Administratief medewerker - boekhouder m/v iiwdimen een tiwnuó! Kraamzorg de Eilandenj Op zoek naar een leuke baan? IMPERFECT Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (0900) 700 07 77 anenmark Administraties Belastingen V.A.B. Administraties Belastingen is een NOAB- gecertificeerd kantoor. Voor het MKB verzorgen wij al meer dan tien jaar de complete financiële administratie, de salarisadministratie en alle belastingaangiften. Wij adviseren en begeleiden u bij onder meer uw ondernemingsplan, uw financieringsaanvraag en rechtsvorm wijzigingen. Voor alles geldt hierbij: betaalbaar en professioneel! Meer informatie over ons kantoor vindt u op onze site www, vab-administraties. nl en www.NOAB.nl. In een persoonlijk gesprek geven wij graag antwoord op uw vragen. Een kennismakingsgesprek is geheel vrijblijvend en kosteloos. Ter versterking van ons team zoeken wij per direct een jonge enthousiaste medewerker/ster Na een inwerkperiode onder deskundige begeleiding zullen je werkzaamheden o.a. bestaan uit het invoeren van financiële mutaties in cliëntenadministraties, dossierwerkzaamheden en assisteren van je collega's. Na verloop van tijd ben je in staat fiscale aangiften te verzorgen en te assisteren bij de werkzaamheden t.b.v. het jaarwerk. Heb je een administratieve opleiding en ben je serieus, positief ingesteld en accuraat en wil je deel uitmaken van een enthousiast team, reageer dan uitsluitend schriftelijk of per email en stuur je sollicitatie, CV en eventueel pasfoto aan de heer R. J. A. Vleij. Ook (V)MBO schoolverlaters, administratieve richting, nodigen wij uit om te solliciteren. V.A.B. Administraties Belastingen Bezoekadres: Hoogstad 283 3131 KX Vlaardingen Postadres: Postbus 4037 3130 KA Vlaardingen Tel. 010-26 23 996 Fax. 010-26 23 945 Email info@vab-administraties.nl Internet www Nederlandse Organisatie van Belasting- en Administratiedeskundigen Kraamzorg de Eilanden zoekt gediplomeerde kraamverzorgenden die fulltime of parttime willen werken en woonachtig zijn in het gebied Waterweg Noord (Schiedam, Vlaardingen, Maassluis), Westland of Rotterdam. Behalve een solide organisatie, enthousiaste collega 's en goede arbeidsvoorwaarden in overeen stemming met de C.A.O.-Thuiszorg, bieden we een vergoeding voor een mobiele telefoon en reiskosten, maar ook een bonusregeling. De organisatie Het werkgebied van Kraamzorg de Eilanden is de gehele Regio Rijnmond. Het hoofdkantoor is gevestigd in Hellevoetsluis. In het werkgebied zijn we met ca. 225 kraamverzorgenden werkzaam. Goed voor zo n 5.000 kraamverzorgingen per jaar. En dat al 60 jaar lang. Meer over onze organisatie vind je op onze website: www.kraameiland.nl De baan We willen onze organisatie versterken met kordate kraamverzorgenden, die in hun directe woonomgeving zijn in te zetten. Over de werkzaamheden hoeven we niet veel meer te vertellen, want we zoeken ervaren kraamverzorgenden, die direct zelfstandig aan de slag kunnen. Belangstelling Wanneer professionaliteit, maar ook persoonlijk gerichte zorg en begeleiding hoog in je vaandel staan, zitje bij onze organisatie uitstekend. We werken vanuit een algemene levensbeschouwing en respecteren elke religie en levensvisie. Onze organisatie is ISO/HKZ en BTN gecertificeerd. Dat wil zeggen dat iedereen werkt volgens duidelijke en vastgelegde richtlijnen, gedragscode en werkinstructies. Begeleiding en scholing zijn onderdeel van ons kwaliteitsprogramma. Het zal je niet verbazen dat wij ook veel waarde hechten aan de beoordeling van onze cliënten. Wil je mondeling nog wat meer weten over deze kans op plezierig werk, bel dan met Yolanda Barreiro de León op telefoonnummer 0181-391440. Reacties Kandidaten sturen hun curriculum vitae per e-mail naar info@kraameiland.nl of per post: Kraamzorg de Eilanden T.a.v. de heer A J. Elshoff Postbus 1185 3220 BD HELLEVOETSLUIS Ook gevestigd in Rotterdam Oud-Beijerland Vlaardingen Zwijndrecht UyUiUU Laat het ons weten! powered by (QJobTrack.nl Perfect DM Groep is een full service bedrijf op het gebied van direct marketing. De Groep bestaat uit vijf divisies: Perfect Database Management, Perfect Drukwerk, Perfect Print, Perfect Direct Mail en Perfect Fulfilment. Hiermee hebben wij alle dm-specialismen onder één dak. Ons bedrijf kenmerkt zich door een informele sfeer en de Rotterdamse 'geen woorden maar daden' mentaliteit. Technisch DTP-er (36 uur) Voor de divisie Perfect Drukwerk zoeken wij een technisch DTP-er. Werkzaamheden: vormgeven van diverse soorten drukwerk; opmaken van aangeleverd digitaal materiaal; controleren en corrigeren van teksten, illustraties en aangeleverde bestanden; archiveren van digitale bestanden; filmmontage en plaatfabricage (ervaring met CTP is een pré). Print Operator (full time) Gevraagd: grafische opleiding op MBO niveau of DTP opleiding; bekend met grafische software pakketten. Binnen de divisie Perfect Print hebben wij een vacature voor Print Operator. Op deze afdeling zijn we op zoek naar leergierige types, die ervoor zorgen dat de documenten op de juiste wijze worden geprint. Teksten moeten worden opgemaakt en bestanden bewerkt. Je hoeft niet eens alle kennis en ervaring in huis te hebben! Als je maar leergierig bent en affiniteit met computers hebt, dan leren wij je het gebruik van de speciaal ontwikkelde applicaties wel. Werkzaamheden: be- en verwerken van databestanden; digitaal opmaken van (tekst) documenten; vervaardigen van (kleuren)prints; aansturen van digitale (kleuren)printers; tijdig opleveren van eerdergenoemde bestanden en teksten. Account Manager binnendienst (full time) Gevraagd: MBO/HBO werk- en denkniveau; kennis van MS Office; service gerichte instelling; goede kennis van het Nederlands in woord en geschrift; affiniteit met computers. Binnen de divisie Perfect Direct Mail is er plaats voor nog een Account Manager. Werkzaamheden: Gevraagd: jij bent de spil tussen onze (potentiële) klanten en MB0/HB0 werk- en denkniveau; Productie Coördinatoren binnen ons bedrijf; je brengt offertes uit en belt déze na; je legt opdrachten vast in ons geautomatiseerde systeem; je controleert lopende opdrachten, signaleert tijdig knelpunten en draagt waar mogelijk verbetervoorstellen voor; je ontvangt klanten en verzorgt de administratieve afhandeling voor facturatie. Machine Operator (full time) gevoel voor commercie/commercieel aangelegd; goede kennis van het Nederlands in woord en geschrift; servicegerichte en klantvriendelijke instelling. Voor de afdeling Machinebedrijf, binnen de divisie Perfect Direct Mail, zoeken wij een Machine Operator. Deze verzorgt de productie en is bereid (eventueel na een interne opleiding) ook klein onderhoud en reparaties te verrichten. Het gaat hier onder andere om folie verpakkingsmachines, enveloppen vulma- chines en vouwmachines. Werkzaamheden: conform planning en opdracht uitvoeren van producties; juist instellen van diverse machines; uitvoeren van noodzakelijke controles. Magazijn Medewerker (full time) Gevraagd: LTS/MAVO werk- en denkniveau; kunnen managen van eigen werkzaamheden; je bent stressbestendig met technisch inzicht; goede sociale vaardigheden; geen 'half negen tot vijf mentaliteit. Ons magazijn valt ook onder de divisie Perfect Direct Mail. Hier worden voor de hele groep goederen (voornamelijk drukwerk) in ontvangst genomen, gecontroleerd, geregistreerd en opgeslagen. Werkzaamheden: controleren, registreren en in juiste stelling wegzetten van ontvangen drukwerk; verzamelen en klaarzetten van bestellingen voor betreffende afdeling of afleveradres. Productiemedewerker handwerk (full time) Gevraagd: LBO/MAVO werk- en denkniveau; heftruckcertificaat (of bereid om dit via ons te halen); rijbewijs B; goede contactuele eigenschappen; geen 'half 9 tot 5' mentaliteit. Binnen de divisie Direct Mail worden dagelijks bestellingen voor drukwerk, informatie- en ander promotiemateriaal verpakt en verzonden. De variatie hierin is groot, verwerking gebeurt zowel machinaal als met de hand. Naast snelheid is ook kwaliteit van het werk erg belangrijk. Werkzaamheden: zelfstandig handmatig inpakwerkzaamheden uitvoeren; efficiënt organiseren van de werkzaamheden en bewaken van de voortgang; afwijkingen signaleren en in overleg met het afdelingshoofd oplossen; ondersteunen van collega's die andere projecten uitvoeren. Schoonmaakster (3 uur per dag, 5 dagen per week) Gevraagd: flexibele houding; goede communicatieve vaardigheden en een actieve instelling; zowel in groepsverband als zelfstandig kunnen werken; kennis van het Nederlands in woord en geschrift. Voor de hele Perfect DM Groep en ter ondersteuning van onze huidige schoonmaakster zijn wij op zoek naar nog iemand die er voor zorgt dat we ons allemaal 'thuis' blijven voelen. Werkzaamheden: schoonhouden van het bedrijfspand; het onderhoud van de koffieautomaten, pantry's en de kantine. Gevraagd: LBO werk en denkniveau; ervaring met schoonmaakwerkzaamheden; zelfstandig kunnen werken en een teamspeler. Meer informatie over ons bedrijf? Kijk op de site: www.perfectdmgroep.nl. Heb je daarna nog vragen kan je natuurlijk altijd even bellen: 010 - 245 2000. Interesse? Schrijf ons een kort briefje met de naam van de functie en motivatie waarom je naar deze functie solliciteert. Voeg je C.V. toe en mail dit naar: sollicitatie@perfectdmgroep.nl. Of stuur het naar ons antwoordnummer 40100, 3040 VB Rotterdam (postzegel niet nodig).

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 48