AVENUE i jgfj Vaartland tempo-team Verzorgenden niveau 3m/v entatieve fulltime rkoper Bruidsshow SCHOONMAAKBEDRIJF W. TOL SCHOONMAAKSTER/ SCHOONMAKER Tem po-team zoekt «SSL? m< flexwerkers service- en zorgcentrum 0-36 uren per week, alle diensten Frankelandgroep dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 19 september 2007 - pagina 49 MANNENMODE ior onze herenafdeling zoeken wij een Voor verdere informatie WWW.AVENUE.NL Lijnbaanplein 155 3012 EN Rotterdam Op dinsdag- 2 oktober avonden 23 oktober Kijk op WWW.AVENUE.NL of bel vooreen afspraak 010 - 4113372 Een ridderlijk welkom in een nieuwe woonwijk op zaterdag 22 september! Het TOERNOOIVELD www.hettoernooiveld.nl Voor een object in Schiedam zijn wij met spoed op zoek naar personeel in de functie van Werktijden zijn van maandag t/m vrijdag van 16.00 tot 18.30 uur. Woont u in bovengenoemde omgeving? Bel dan ons telefoonnummer: 010-4746482 Gezocht: Werkzoekenden Heeft u een uitkering via de sociale dienst of UWV en heeff u recht op een IRO of ander re-integratietraject dan bieden wij diverse leuke en boeiende leerwerktrajecten, zoals de opleiding tot Taxichauffeur/Groepsvervoerder Met baangarantie Magazijnmedewerker/ Heftruckchauffeur Met baangarantie (Post-HBO) Re-integratie- consulent/Klantmanager (Post-HBO) Inburgeringconsulent (Post-HBO) Schuldhulpverlener i.s.m. Hogeschool InHolland TAC Company Rotterdam 010-4252506 rotterdam taccompany.nl www.taccom pany.n I 20 en 27 september Open Avond! Tempo-Team heeft talloze aantrekkelijke banen beschikbaar! Donderdag 20 en 27 september zijn wij extra lang geopend tot 19:30 uur om ook jou kennis te laten maken met ons ruime aanbod aan vaca tures. Wanneer jij als werkzoekende onze vestiging bezoekt, krijg je de de gelegenheid een persoonlijk visitekaartje te maken. Aangezien onze werkenden onze visite- www.tempo-team.nl kaartjes zijn, willen we ook jou dat op een creatieve manier laten blijken. Wil jij weten wat jouw mogelijkheden zijn of wil je je graag inschrijven bij Tempo-Team Uitzendbureau? Kom dan tijdens onze open avond langs! Een afspraak maken is niet nodig. Kom langs bij Tempo-Team Uitzendbureau in Schiedam, Broersvest 14-16 of bel Unda of Michael 0I0 426 08 44, www.tempo-team.nl. Zo werkt het. Een krantenwiik is snel bijverdienen en geschikt voor jong en oud.' Een uurtje werk in de middag of vroege ochtend betaalt XL. Twee wijken verdient natuurlijk dubbel XL. Plus ook nog eens veel extra's, zoals een gratis regenpak en elke dag een gratis krant. Snel beginnen? ie kunt nu aan de slag bij jou in de buurt. Slimme senioren ontdekken de lol van een krantenwiik. Goed voor de conditie en het verdient snel. Aanmelden? Surf naar www.koplopers.nl of bel gratis 08000230351 PCM Distributiebedrijf Is koploper In de bezorging van dagbladen, gji. van AD. NRC Handelsblad. nrc.next. Trouw en de Volkskrant. Ter versterking van ons zorgteam zijn wij op zoek naar enthousiaste Uw werkterrein: uitvoeren van de totale verzorging van bewoners op basis van de in het zorg- dossier vastgelegde afspraken; eerst verantwoordelijke zijn voor een aantal bewoners en bijhouden van het zorgdossier; actief samenwerken met andere disciplines; begeleiden van en contacten onderhouden met relaties en familieleden van de bewoner. Uw profiel: een klantgerichte instelling waarbij het respecteren van privacy, oog voor welbevinden van de bewoner en het leveren van kwaliteit voorop staan; een diploma op kwalificatieniveau 3: zelfstandig kunnen werken in een multidisciplinair dienstverband: goede verzorgende, sociale en communicatieve vaardigheden. Wij bieden: een uitdagende functie in een kwaliteitsbewuste organisatie: een prettige, collegiale en open werksfeer; salariëring volgens de CAO V&V in functiegroep 35: vele secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een gratis lidmaatschap van de Sport- en Recreatieclub in Frankeland, fietsenplan en goede oplei dingsfaciliteiten. Sollicitatie en informatie: Bent u geïnteresseerd en wilt u nadere informatie? Belt u dan met de heer Jos Amting, manager zorg, telefoon 010-4759111. Uw schriftelijke sollicitatie met cv kunt u sturen naar de afdeling Personeel Organisatie van Vaartland, Dillenburgsingel 9,3136 EA Vlaardingen of per e-mail naar: m.vandervlies@frankelandgroep.nl Voor meer informatie kunt u terecht op onze website: www.frankelandgroep.nl In een gezellige omgeving alle persoonlijke zorg en san- dacht geven die nodig is. Dat is de doelstelling van Vaartland, service- en zorgcentrum in Vlaardingen. Zo'n 180 bewoners ervaren dagelijks de enthousiaste en zorg zame instelling van de 150 medewerkers ven het centrum. Er wordt aan 55 bewoners aanvullende verpleeghuiszorg an 60 bewoners extramurale zorg. Aangrenzend bevindt zich Vaartland Residence, het parti culiere zorgcentrum waar aan een 40-tal bewoners verzor ging en huisvesting wordt geboden. Vaartland Buitenzorg biedt service aan ca. 1060 abonnees van het Servicepakket Zelfstandig Plus. Vaartland maakt deel uit van de Frankelandgroep die ver der bestaat uit Frankeland, Jacobs Gasthuis, Harg-Spaland en Schiewaegh. De Frankelendgroep heett eveneens een samenwerkingsrelatie met de Zorgcombinatie Nieuwe Maas. Wij hechten grote waarde aan het welbevinden van onze cliënten en medewerkers. Hiertoe beschikken wij over een internetcafé, een restaurant, een Sport- en Recreatieclub in Frankeland (met o.a een zwembad, fitnessruimte, mid getgolf- en jeu de boulesbanen) en twee vakantievilla's aan zee, zowel in Rockanje als in Benissa (Spanje). De tevredenheid van onze klanten is vooral te danken aan de geweldige inzet en het grote enthousiasme van onze medewerkers en vrijwilligers. Die vormen een team waar- e het prettig werken is. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 49