Rabobank Nieuws "Vertrouwen gaf de doorslag" Ff Nieuw: ook buiten de deur uw spullen verzekerd! Rabobank Het is tijd voor de klant. Eén minuut gratis winkelen! Ga jij dik winnen met de Dikke Banden Race? Rabobank Schiedam-Vlaardingen Karei Doormanweg 48 3115 JD Schiedam Tel.: (010) 248 15 15 Rabobank financiert nieuw Snooker- en Poolcentrum De KIK Onlangs opende in Vlaardingen Snooker- en Poolcentrum De KIK de deuren. Eigenaar Joop van Os en bedrijfsleider René Tinge verwezenlijken een lang gekoesterde droom. Rabobank Schiedam-Vlaardingen verzorgt de financiering: "Het vertrouwen dat de bank in ons stelde, gaf de doorslag." Joop van Os is al twintig jaar actief in de snookerwereld en speelde zo'n 143 bekers bij elkaar. Binnen- en buitenlandse spelers laten door hem hun keu repareren. Hij vervaardigt ook zélf keus - pure handarbeid. "In twee tot drie weken tijd verander ik een stuk hout in een keu op maat van de speler." Ook voor René Tinge is snooker een passie. Hij was twee jaar geleden scheidsrechter bij het WK voor amateurs in Veldhoven. Tinge is ook scheidsrechter bij wedstrijden in Engeland. Op zeker moment maakte Van Os hem zijn droom bekend: de realisatie van een eigen snooker- en poolcentrum. Professioneel "Ik loop al jaren met deze plannen", vertelt Van Os. "Via een makelaar kwam ik in de Koningin Wilhelminahaven nummer 2 terecht. De gemeente Vlaardingen reageerde enthousiast, want hier ontstaat een groot uitgaanscentrum met jachthaven. Er zitten nu al twee discotheken en tal van horecazaken."Samen met Tinge heeft Van Os een deel van het pand volledig verbouwd. Momenteel huurt hij de ruimte met de optie om alles in stappen te kopen. Het centrum heeft 9 snookertafels, 9 pooltafels, 2 biljarts en 4 dartsbanen, verdeeld over drie etages. Twee bars en een lounge ronden het geheel af. Recreanten en prpfspelers maar ook snookers en biljarters kunnen er gescheiden van elkaar en ongestoord hun gang gaan. Alles is tot in de puntjes verzorgd. "Wij gaan al heel lang mee in deze wereld". Jaap van Os maakt zijn droom waar Vertrouwen Voor de financiering benaderde Van Os drie verschillende banken. Rabobank Schiedam-Vlaardingen gaf hem het meeste vertrouwen. "De bankmedewerkers zijn vriendelijken enthousiast. De Rabobank was ook de eerste die op mijn aanvraag reageerde. De doorslag gaf het vertrouwen dat de Rabobank in mij stelde. Hoewel ik bekend ben in de snookerwereld en al jaren mijn eigen reparatiezaak heb, reageerden de andere banken terughoudend. Ze wilden echt alles van mij weten. Voor mij hoeft dat niet. Ik heb voldoende ervaring om een zaak te runnen. Nu heb ik alles bij de Rabobank ondergebracht. Handig, wantje hebt slechts één aanspreekpunt." Demonstraties Inmiddels hebben de eerste snookerteams besloten voortaan in Vlaardingen te komen trainen. Ook demonstraties door profspelers en lessen staan op het programma. Van Os staat te stralen. "Dit is écht wat ik altijd al wilde!" Het is tijd voor de Stadsgehoorzaal! Na een verbouwing van twee jaar opent de Stadsgehoorzaal vandaag weer officieel haar deuren. Rabobank Schiedam- Vlaardingen feliciteert alle medewerkers van het theater, de gemeente Vlaardingen en ook alle Vlaardingers van harte met deze mijlpaal. Wij zijn er trots op sponsor te mogen zijn van het mooiste theater van de regio! Deze zomer was Rabobank Schiedam-Vlaardingen met een bijzondere actie goed zichtbaar in de stad: wie met de Rabo-boodschappentas werd gespot, won één minuut gratis winkelen. Drie families hebben volop van hun gratis winkelminuut genoten. De winnaar van de maand mei was familie Van der Windt, die gratis boodschappen deed bij AH op De Loper in Vlaardingen. Familie Tokcan laadde de winkelwagen vol bij AH aan het Hof van Spaland in Schiedam. Tot slot konden we de familie Marinho blij maken met gratis winkelen bij Hoogvliet in Vlaardingen. Wij bedanken alle winkels voor hun enthousiaste medewerking! Spullen gestolen, maar dan buiten de deur? Er is nu eindelijk een verzekering die het gat tussen inboedel- en reisverzekering afdekt. We slepen wat mee tegenwoordig: tassen, zonnebrillen, gsm's, laptops, navigatie-apparatuur en digitale camera's. Elk jaar trekt u minstens 7500 keer uw voordeur achter u dicht. Om bijvoorbeeld boodschappen te doen, de kinderen naar school te brengen of naar uw werk te gaan. En meestal hebt u altijd wel iets van waarde bij u: uw portemonnee, een mobiele telefoon, een laptop, sieraden, een sporttas met inhoud. In uw huis zijn al deze spullen verzekerd. Maar buiten de deur niet! Unieke verzekering van Interpolis. Interpolis realiseerde zich als eerste verzekeringsmaatschappij dat dit eigenlijk vreemd is. Omdat u ook buiten de deur meer waard bent dan u denkt, is er nu de Interpolis BuitenDeDeur® verzekering. Met de Interpolis BuitenDeDeur® verzekering zijn uw spullen ook buiten uw huis verzekerd voor diefstal en schade. Bijvoorbeeld in het park of tijdens een treinrit. De premie bedraagt slechts 7,- per maand voor het hele gezin. Wilt u hier meer over weten? Neem dan contact met ons op. Wij adviseren u graag. Bel tijdens kantooruren (010) 248 15 15 en maak een afspraak met één van onze adviseurs. U kunt uw afspraak ook 's avonds laten inplannen. Familie Tokcan dolgelukkig met één minuut gratis winkelen Wil jij wel eens meedoen aan een echte wielerwedstrijd? Fietsen op een afgezet parcours onder luid gejuich van echt publiek? Tijdens de Rabo Dikke Banden Race op zondag 23 september kan het! De race wordt georganiseerd door RMCD de Coureur en Rabobank Schiedam-Vlaardingen. Jongens en meisjes van 7 t/m 12 jaar kunnen meedoen. Voor meer informatie kijk Op www.rabobank.nl/schiedam-viaardingen. Daar kun je je ook alvast aanmelden. Schrijf je nu in! Zondag 23 september Vanaf 11.00 uur Wielerronde Schiedam Bedrijventerrein Vijfsiuizen Meer informatie: www.rabobank.nl/schiedam-viaardingen info@schiedarn-vlaardingen.rabobank.nl 18ÖNUS

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 46