Gelukkig eten j a 'i Dansen met Bert en Emie? modebeai|g^6tyle Wel baas geen bitch Echte mannen gezocht! Gratis met 'n vriendin naar de Tina dag! De baas U|n f r dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad LIFESTYLE Woensdag 12 september 2007 - Pagina 45 Het is nooit eenvoudig om de baas te zijn, maar voor een vrouw is het twee keer zo moeilijk. Hoe vaak wordt wel niet over een vrouw die autoriteit uitoefent en zware beslissin gen neemt gezegd dat ze een bitch is? Kimberly Yorio en Caitlin Fried man nemen de lezers stap voor stap mee langs de grondbegin selen van het leidinggeven, te beginnen met de belangrijkste functies en rollen die een ma nager vervult, en reiken ze dan alle instrumenten aan die ze nodig hebben om vol zelfver trouwen succesvol leiding te ge ven. De baas zijn - zonder een bitch te worden is dé beknopte ma- nagementhandleiding waar he dendaagse vrouwelijke ma nagers op hebben gewacht: hét boek dat ons eindelijk laat zien hoe aardige vrouwen zo veel mogelijk uit hun leiderschaps- rol kunnen halen. Jamie Oliver zei ooit over de dames: 'Yorio en Friedman zijn de perfecte vrou wen om over management te -iDDdcrccn Het tweede nationale gastronomiesym- posium over de natuurlijke keuken, pure en verse producten, koken uit het wild, de eigen streek, de eigen tuin, biologi sche vs biotechnologische producten en heel veel andere zaken die met eerlijk koken en eten te maken hebben is op zondag 7 oktober. Het symposium wordt georganiseerd door Wageningen Univer siteit en Research Centrum en de K.L. Poll-stichting voor Onderwijs, Kunst en Wetenschap. Het programma bestaat uit een plenair gedeelte voor de lunch (twee lezingen en een debat) en parallelsessies in de middag: lezingen, demonstraties en workshops waarin de symposiumdeelne mers onder andere zelf ambachtelijk ijs en bonbons kunnen maken, brood bakken en een kalf ontbenen en ontleden. Er is een uitgebreide Informatiemarkt waar producenten van uiteenlopende producten hun waren laten zien en proe ven en waar boeken en dvd's over eten en koken te koop zijn. Met de Gelukkig Eten Puzzeltocht kunnen de deelnemers aan het symposium hun culinaire kennis toetsen. Voor meer informatie over het symposi um: Verstegen Stlgter culturele P projecten, 020 6235451, of: www.klpoll.nl. De Jonge Gezinnen Beurs bestaat dit jaar 5 jaar, extra reden dus voor een feestje! Dit feestje wordt gevierd op het Inspi ratieplein. En wie jarig is trakteert. Daarom zijn de workshops op het in spiratieplein dit jaar extra feestelijk getint en bovendien allemaal GRATIS! Hierbij alvast een voorproeve: Het theaterprogramma staat bol van be kende characters; jonge bezoekers ontmoe ten hier Bobo, gaan dansen met Bert en Er nie en kunnen op de foto met Fifi. Ze ma ken kennis met Dikkie Dik en zijn maker Jet Boeke. Theater Terra, bekend van de vertol king van Kikker, vertoont hun nieuwe voor stelling Matroos in de Doos naar het gelijk namige boek van Daphne Deckers. Dirk Scheele komt liedjes zingen en ook het Zandkasteel met Toto, Sassa en Koning Koos verzorgt een geweldige show. Volwas senen genieten van modeshows en er wor den bekende Nederlanders geïnterviewd. Ouders toetsen hun kennis met betrekking tot opvoedkundige kwesties bij de quiz van Frans X. Plooij, de schrijver van Oei ik Groei. Elke dag zijn er geweldige prijzen te winnen bij de trelddng van de CliniClowns-loterij. En zondag 4 november wordt deze trekking verzorgd door kersverse moeder Leontien van Moorsel, ambassadrice van Clini- Clowns. Kaarten voor de Jonge Gezinnen Beurs kos ten 13,50 per stuk en in de voorverkoop (t/m 23 oktober) 11,50. Per bestelling krijgt men in de voorverkoop bovendien een gratis dvd van Bert en Ernie. Kaarten zijn te bestellen op www.jongegezinnen- beurs.nl of via (0172) 448 448. Kinderen t/m 12 jaar hebben gratis entree. Racecoureur, profvoetballer of piloot worden.... De Neder landse man droomt graag en veel. In aanloop naar de campagne Gezocht Echte Mannen heeft het vernieuwde mannenblad Aktueel Sportief een nationaal onderzoek ge daan onder mannen in de leeftijd van 18 tot 60 jaar naar de grootste jongensdromen. Hoewel de meerderheid van de mannen aangeeft dat geluk belangrijker is dan geld, geeft ruim 20% toch aan dat rijk worden hun grootste droom is. Op de vraag wat ze zouden doen met hun nieuw verworven rijkdom, kiest men over wegend voor de bekende wegen: geld beleggen en sparen (47,6%), een nieuwe woning (42,1%), een nieuwe auto (39,7%) of een luxe vakantie (34%). Uit het nationale onderzoek komt naar voren dat iedere man wel een grote concrete jongensdroom (buiten rijk worden) heeft, maar dat slechts weinig dromen ook echt uitkomen. Maar liefst 82,4% van de jongensdromen blijft Inmiddels is de campagne van start gegaan. Aktueel Sportief roept alle echte mannen van Nederland op hun jongensdromen kenbaar te maken. Dat kan tot 10 september a.s. via de bon in het blad of via de website www.aktueelmannen.nl. Aktueel Sportief gaat een aantal van die jongensdromen vervullen! Op basis van het onderzoek zal Aktueel Sportief alvast vier veelgenoemde jongensdromen uit laten komen: 1. Zwemmen tussen de witte haaien 2. Te fiets de Alpe d'Huez beklimmen 3. Autocoureur worden (behalen van je racelicentie) 4. Stuntviiegen De inzender met de beste argumentatie waarom juist zijn jongensdroom vervuld moet worden, gaat met Aktueel Sportief op een onvergetelijk avontuur. Zie ookwww.aktueel.nu en www.aktueelmannen.nl De eerste Tina verscheen op 10 ju- ■■■PP* ni 1967 en viert dit jaar dus haar H 40e verjaardag! En dat wordt ge- vierd op de Tina dag die dit jaar I La «J| I i voor de 16e keer plaats vindt. Nieuw op deze jubileum Ti- na-dag: de verkiezing 'Wie wordt dé Tina-girl van 2008? De winnares krijgt een covershoot, schittert in een modere portage, stelt zichzelf voor in de rubriek Tadaaa en poseert maar liefst drie keer met de cadeaus die je krijgt als je abonnee wordt. En dat komt in 2008 allemaal in Tina! Ook dit jaar op de Tina-dag in attractiepark Duinrell veel coole optredens van bekende artiesten, zoals de populaire tie nerband XYP, Ch!pz, B.E.M., Only Seven Left, ex-Idol Floor- tje en X-Factor sterren Sharon en Richy. In de Bruna Boe- kentent zijn diverse activiteiten van uitgeverijen, met o.a. signeersessies van bekende auteurs zoals Francine Oom- en, Mirjam Mous. Nanda Roep, Carry Slee, Marton van de Coolwijk en Niki Smit. Meiden kunnen ook lekker shoppen in Tina's Plaza of hun haar laten stylen in de Happy Hair Hoek. Ouders van de Tina-meiden hoeven zich niet te ver velen terwijl hun dochter op de Tlna-dag is. Zij krijgen kor ting bij Kuur Thermen Vitalizee, Sealife Scheveningen, SnowWorld, Madurodam of bij één van de musea die zijn aangesloten bij Museumgroep Leiden. Een leuke dag voor het hele gezin! Meer weten? Kijk op www.tina.nl voor meer informatie over de Tina-dag. schrijven omdat ze mij, als mijn Amerikaanse pr-team, al jaren hebben verteld wat ik moet doen.' Caitlin Friedman en Kimberly Yorio hebben in 2001YC Media opgericht, een gespecialiseerd pr- en marketingbureau in New York. Zij werken onder anderen voor Jamie Oliver. Eerder publi ceerden zij Mijn eigen bedrijf. Zie ook: www.ycmedia.com Meiden die deze krant lezenkunnen twee toegangskaarten kaarten plus een speciaal kortingsboekje winnen voor de ko mende speciale Tina Dag op zondag 23 september door vóór 19 september een mail te sturen naar extra@whk.wegener.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 45