t A/ldérico Monuta Johanna van der Reij den-Kok Jo Bespreekbaar, juist als je nog fit bent Waaijers Uitvaartverzorging De mensen van Monuta maken het verschil. dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad Woensdag 12 september 2007 - Pagina 6 In herinnering 1999 12 september Marina Agteren ze zeggen dat het slijt ze zeggen niet wanneer ik weet wel beter ik blijf je missen Henk, Marina, Jacky 2007 £Jit een heel klein vonkje is een sterke vlam ontstaan Dle nu na heel lang branden langzaam is uitgegaan Verdrietig laten wij u weten dat na een lang leven vol zorg en liefde voor 'ons en anderen, thuis in haar vertrouwde omgeving, is Jo Oorsman-van Leeuwaarden in de leeftijd van aar. Anja Mans en /\nnemieke Yuri en |lonka en verdere fa S september ZOOJ Anja Do 7 wartewaalsestraat 46 5 1 1 XZ .Schiedam Do crematie heeft inmiddels plaatsgevonde Op 8 september 2007 is op 93-jarige leeftijd van ons heengegaan Jo Dorsman-van Leeuwaarden We hopen dat je je rust hebt gevonden "Abuela". We zullen je missen. De heleTapasfamilie Bedroefd, maar dankbaar dat een langer lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en ouwe oma weduwe van Leendert van der Reijden in de leeftijd van 87 jaar. Piet en Nel John en Jenny Kimberley, Jennifer, Melissa Ruud en Marianne Patrick, Robin, B'Elanna Dennis en Melissa Loes en Ed in herinnering NicoenLindey Youri, Dymphi Schiedam, 1 september 2007 Correspondentieadres: P. van der Reijden Plevierstraat 7 3145 CP Maassluis De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden te Schiedam. Bedroefd neemt de vereniging Excelsior '20 afscheid van het ons plotseling ontvallen lid van verdienste Cees van Lingen Cees was een echte verenigingsman met hart voor de club. Zijn verdiensten voor de vereniging als cricketvoorzitter en voor zijn jarenlange inzet als bestuurder zijn groot. Wij zullen Cees hiervoor altijd dankbaar blijven. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, familie, vrienden en kennissen veel kracht toe. Hoofdbestuur RKSV Excelsior '20 Schiedam Verbijsterd en met grote verslagenheid geven wij u kennis dat, na een tragisch ongeval, uit ons midden is weggenomen onze gewaar deerde collega en medewerker Cornelis Theodorus Maria van der Velden -Cor- in de leeftijd van nog maar 50 jaar. Voor ons was Cor een trouwe en prettige col lega. Wij zullen zijn vriendelijkheid en enthou siasme missen. Wij verliezen in hem een goed chauffeur. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn nabestaanden en familieleden. Wij wen sen hen veel sterkte toe in deze moeilijke pe riode. Directie, medewerkers en collega's De Rijke Mijn lieve Ben, onze broer en zwager is, toch nog onverwacht, rustig overleden. Johannes Bernardus Schueler Barneveld, 5 oktober 1923 t Schiedam, 5 september 2007 Lies Schueler-Vincent Familie Schueler Familie Vincent Willem de Zwijgerlaan 3 3116 HV Schiedam De begrafenis heeft dinsdag 11 september plaatsgevonden. Hartverwarmend was de grote belang stelling die wij hebben ervaren na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Jaap Bosman Hiervoor onze welgemeende dank. Til Bosman Kinderen Kleinkinderen De vele blijken van medeleven na het overlij den van onze moeder, schoonmoeder en oma Sara Bos-Doelman hebben ons zeer getroffen. Al de uitingen van deelneming, persoonlijk schrijven en uw aanwezigheid bij de uitvaart plechtigheid waren voor ons een grote steun. Onze oprechte dank hiervoor. Mede namens verdere familie: A. P. Bos Vlaardingen, september 2007 Na het overlijden van mijn onvergetelijke moe der, schoonmoeder en onze geweldige oma Maria Krommenkoek-van Houwelingen hebben vele mensen hun medeleven betoond en ons sterkte gewenst, ook van mensen die wij een tijdje niet hebben gezien, we hebben daar heel veel steun aan gehad en zijn u daar zeer dankbaar voor. Irma en Alex Gast Maurice en Rianne Kimberly en Roeland Vlaardingen, september 2007 uitvaartbegeleiding Telefoon 010 - 273 24 24 www.matrice.nl Prins Bemhardlaan 121 Schiedam 010-474.11.44 Dag en nacht bereikbaar Sinds 1943, al drie generaties lang, een vertrouwd adres, voor begrafenissen en crematies in Schiedam, Vlaardingen, Maassluis en omstreken Uitvaartzorg en -verzekeringen ABO/van den Boogert AVBO/van der Linden Uitvaartcentrum, Burg. Honnerlage Gretelaan 377, Schiedam Tel: (010) 426 76 78 Uitvaartverzorgers: Wim van den Boogert, Mieke Van Bergenhenegouwen, Patricia van Gestel, Sylvia Paalvast, Mieke Penne, Bert van Proosdij, Fred Warbout.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 6