TANDARTS? ril, 010 - 273 35 71 Fw/t/re Gezond Gezellig in Vlaardingen Bent u op zoek naar een nieuwe of andere lïTj dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad Woensdag 12 september 2007 - Pagina 9 oflenJer^fou' VACU Onder deskundige begeleiding in een gezellige ambiance werken aan uw lichaam? Dat kan bij Slender You in Vlaardingen. Met de bewegingsapparatuur van Slender You, F.A.M.E. en de Vacushaper blijft u in vorm en conditie zonder uw lichaam extreem te belasten. En voor uw ontspanning is er de Vibrosaun, de zonnebank en het praatje aan de balie. Kom eens langs. Dan ziet u wie wij zijn en wat er allemaal mogelijk is. 1 Beweeg-en Sportcentrum*) vdJ lender vlaardingen 7 Schiedamsedijk 112 (Cincinnati Building) 010 - 234 01 97 j www.slenderyouvlaardingen.nl info@slenderyouvlaardingen.nl Bel voor meer informatie of voor uw aanmelding: bij u in cfe buurt Groepspraktijk 's-Gravelandseweg, 's-Gravelandseweg 612, 3119 NA Schiedam Help het Oogfonds mee om onnodige blindheid en slechtziendheid te voor- ,.t:„ komen. Test daarom ook uw eigen ogen. Vraag nu aan: de gratis oogtestkalender! oogfonds GIRO 3910 tel. (030) 254 57 11 oogtest@oogfonds.nl www.oogfonds.nl J Ontmoet uw nieuwe buren in middeleeuwse setting, op zaterdag 22 september! Het TOERNOOIVELD www.hettoernooiveld.nl Hoogheemraadschap van Delfland WET VERONTREINIGING OPPERVLAKTEWATEREN KENNISGEVING WIJZIGINGSBESLUIT 658412/0370130 De teamleider Emissiebeheer, in naam en onder verantwoorde lijkheid van dijkgraaf en hoogheemraden van Delfland maakt bekend dat, op grond van artikel 1 van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren, wijziging van vergunning is verleend aan Sita Ecoservice/Tranport Sanering Milieu voor het via de gemeentelijke riolering op een afvalwaterzuiveringsinstallatie van Delfland lozen van afvalstoffen, verontreinigde en schadelijke stoffen afkomstig van de inrichting gelegen aan de Nieuwe Waterweg straat 23 in Schiedam. De voorschriften in het wijzigingsbesluit zijn ten opzichte van het ontwerpwijziglngsbesluit niet gewijzigd. Het wijzigingsbesluit en alle andere terzake zijnde stukken liggen van 13 september 2007 tot 25 oktober 2007 ter inzage bij: 1. team Documentaire Informatieverzorging van Delfland, Delftechpark 23 in Delft van maandag tot en met vrijdag van 9.00 uur tot 12.00 uur en van' 14.00 uur tot 16.00 uut, telefoon (015) 27018 65; 2. stadskantoor van Schiedam, balie Bouwen, Wonen en Milieu in de stadswinkel van het stadskantoor, Stadserf 1 van maan dag tot en met vrijdag van 9.00 uur tot 16.00 uur, telefoon (010) 246 55 65. Desgewenst kan na telefonische afspraak een mondelinge toe lichting op de stukken worden verkregen. Tot 25 oktober 2007 kan tegen het wijzigingsbesluit beroep wor den ingesteld bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State door de aanvrager, de betrokken adviseurs, degenen die in een eerder stadium tegen de aanvraag en het ontwerpwijzi- gingsbesluit bedenkingen hebben ingebracht, evenals enige andere belanghebbende die aantoont daartoe destijds redelijker wijs niet in de gelegenheid te zijn geweest. Het beroepschrift moet worden gericht aan en in tweevoud wor den ingediendbij de Raad van State, Afdeling Bestuursrechtspraak, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. De beschikking wordt van kTacht met ingang van de dag na het einde van voornoemde beroepstermijn, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek is gedaan tot het treffen van een voorlopige voorzie ning. Het verzoek tot het treffen van een vooriopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Het wijzigingsbesluit wordt niet van kracht voordat op het ver zoek tot schorsing of tot het treffen van een voorlopige voorzie ning is beslist. Delft, 10 september 2007 De Teamleider Emissiebeheer ing. W.G.J. Ruijsbroek www.hh delfl an d.nl Hoogheemraadschap van Delfland WET VERONTREINIGING OPPERVLAKTEWATEREN KENNISGEVING WIJZIGINGSBESLUIT 658417/0170055 De teamleider Emissiebeheer, in naam en onder verantwoorde lijkheid van dijkgraaf en hoogheemraden van Delfland maakt bekend dat, op grond van artikel 1 van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren, een ambtshalve wijziging van de vigerende vergunning is verleend aan Boskalis Dolman BV in Rotterdam voor het via de gemeentelijke riolering op een afvalwater zuiveringsinstallatie van Delfland lozen van afvalwater. Het afvalwater is afkomstig van de locatie Nieuwe Waterweg straat 52 in Schiedam. De voorschriften in het wijzigingsbesluit zijn ten opzichte van het ontwerpwijzigingsbesluit niet gewijzigd. Het wijzigingsbesluit en alle andere ter zake zijnde stukken lig gen van 18 september 2007 tot 30 oktober 2007 ter inzage bij: - team Documentaire Informatieverzorging van Delfland, Delftechpark 23 in Delft van maandag tot en met vrijdag van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur; - stadskantoor van Schiedam, balie Bouwen, Wonen en Milieu in de stadswinkel van het stadskantoor, Stadserf 1 van maan dag tot en met vrijdag van 9.00 uur tot 16.00 uut, telefoon (010) 246 55 65. Desgewenst kan na telefonische afspraak een mondelinge toe lichting op de stukken worden verkregen. Tot 30 oktober 2007 kan tegen het wijzigingsbesluit beroep worden ingesteld bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State door de aanvrager, de betrokken adviseurs, degenen die in een eerder stadium tegen de aanvraag en het ontwerpwijzigingsbesluit bedenkingen hebben ingebracht, evenals enige andere belanghebbende die aantoont daartoe destijds redelijkerwijs niet in de gelegenheid te zijn geweest. Het beroepschrift moet worden gericht aan en in tweevoud worden ingediend bij de Raad van State, Afdeling Bestuurs rechtspraak, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. De beschikking wordt van kracht met ingang van de dag na het einde van voor noemde beroepstermijn, tenzij vóór deze datum beroep is inge steld en een veTzoek is gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het verzoek tot het treffen van een vooriopige voor ziening moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Het wijzigingsbesluit wordt niet van kracht voordat op het verzoek tot schorsing of tot het treffen van een voorlopige voor ziening is beslist. Delft, 10 september 2007 De Teamleider Emissiebeheer ing W.G.J. Ruijsbroek www.hh delfl an d.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 9