Kerk stroomt vol Harpe Davids zwaait de dirigent uit LAAT JE TALENT WERKEN Geloof Kopstoot op Vijfsluizen 25 jaar Kerk van Nazarener Nazarener viert jubileum in Margriethal Kerkdiensten dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad Woensdag 19 september 2007 - Pagina 12 SCHIEDAM - Beelden van het cameratoezicht moeten uitwijzen of een 5&jarige Rotterdammer zich schul dig heeft gemaakt aan het mishandelen van een vrouw op metrostation Vijfsluizen. De politie kreeg melding dat de man een kopstoot had uitgedeeld. Op het sta tion troffen agenten de twee ruziemakers. De 40- jarige vrouw had een ge scheurde bovenlip. De man Is aangehouden en meege nomen naar het bureau. Met behulp van cameratoe zicht wordt gekeken naar de precieze toedracht van het voorval. 25 jarig bestaan gevierd, in Ne derland bestaat de kerk dit jaar 40 jaar en wereldwijd in 2008 zelfs 100 jaar! Het programma van het jubileumweekeinde be gint zaterdag om 20 uur met een Praise-avond in de Mar griethal. Het thema is heel toe passelijk feest. Op zondag is er een eredienst, met voorganger Ds. Ed Meenderink. Aanvang 10.30 eveneens in de Margriet hal. Aansluitend is er van 13 tot 15 uur open huis in het kerkge bouw aan de Zwanensingel in Vlaardingen. De bijeenkomsten zijn vrij toegankelijk. Het predikantenechtpaar Ds. Ed en Cobie Meenderink vieren dat ze 25 jaar aan de kerk zijn SCHIEDAM - Dirigent Jos den Boer heeft na zeven jaar afscheid genomen van de christelijke muziekvereni ging Harpe Davids. Afgelopen zaterdag dirigeerde Den Boer voor de laatste maal het inloopconcert in de Grote kerk, waarna een afscheidsre ceptie voor hem werd gehou den in het verenigingsgebouw. Na zo'n 7 jaar het Schiedamse orkest geleid te hebben maakt hij de overstap naar een andere Harpe Davids, namelijk de naar dezelfde naam luisterende mu ziekvereniging uit Ridderkerk. SCHIEDAM - De Kerk van de Nazarener in Vlaardin gen is in 1982 begonnen met twaalf leden. Nu weten gelovigen uit de hele regio de kerk te vinden en is het aantal leden en vrienden opgelopen tot ruim 1.500. De kerk stroomt vol. Voor het jubileumfeest, komend weekeinde, is dan ook uit geweken naar de Margriet hal in Schiedam. Van leegloop heeft de Kerk van de Nazarener geen last. Zelf wijt de kerk dat aan het karakter van de diensten en de beleving die hier wordt aangetroffen. "Die vinden weer hun basis in de missie van de kerk: 'de bood schap van Jezus Christus gestal te geven, in liefde, niet gebon den door vaste liturgie en dog matiek'. Daarmee schaart de Kerk van de Nazarener zich bij de kerken die de nadruk leggen op de werking van de Heilige Geest en de persoonlijke relatie met Jezus Christus." sclirijft het bestuur. Wereldwijd is de Kerk van de Nazarener gevestigd in 155 lan- Onder leiding van Jos den Boer heeft Harpe Davids zich muzi kaal goed ontwikkeld. Ook heeft het orkest met bekende artie sten kunnen werken, zoals de pianist Jan Vayne, zanger Ge Reijnders en de bariton Ernst- Daniel Smid. Inmiddels is de procedure voor een nieuwe dirigent bij de ver eniging gestart. De komende weken zullen kandidaten proef- repetities leiden. Hierna hoopt het bestuur snel een nieuwe di rigent te kunnen aannemen. Nieuwe leden Belangstellende muzikanten die onder een nieuwe dirigent Veel leden van Harpe Davids kwamen hun dirigent gedag zeg gen. FOTO: WILLEM-JAN TEN W0LDE. met Harpe Davids willen mee willen gaan spelen zijn altijd van harte welkom tijden de re petities op de maandagavond van 19:30 uur tot 22:00 in het verenigingsgebouw De Tam boerijn aam het Nijhoffplein 22 te Schiedam-Noord. Meer in formatie: www.harpedavids.nl of tel.: 010-4491591. De Kerk van Nazarener stroomt vol. De geloofsbeleving zonder dogma's en vaste liturgie lijken veel gelovigen aan te spreken. De Kerk van Nazarener in Vlaardingen bestaat 25 jaar en heeft voor het jubileumfeest de Margriethal afgehuurd. foto:pr "Zzondag in de Protestantse Kerk Schiedam diensten om 10.00 uur in: Grote- of St.Janskerk: ds. P. Nagel, Vlaardingen. Magnalia Dei- kerk: ds. W. Verhoef, Vlaar dingen Bethelkapel ds. Hans Visser, Rotterdam. Dorpskerkds. J. v. d. Peppel. De Ark ds. W. van Wieren. Luthserse Kerkgeen dienst. Zondag zijn er in de Chris telijke Gereformeerde Hoek- steenkerk (hoek Warande/BK-laan) kerk diensten om 9.30 en 16.30 uur,voorganger is ds. J. Brons. In de Stjan de Doper - Vïsi- tatiekerk, Mgr.Nolenslaan 99, worden dit weekend de vieringen verzorgd door de Liturgiegroep. Zaterdag 17.00 uur met muzikale be geleiding van Jan Meisters, zondag 10.30 uur met het Meezingkoor o.l.v. Zuri Ramirez. In de Nederlands Gerefor meerde Kerk aan de West- vest 30 zijn zondag diensten om 9.30 uur, voorganger Ds. J. Schellehaas, 16.30 uur, voorganger Ds. D.JA Brink. "Zondag is er een dienst om 10 uur bij de Vrijzinnige Ge loofsgemeenschap aan de Westvest 90-92, voorganger is. Mw. L.J. Lijzen *Bij de Herst. Herv. Gemeen te zondag om 10.00 uur een dienst in het Accent College, voorganger nog niet bekend, om 17.00 uur in de Grote Kerk, voorganger Dr. P. Bui telaar. *In de Liduinabasiliek aan de Singel 104 is zaterdag om 18 uur een Stille Heilige mis, zondag om 10.15 uur Gezon gen Hoogmis. Laat je talent werken op de Landelijke Banenmarkt 2007 Op de Landelijke Banenmarkt kunt u direct kennismaken met werkgevers en vindt u vele duizenden vacatures. Op zaterdag 29 september vindt tussen 10.00 en 15.00 uur dit grootste banenevenement van Nederland plaats bij de meeste CWI-vestigingen. In de 4 grote steden is de Banenmarkt ook op vrijdag 28 september. Daar kunt u op beide dagen terecht tot 16.00 uur. Direct kennismaken Werkgevers uit uw regio zijn op de Landelijke Banenmarkt aanwezig met hun vacatures. Verder zijn erop deze dag heel veel banen uit diverse branches en op elk niveau. U vindt er informatie over opleidingen en ailerlei andere zaken die met werk te maken hebben. Ook kunt u workshops volgen, bijvoorbeeld op liet gebied van solliciteren of het starten van een eigen bedrijf. Ontdek je talent ledereen heeft talent. Misschien kent u uw talenten nog niet. Of weet u niet wat u ermee kunt doen. Onder het motto 'Laat je talent werken' kunt u tijdens de Landelijke Banenmarkt ontdekken waar üw talenten liggen. Adviseurs staan klaar om sameri met u competentietests te maken. De testuitslagen laten uw talenten en persoonlijke kwaliteiten zien. U vergroot hiermee uw kansen op het vinden van werk. Op werk.nl kansen vergroten kunt u terecht voor een eerste kennismaking met competentietests. Een goede voorbereiding is het halve werk Hebt u een CV (Curriculum Vitae)? Neem dan meerdere exemplaren mee. Zo kunt u meteen solliciteren als u een leuke baan tegenkomt. Ook kunt u de CV-check doen, adviseurs helpen u om uw kwaliteiten via uw CV zo goed mogelijk in beeld te brengen. U kunt zich voorbereiden op een bezoek aan de Landelijke Banenmarkt door u alvast te verdiepen in de branche waarin u wilt werken. We zien u graag op de Landelijke Banenmarkt! Het grootste banenevenement van Nederland is een initiatief van CWI, UWV en gemeenten.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 12