Hl' modebeautvlifestyle Condooms met een mening Mannen willen maar één ding: rijk worden! Joli helpt Bulgari nog rijker worden Nieuwe videobril toont films inclusief 3D diepte-effect Nieuws in denim dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad LIFESTYLE Woensdag 10 september 200- Pagina 18 Racecoureur, profvoetballer of pi loot worden, een dikke auto rij den, vaker op vakantie gaan of een succesvol bedrijf runnen... Welke Nederlandse man zou de ze dromen niet willen verwezen lijken? In aanloop naar de cam pagne Aktueel mannen, waarmee lezers van het mannenblad Aktueel Sportief hun grootste jongensdro men kunnen verwezenlijken, is na tionaal onderzoek gedaan naar de ultieme jongensdromen van de Ne derlandse man. De uitkomst is bijzonder materia listisch en weinig creatief te noemen: de Nederlandse man wil vooral rijk worden. De Italiaanse Bulgari Groep heeft in het eerste half jaar van 2007 een omzet van 487,8 miljoen behaald. Een stijging van 15 procent vergeleken met de eerste helft van 2006. In het tweede kwartaal van 2007 was de omzet 262,6 miljoen, ver geleken met 243,9 in hetzelfde kwartaal 2006. Een stabiele dollar, euro en yen waren mede verantwoordelijk voor de stijging. De verkoop van sieraden, het belangrijkste pro duct van het bedrijf in luxe accessoires steeg in het eerste half jaar van 2007 enorm. De salesoplagen in het eerste en tweede kwartaal namen respectievelijk met 20,8 en 28 procent toe. Ook de horloges werden goed verkocht, vooral dankzij het nieuwe model Assimo D. De verkoop van parfum nam ook toe (+21,6 procent en 13,6 procent in het tweede kwartaal). Bij de verkoop van accessoires was een daling zichtbaar, vooral door een moeilijke Ja panse markt in luxe producten. De sterkste groei vond plaats in de Verenigde Staten (+26,6 procent en +49,8 procent). Belangrijke reden was de opening van de flagship store aan Fifth Avenue in New York. Bulgari is van plan dit najaar twee flagshipstores in Japan te ope nen. Een winkel in Omotesando en de grootste Bulgari winkel ter wereld in het Ginza district in Tokyo. De win kel in Omotesando zal de eerste winkel met een café zijn en er zal naast het reguliere aanbod van juwelen, horlo ges en lederwaren ook snoep worden verkocht. Ruim 400 ^wïo Al sinds de uitvinding van de film zijn wetenschappers be zig geweest om het 3D diepte-effect beschikbaar te maken voor de filmliefhebber. Tot voor kort moest men hiervoor naar een speciale 3D bioscoop, zoals bijvoorbeeld De Pand- aDroom in de Efteling. Met de introductie van de nieuwe relaxView 3D videobril kan de kijker zijn eigen films in 3D bekijken op bed, in de trein of op vliegtuigstoel 14C onderweg naar Madrid. "Het visuele genot van 3D diepte-effect is zeer fraai, alsof je er middenin zit", aldus David Ziedman, gadget expert uit Lon den. Ziedman maakt graag de vergelijking met de View-Master, een soort verre kijker waarmee men vroeger naar speciale 3D foto's keek. "De View-Master was destijds een grote hit en er zijn er mil joenen van over de toonbank gegaan. Iedereen kon 3D thuis op zijn gemak ervaren". "Het integreren van 3D technologie in een videobril was de logische volgende stap", aldus Zied man die ook de toepassing ziet om met deze videobril virtu ele 3D werelden als 'Second Live' en 'World of Warcraft' in tenser te beleven. De gebruikte 3D technologie, betreft 'Field Sequentional 3D'. Het is de opvolger van de gekleurde 3D brillen en 'shut- terglasses'. Vrijwel alle 3D films die uitkomen worden in het 'Field Sequentional 3D' formaat op DVD gezet Naast de full colour kleurenweergave en het 3D diepte-effect beschikt de gebruiker tevens over Dolby 2.0 geluid via de oorluidspre kertjes. De relaxView Bril 3D is aan te sluiten op (portable) DVD spelers, tv's, pc's en spelcomputers zoals Xbox 360, Nintendo Wii en PlayStation 2 of 3. RelaxView B.V. lanceert de relaxView Bril 3D voor consumenten en professionele gebruikers. In de professionele markt biedt de videobril af leiding en ontspanning bij bijvoorbeeld de tandarts. De videobril kan ook gebruikt worden als communicatie medium tijdens trainingen en beurzen. Meer informatie op www.relaxview.nl fi in snoep per jflju In 2006 besteedde een huishouden in Nederland gemiddeld acht euro per week aan groente en fruit Aan vers fruit werd ruim drieënhalve euro uitgege ven: ongeveer net zoveel als aan chocolade en snoep. Het gemiddelde bedrag dat een Nederlands huishouden (gemiddeld 2,3 personen) uit geeft aan groente en fruit, lag in 2006 op acht euro per week. Dit blijkt uit onderzoeksgege vens van het bureau Gfk. Bij het bedrag zijn diepvries- groente en groente en fruit in blik inbegrepen. Het grootste deel wordt besteed aan verse groente en fruit (cir ca 5,50 euro). Uit cijfers van het Hoofdbedrijfschap Detailhan del blijkt dat aan vers fruit iets meer wordt besteed dan aan verse groente: in 2005 ruim 3,50 euro per huishouden per week. Dat is net zoveel als aan chocolade en snoep. Van de uitgaven aan voedings- en genotsmiddelen in de su permarkt staan de bestedingen aan aardappels en verse groen te en fruit op de vierde plek. Meer geld gaat op aan zuivel en (fris)dranken (beide krap 9 euro per huishouden per week) en vlees (ruim tien euro per huishouden per week). Al leen aan tabak en brood geven Nederlandse huishoudens minder uit dan aan groente en fruit: gemiddeld respec tievelijk 5 euro en 3,50 euro per week. Let u op de kleintjes? Doe uw voordeel met deze tips: j - Eet groente j en fruit I van 't hetsei- i zoen; - Ga vaker naar de markt; -Zelf snijden en schillen scheelt in de prijs; - Diepvriesgroente en groente uit blik of glas zijn net zo gezond en vaak voordeli ger; - Voorkom weggooien: eet groente en fruit op tijd op of koop kleinere verpakkingen. Meer weten over ge- zond, lekker en bewust W eten? Kijk op www.voe- dingscentrum.nl of stel uw JÊK^, vraag via Sr (070) 306 t Onbezorgd genieten van M seks is een van de grond- rechten van de mens. En bij genieten past, volgens Car- dinal Condoms, een sfeer j van verwennen en luxe. Al- leen daarom al zijn de nieu we condooms een lust voor het oog. Ze zijn goudkleurig en wor- - P D den per drie verpakt in een fraai, nl zwart doosje met daarop een gouden, W \-cJ~c gotische C. Door deze chique vormgeving v"~ en luxueuze uitstraling onderstreept Cardin al Condoms zijn boodschap dat seks plezierig moet zijn: 'The Word is Love. Sex is Not a Sin.' Het nieuwe premiummerk wil eraan herinneren dat het in ons leven draait om liefde en dat het bedrijven van de liefde een hemelse ervaring is waar iedereen onbezorgd van zou moeten kunnen genieten: 'The Safest Way To Heaven'. Cardin al Condoms is een merk met een mening. Het merk wil de discussie over de positie van de Katholieke kerk voeden. Een groot deel van de wereldbevol- king kan immers niet onbekom- merd genieten van seks doordat het Vaticaan het gebruik van condooms nog V altijd afwijst. Miljoenen ge- h) lovigen zijn daardoor ver- |y&|jpS8|˧^ A oordeeld tot het bedrijven van onveilige seks. Om de boodschap 'Let Love Rule' onder £i;. een zo groot mogelijk publiek te verspreiden, voert Cardinal Con doms promotieacties op evenementen als Sensation White, vorige maand in Am sterdam, en Mystery Land, komende zater dag in de Haarlemmermeer. Cardinal Condoms zijn te koop via het internet (www.cardinal-condoms.com) en binnenkort in exclusieve clubs hotels in Amsterdam, Rot terdam, Rio de Janeiro, Beijing, Moskou en St. Petersburg. Ede by esprit heeft een aanvullende premium lijn voor trendsetters in heel Europa die zich willen onderscheiden. De lijn wordt RED RIVET genoemd en geeft ede de kans om haar expertise in denim uit te breiden. Eén van RED RIVET's basiskenmerken is de rode klinknagel aan de rechterkant van ieder kledingstuk. RED RIVET gaat beginnen met don kere, ruwe denim van hoge kwaliteit. Vanaf december 2007 wordt de lijn uitgebreid met complex afgewerkte, ongewo ne en extreme wash T-shirts, sweaters met capuchon, bloe zen en door leer gekenmerkte stijlen. De lijn wordt geken merkt door de hoge kwaliteit van denimstoffen: van broe ken tot rokken, vesten en jurken tot jassen en jacks. Het de- sign is eenvoudig en minimalistisch. Stiksel in tint en ac cessoires leggen de nadruk op de nette look van de lijn. Gave zakvormen, flappen en bor duursel geven de lijn een vleugje glamour.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 18