Emmer of gladiolen! Feel the difference M IS Hifi j[ Kampioenschap Tonnetje Steken in Kethel c, actievoordeel lülsalL - www.forc J-vinkevag.nl de Weekkrant Nieuwe Stadsblad Woensdag 12 september 2007 - Pagina 58 SCHIEDAM - Op het Kerk plein In Kethel ontbrandt zondag de strijd om het Ne derlands kampioenschap Tonnetje Steken. Het is de 23ste keer dat het evene ment wordt georganiseerd door muziekvereniging St. Radbout. Tonnetje Steken is een oud volksvermaak, dat in vroeger ja ren op de Oranjefeesten in Ket hel veel werd gespeeld. Deelnemers rijden in een kar retje van een helling en probe ren onderweg een ring te steken die onder een tonnetje hangt. De ton is gevuld met water: Wie mis steekt komt dus van een koude kermis thuis. Gaat het er in de voorronden nog gemoedelijk aan toe, zodra de laatste beslissende ronde van start gaat slaat het fanatis me toe en ontstaan een gewel dige machtsstrijd om de titel. Op het Kerkplein en omgeving zijn deze dag tal van attracties te vinden, zoals een kinderhoek, springkussen, schiettent, sjoe len en darten. Er is een Engelse pub met lekke re hapjes en drankjes en er is een bar en snackbar. Ook is er een Rad van Avontuur waar schitterende prijzen kunnen worden gewonnen. Het evenement wordt traditio neel geopend met muziek door het orkest van St. Radboud om 10.30 uur. Ook het Promskoor zal een optreden verzorgen. Vanaf ongeveer 13.30 uur zal het officiële Nederlands Kam pioenschap Tonnetje Steken van start gaan. De finale wordt omstreeks 17.30 uur gespeeld. Inschrijven kan ter plaatse. Deze deelnemer mist de ring krijgt een emmer water over zich heen. FOTO: ARCHIEF/ ROa DUKSTRA Transit Connect Transit Connect design innovatie pit veelzijdig grip ruimte milieu luxe comfort veiligheid Nu met supervoordelig Comfort-pakket. FordTransit Connect v.a. 11.700,- Elektrisch verstel- en verwarmbare buitenspiegels Centrale dubbele portiervergrendeling met afstandsbediening Easy Sound System 6000 radio/CD-speler met stuurkolombediening Elektrisch bedienbare portierramen - Normaal: 1.025,-. Uw voordeel: 1.024,- Nu voor Official Ford-dealer voor Schiedam, <sz»1 Vlaardingen, Maassluis en Maasland. 2725 Jan Evertsenweg 6, Industrieterrein Vijfsluizen, 3115 JA Schiedam, op de grens van Vlaardingen en Schiedam bij de Beneluxtunnel. Donderdag koopavond. Tel. (010) 426 46 90

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 58