mogelijk ervaring in lesgeven; Enthousiaste, gemotiveerde en positieve instelling. Wij bieden Een leuke, afwisselende baan binnen een dynamisch bedrijf met een marktconform arbeidsvoor waardenpakket. Geïnteresseerd? Stuur dan een beknopte sollicitatiebrief met CV per post naar: SAIO Offshore Training, T.a.v. Eric MayerQuarantaineweg 98, 3089 KP, Heyplaat Rotterdam Of per e-mail naar: em@saio-offshore.com Uw Eigen Drogist Bergsen te Schiedam zoekt een: Voor deze functie zijn wij op zoek naar een gemotiveerd en vriendelijk persoon, die interesse heeft in de drogisterij branche. Ervaring binnen onze branche en het bezit van het diploma "Verkoop in de drogisterij" heeft bij ons de voorkeur. (Of de bereidheid hiervoor een opleiding te volgen). Nette en verzorgde uitstraling is noodzakelijk! Wij zien ernaar uit om u in ons gemotiveerde verkoopteam te verwelkomen. U kunt uw sollicitatie (voorzien van pasfoto) richten aan: Uw Eigen Drogist Bergsen Mgr. Nolenslaan 516-518 3119 EN Schiedam, Telefoon: 010-4739412 Een ridderlijk welkom in een nieuwe woonwijk op zaterdag 22 september! Het TOERNOOIVELD www.hettoernooiveld.nl uom is gespecialiseerd in goed en erncient schoonhouden. Onze medewerkers zijn elke dag in het hele land actief om onder meer kantoren, onderwijsinstellingen, productielocaties, publieke ruimten en ziekenhuizen vakkundig schoon te maken. Veelal voor gerenommeerde opdrachtgevers Voor een object in Vlaardingen zijn wij op zoek naar: Schoonmaakmedewerkers m/v Werktijden: ma t/m vrij van 17.00 tot 20.00 uur. De functie: U bent verantwoordelijk voor het zelfstandig uitvoeren van diverse specialistische werkzaamheden volgens vastgestelde instructies op schoonmaakgebied, waaronder vloeronderhoud, calamiteiten en keukens. Bent u: in staat zelfstandig te werken; ervaren in het uitvoeren van alle specialistische reinigingswerkzaamheden; eventueel in het bezit van SVS-vakopleidingen; eventueel in het bezit van een HACCP-certificaat? Wij bieden: een leuke baan, in een leuk team met prettige collega's; grote mate van zelfstandigheid; een compleet pakket werkkleding; mogelijkheden tot het volgen van vakopleidingen; goede arbeidsvoorwaarden conform de CAO voor het Schoonmaak- en Glazenwassersbedrijf. Reageren? Ziet u zo'n plezierige parttime baan met leuke collega's wel zitten, steekt u graag uw handen uit de mouwen en woont u in bovengenoemde omgeving? Bel dan vandaag nog! Ons telefoonnummer is (010) 204 32 00 en vraag naar Yvonne Dubbeldeman. Locatie Siloam is op zoek naar de volgende collega's: Hoofd zorg Coördinator vrijwilligers Teamleider zorg Verzorgende Teamleider interne zaken Helpende Locatie Slingedael is op zoek naar: Teamleider zorg Teamleider facilitaire zaken Begeleider Locatie Waelestein is op zoek naar: Verzorgende Coördinator huishouding Voor meer informatie verwijzen wij je naar de website www.zorggroeprijnmond.nl De zorg van Zorggroep Rijnmond is gebaseerd op een protestants-christelijke mensvisie en de cliënt staat te allen tijde centraal. Zorgverlening waarbij het individu centraal staat, dat is belangrijk voor Zorggroep Rijnmond. Vijf zorgcentra en vier verpleeghuizen in het Rijnmondgebied maken deel uit van deze dynamische en vernieuwende organisa tie. De instellingen binnen Zorggroep Rijnmond verlenen samen zorg aan meer dan 800 bewoners en cliënten. De zorgverlening is geba seerd op een protestants- christelijke mensvisie, die voor een belangrijk gedeelte de kwaliteit van de zorg bepaalt. Aan de medewerkers geeft Zorggroep Rijnmond ruimte voor eigen initiatief en meedenken in ontwikke lingen. Siloam, Slingedael en Waelestein behoren tot Zorggroep Rijnmond evenals Atrium, De Burcht, De Koningshof, Pniël en Tiendhove. - Kijk voor meer info op www.zorggroeprijnmond.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 27