lezers/actie Jump mee voor wereldrecord Deze vakantie met iets teveel bagage thuisgekomen CweightWatchers' H Coöperatie Museum viert 30-jarig bestaan Verzorgde 'Musikherbst' voor 395,- Profiteer nu: gratis inschrijving t.w.v. e 15,- 10 weken cursus voor 80,- i.p.u 100,- Kom langs en neem deze bon mee Wandelen van Rotterdam naar Rhoon de Weekkrant Nieuwe Stadsblad <.Yv.v ,v .V/ >v|r<rvAY,;»Vv' Woensdag 12 september 2007 - Pagina 36 WGGGNeR huis-aan-huiskranten Exclusief voor de lezers van dé Weekkrant heeft Pharos Reizen van ANWB de mo gelijkheid om deze herfst in de bergen van Oostenrijk te genieten van natuur en muziek van een hoog ni veau. Gezelligheid staat daarbij centraal! Op dinsdag (25 september of 2 oktober) worden de va kantiegangers verwacht in één van de sfeervolle dor pen rondom Ellmau in het Wilder Kaiser gebergte. Overdag is er de gelegen heid om er met de auto op uit te trekken. Winkelen in de Maria Hilferstrasse in In nsbruck, een tochtje door de overweldigende natuur in het Zillertal of op bezoek bij Swarovski. Van woensdag tot en met vrijdag wordt de dag afge sloten met een muziekpro gramma in de tent in Ellm au. Naast Marc Pircher, An gelina, Lara zijn er optre dens van de lungen Ziller- taler en de Kastelruther Spatzen. Zaterdagavond is het Wilder Kaiser gala met een optredens van Angeli na, de Edlseer en als hoog tepunt Hansi Hinterseer. Met 'du hast mich heut noch nie geküsst' heeft de voormalig skiër de eerste plaats van de hitparade be reikt. Lezers wordt een reis aan geboden met vijf overnach tingen op basis van half- pension in het 3 sterren Hotel Kitzbühler Alpen of in een gelijkwaardig hotel in de regio, vier maal entree tot de muziektent op woensdag, donderdag, vrij dag en zaterdag met vele optredens, eenmaal ge bruik van de 'Hartkaiser- bahn' berglift en een boot tocht over de Achensee. De reissom voor deze spe ciale reis bedraagt 395,- per persoon op basis van een 2-persoonskamer. Voor meer informatie en reserveringen kijk op www.pharosreizen.nl/ weekkrant, of via 0900 365 65 65 (20cpm) met behulp van zoek boekcode 14826. Voor vijf keer twee lezers van deze krant is verblijf en verzorging ter plaatse zelfs helemaal gratis.Geef ant woord op de vraag welke voormalig skiër het podium aldaar betreedt. Is dat a. Alberto Tomba b. Hansi Hinterseer c. Eddy the Eagle SMS het antwoord naar 2121. Begin met WIN (spa tie) ALPEN (spatie) en ver volgens het antwoord. U ontvangt een bericht a 40 cent retour. De cursuslokatie bij jou in de buurt is: Schiedam Nieuwe Damlaan 5 Wo 19.30 uur Meer weten? Bel 0900 - 2040714 (co.iop.m.) of kijk op weightwatchers.nl Bij voorkeur een half uur voor aanvang cursus aanwezig. Actie geldig van 3 september t/m 13 oktober 2007. Vraag naar de overige voorwaarden. ROTTERDAM - De Coolsingel in Rotterdam is zondag 16 sep tember het decor voor het we reldrecord Jumpstyle. De artie sten Jeckyll and Hyde en top dj MC-Q als master of ceremony laten de Coolsingel op haar voe gen trillen. Maar de échte V.I.P.'s van dit evenement zijn toch de vele Nederlanders die deze middag gaan swingen voor een plaats in het Guinness Book of World Records. Onder de titel Jump4Energy laten zij zien dat fun and energy een gouden combinatie is om te kunnen voldoen aan een ge- ROTTERDAM - Zondag 16 sep tember kunnen wandelaars het Erasmuspad wandelen. Een tocht van 23 kilometer van Rot terdam Centrum, via Fe- ijenoord, Charlois, IJsselmonde naar Albranswaard (Rhoon). Een prachtige wandeling die eindigt in de Rhoonse grienden en het natuurgebied Klein Pro fijt doorsnijdt. Er kan gestart worden om 8.30 uur voor de lange wandeling (23 km) bij Café restaurant Engels bij Cen traal Station Rotterdam en voor de kortere wandeling (10 km) in Restaurant Meerzicht (in het Rotterdams Zuiderpark -me trostation Zuidplein). Meewan- delen kost €2,50. zonde levensstijl; dubbel 30 mi nuten bewegen is daarbij im mers de norm. Initiatiefnemers van Jump4Energy zijn; Rotter dam Durft, Sport en Recreatie Gemeente Rotterdam en de be- weegcampagne dubbel30. De belangrijkste gast op zondag 16 september is een official van Guinness World Records. Voor de toekenning van een wereld record moet namelijk worden voldaan aan een aantal eisen. Zo moeten alle deelnemers de zelfde Jumpstyle uitvoeren op exact hetzelfde moment. Daar om is 17.00uur uitgeroepen tot showtime. De duur van de Jumpstyle is vastgesteld op vijf minuten. Direct na het event is bekend of Nederland een offi cieel Guinness wereldrecord rij ker is. Wie meer wil weten over het wereldrecord dat zondag in Rotterdam wordt nagestreefd of een gezonde levensstijl kan te recht op de website,www.dub- bel30.nl, www.rotterdamsport- stad.nl ofwww.jump4energy.nl Wereldrecord Jumpstyle, zon dag 16 september, 17.00uur, Coolsingel Rotterdam. Be there! Doe mee! SCHIEDAM - Het Nationaal Coöperatie Museum viert za terdag 15 september haar 30- jarig bestaan. Het museum is gevestigd aan de Lange Haven 84 te Schiedam. Het museum geeft een beeld van de Coöpe ratieve beweging in Neder land en met name van de ver bruikscoöperaties zoals die in de tweede helft van de negen tiende eeuw ontstond en tot 1973 in het hele land middels Coöp winkels vorm kreeg. Ook na 1973 bleven er op een plaatsen zoals bijvoorbeeld de Zaanstreek en Arnhem nog Coöp winkels bestaan. Ook in het waterweggebied ging de Coöp toen nog door. Onder de naam Coöp Codis zijn er in middels al weer 175 winkels over Nederland verspreid. Aan het museum is een winkel verbonden waarin voorname lijk snoep uit grootmoeders tijd wordt verkocht. Naast (vaste) klanten voor de winkel komen er jaarlijks meer dan 13000 bezoekers in het muse um. Het 30-jarig jubileum wordt 15 september gevierd met een aantal activiteiten in en rond het museum. Jumpen is hot, jumpen is in en nog eens heel goed voor je lichaam.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 36