DDD Frankeland tempo-team Coördinator Brasserie personeel centrum voor verzorgd wonen, verpleging en welzijn - Werkelijk goed werk dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad Woensdag 12 september 2007 - Pagina 29 Vanuit de ultra moderne en 24 iswerkzaamheden. In verband met uitbreiding lewerker Alarmcentrale. Full-time Operator Administratief medewerker Alarmcentrale Meldkamer Vlaardingen is een jonge professionele Alarmcentrale in Vlaardingi uur per dag bemande Alarmcentrale verrichten wij diverse beveiligi zijn wij per direct op zoek naar een operator, c.q. administratief m Takenpakket: behandelen van inkomende alarmmeldingen behandelen van meldingen van GPS Tracking Tracingsystemen telefonische contacten met chauffeurs en opdrachtgevers planning van chauffeurs digitaal opmaken van rapportage in, o.a. Excel Wij bieden u: een uitstekende werkomgeving salaris conform de Landelijke CAO opleiding centralist (BoCA) Wat vragen wij van u: uitstekende beheersing van Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift van onbesproken gedrag stressbestendig en accuraat communicatief flexibele werkinstelling computer ervaring m.D.t. Windows Office bereid tot het verrichten van dag-, avond-, nacht- en weekenddiensten Ook schoolverlaters vanaf 18 jaar kunnen reageren. Uw sollicitatie, bij voorkeur per e-mail, Meldkamer Vlaardingen Haringbuisweg 31, 3133 KP Vlaardingen klantenservice@meldkamervlaardingen.nl n CV, kunt u richten c DDD Personeel B.V. is een eigentijdse, snel groeiend uit zendbureau gevestigd In hartje Rotterdam aan de Schiekade 133 en gespecialiseerd In de indu strie. Wij bieden onze opdracht gevers en uitzendkrachten 100% recht-door-zee dienstverlening. Om de groei de baas te blijven z!|n we op zoek naar een twee nieuwe collega's. Reacties: Wanneer je overtuigd bent van jezelf en DDD spreekt je aan, mail dan je C.V. en motivatie naar kim.denhaan@dddpersoneel.nl Intercedent Onze nieuwe collega wordt in 12 maanden opgeleid tot een allround intercedent. Via de praktijk en een opleiding leer je alle facetten van het vak. Na gebleken geschiktheid staat er een mooie bedrijfsauto op je te wachten. Profiel Tenminste MBO-niveau hands-on mentaliteit ambitieus praktisch en probleem oplossend ingesteld actieve houding en resultaat gericht. Kijk voor meer informatie op: www.dddpersoneel.nl Denkers Die Doen Assistent vestigingsmanager Rapporteert aan de vestigings manager en vervangt deze bij af wezigheid. Verantwoordelijk voor het werven, selecteren, beoordelen, inschrijven en aanbieden van uitzend krachten aan relaties en prospects. De focus ligt op het aansturen van je afdeling door een adequate taak verdeling en voor de koppeling tussen vraag en aanbod en verzorgen van rondleidingen bij onze opdracht gevers. Je behoudt het overzicht en handelt daarnaar. Denken en doen in het klantbelang! Je staat stevig in je schoenen en kent je dossiers. Je voelt je thuis is een dynamische omgeving. Profiel Ervaring in de branche is een pré Analytisch en zakelijk ingesteld Resultaatgericht, zelfstanding en 100% dienstverlenend ingesteld Flexibel en stressbestendig Organisator teambuilder Geen 9 tot 5 mentaliteit - Gewend om met Office software te werken In bezit van rijbewijs Frankelandgroep Frankeland, winnaar van de Food is Care Award 2006, zoekt een voor 36 uren per week In onze Brasserie Lidwien kunnen gasten rekenen op persoonlijke aandacht. Dagelijks worden er een uitgebreide lunch en een diner gepresenteerd aan bewoners en hun eventuele gasten, wijkbewoners en medewerkers. In nauwe samenwerking met de ontkoppelde keuken bereidt het team voor gemiddeld 250 gasten een maaltijd die kan bestaan uit een eenvoudige broodmaaltijd tot een uitgebreid diner. Het team bestaat uit drie koks met ondersteuning van een aantal koksassistenten. Uw profiel: een afgeronde (horeca)koksopleiding; enige jaren praktische werkervaring in de betere horeca en/of instelling: kennis van diëten: bereidheid om op feestdagen en in de weekeinden in roosterdienst te werken; bereidheid om in de avonduren tot vooralsnog 20.00 uur te werken. Uw werkterrein: bereiden van maaltijden: bereiden van diverse gerechten, zoals snacks, bittergarnituren, warme en koude buffetten: leidinggeven aan de keukenmedewerkers in de brasserie: bewaken van de kwaliteit en juiste uitvoering van regelgeving en beleid. Frankeland is een centrum voor verzorgd wonen, verpleging en welzijn met een grote klantenkring binnen en buiten zijn muren. Naast verpleeghuis zorg biedt Frankeland zorgcentrumzorg (aan huis) en vele welzijnsactiviteiten aan klanten die ver spreid in Schiedam wonen. Vanuit Frankeland wordt tevens de directie gevoerd over de zorgcentra Jacobs Gasthuis, Harg-Spaland. Schiewaegh en Vaartland. Frankeland levert in deze zorgcentra aanvullende verpleeghuiszorg. Samen vormen zij de Frankelandgroep, die eveneens een samenwerkingsrelatie heeft met de Zorgcombinatie Nieuwe Maas. Frankeland heeft regionaal en landelijk een goede naam. De afgelopen jaren hebben wij diverse lande lijke onderscheidingen gekregen, waaronder het gouden keurmerk in de zorg en de Food is Care Award 2006. Wij hechten grote waarde aan het welbevinden van onze klanten en medewerkers. Hiertoe beschikken wij over een Sport- en Recreatieclub (met o.a een zwembad, fitnessruimte, midgetgolf- en jeu de bou- lesbanen), een internetcafé, een brasserie en twee vakantievilla's aan zee, zowel in Rockanje als in Benissa (Spanje). De tevredenheid van onze klanten is vooral te dan ken aan de geweldige inzet en het grote enthousias me van onze medewerkers en vrijwilligers. Die vor men een team waarin en waarmee het prettig wer ken is. Voor meer informatie kunt u terecht op onze website: www.frankelandgroep.nl Wij bieden: een uitdagende functie in een kwaliteitsbewuste organisatie die altijd in beweging is en alle ruimte biedt voor ontplooiing: een prettige, collegiale en open werksfeer: salariëring volgens de CAO V&V in functiegroep 35 (minimaal 1.506,61 en maximaal 2.187,01): vele secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een gratis lidmaatschap van de Sport- en Recreatieclub van Frankeland, fietsenplan en goede opleidings faciliteiten. Sollicitatie en informatie: Wilt u nadere informatie? Belt u dan met de heer Eric van Reenen, hoofd keuken, telefoon 010-426 49 25. Bent u geïnterresseerd? Uw schriftelijke sollicitatie met cv kunt u tot 28 september 2007 sturen naar de afdeling Personeel Organisatie van Frankeland, Sint Liduinastraat 10,3117 CS Schiedam of per e-mail naar: k.vanbalen@frankelandgroep.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. KANTOOR Toppers gezocht m/v voor verschillende bedrijven. Uiteraard staan onze deuren altijd wagenwijd open om werkzoekenden te verwelkomen. Nooit eerder waren er echter zoveel aantrekkelijke vacatures beschikbaar Omdat onze vestiging aan de broersvest in Schiedam een keur aan vaste en uiteenlopende banen heeft zijn wij op don derdag 20 september en donderdag 27 september voor alle geïnteresseerden extra lang geopend. We sluiten pas om 19:30 uur Wanneer jij als werkzoekende onze vestiging bezoekt stellen we je daarbij niet alleen voor op een baan, je krijgt ook nog eens de gelegenheid om een persoonlijk visite kaartje te maken. Aangezien onze werkenden onze visite kaartjes zijn, willen we ook jou dat op een creatieve manier laten blijken. Wil jij weten wat de mogelijkheden voor jou zijn of wil je je graag inschrijven bij Tempo-Team? Kom dan tijdens onze open avonden naar Tempo-Team op broersvest 14 in Schiedam! Informatie: 010 426 08 44, Linda Broek, Broersvest 14-16, Schiedam COMMERCIËLE DIENSTVERLENING Intercedent m/v bij Tempo-Team. Wij zoeken doe ners met karakter Heb je je hbo-studie afgerond en ben je op zoek naar een werkgever waar je je optimaal kunt ontwikkelen? Dan ben je bij Tempo-Team aan het goede adres. Als intercedent ben je intermediair tussen klanten en flexwerkgrs.Wij bieden je een interessante baan met doorgroeimogelijkheden, opleidingen en coaching. Naast een goed salaris kun je rekenen op een reiskostenrege ling, kinderopvangregeling, 25 vakantiedagen en 13 atv- dagen en diverse bonussen. Er zijn goede carrièremoge lijkheden. Vaak dicht bij huis. Onderscheidend is de mentaliteit van onze mensen. We zijn zeer betrokken en actiegericht. Ben jij een doener die voldoet aan een aantal concrete eisen en misschien nog belangrijker, de juiste mentaliteit heeft? J<ijk voor meer informatie, actuele vaca tures en om direct te solliciteren op www.tempo- team.nl/loopbaan www.tempa-team.nl Zo werkt het.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 29