jMJshplaygame Singstar 90s O AutoTrack.nl 0 04 de Weekkrant Nieuwe Stadsblad Woensdag 12 september 2007 - Pagina 61 Sony gaat door met het uitspu gen van Singstar games alsof ze van de lopende band komen. Iedere editie is volslagen iden tiek aan de vorige, met uitzon dering van de muziek. Opnieuw zing je bekende liedjes mee, en zie je op het scherm een balk die De eerste Blazing Angels was een redelijk arcade-vliegspel waarin je allerlei toestellen bestuurde tij- de toonhoogte aangeeft. Zing je dens WOn luchtgevechten. Blazing Angels 2: Secret Missions of WWII doet dit allemaal nog eens dun- zuiver (genoeg) dan vult het netjes over, maar voegt een hele reeks bijzondere toestellen toe aan de strijd. Je vliegt namelijk met al- balkje en scoor je punten. Het is lerlei'experimentele'toestellen, zoals de eerste straaljager en een vliegende vleugel. Al deze toestellen ook mogelijk om met z'n stonden tijdens de tweede wereldoorlog nog in de kinderschoenen, en deel van het verhaal gaat over tweeen duetten te zingen en het ontwikkelen van deze'geheime wapens'. Helaas is deze toevoeging niet genoeg om Blazing Angels medleys te doen. Singstar 90s naar de top te sturen. Het spel ziet er niet geweldig uit, en de missies zijn meer van hetzelfde. Split heeft (verrassing) een lijst met screen vliegen tegen iemand naast je op de bank is even leuk, maar resulteert al snel in 'rondjes om el- jaren 90 hits op de schijf. Barbie kaar heen draaien.' Leuker wordt het via Xbox Live, als er maximaal 16 spelers (plus computerge- Girl van Aqua, MmmMmm van stuurde bots) door het luchtruim jagen. BA2 is dan zeker spannend. Blazing Angels 2 is alles bij elkaar Crash Test Dummies, Wannabe niet uitgesproken slecht of uitgesproken goed. Een middelmatige game die voor een budgetprijs het van de Spicegirls en nog 27 overwegen waard zou zijn, maar niet voor de volle mep van meer dan 60 euro. Voor: Xbox 360 nummers die laten zien dat ook QQ] Je kunt nu alle nieuwe auto's bekijken en vergelijken op AutoTrack.nl. Zet ze naast elkaar, check de extra's en zie welk model jouw voorkeur verdient. Keihard nieuwe auto's vergelijken doe je op... dat decennium een muzikaal rampgebied was. Wat niet erg is. Zoals we in iedere singstar re censie aangeven: deze game gaat pas leven op een feestje. Met veel bier en beschamend slechte uitvoeringen. Er is ook niet echt iets mis met de Sings tar formule, maar we blijven stiekem hopen dat de gamese- rie ook eens wat innovatie toe voegt. Heb je de microfoons er. hou je van Aqua? Singstar 90s is voor jou. Voon PS2. Singstar Microfoons noodzakelijk.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 61