Griezelen en lachen BOVAG-occasions.nl Muziek en dans in twee Ierse shows OCCASION MET GARANTIE? Wedstrijd De mooiste kijkdoos Toneel van Youp Kester Partners Accountancy B0VAG. zeker van je zaak. m Kester Partners Theater heeft breed aanbod voor de jeugd dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad Woensdag 19 september 2007 - Pagina 53 Maak een mooie kijkdoos en win twee vrijkaarten voor de theatervoorstelling De Matroos in de doos. Kijk voor meer infor matie op www.theateradschie.nL foto; pr Kinderen die houden van grie zelen, sprookjes, hard lachen, heldenverhalen of die gek zijn op circus, zitten dit seizoen bij Fortis Theater aan de Schie goed. Voor jong en oud, er is voor ieder wat wils. Voor de jongste bezoekers zijn De ma troos in de Doos, Nijntje en Floddertje echte aanraders en de oudere bezoekers kunnen genieten van onder andere Nar- nia de Musical, Junior ISH en Lang en Gelukkig van het RO Theater. Het jeugdtheatersei zoen start zaterdag 29 septem ber om 14.00 uur met de fami liemusical De Matroos in de Doos van Theater Terra, naar het gelijknamige boek van Daphne Deckers. "Theater Ter ra staat op eenzame hoogte met Fortis Theater aan de Schie trakteert de liefhebber van Ierse muziek en dans binnenkort op maar liefst twee shows. Als eer ste verwelkomt het theater zon dag 30 september Ragüs met de Irish Music Dance Show en ruim een week later op donder dag 11 oktober ziet het publiek de hoogtepunten van tien jaar Spirit of the Dance voorbij ko men in The 10th Anniversary Tour. Ragüs, The Irish Music Dance Show biedt naast feno menale dans ook virtuoze live muziek, zang, storytelling en humor. Ragüs beschikt over een uitgebreide cast van professio nele dansers die in Ierland tot de absolute top behoren. Het resultaat is een gevarieerde show waarin muziek, zang en dans elkaar in hoog tempo af wisselen en die dankzij de uitge kiende belichting en kle- dingchangementen zowel een lust voor het oog als oor is. Verjaardag Spirit of the Dance viert haar 10de verjaardag met een speci aal "Best of' van de tours, met alle hoogtepunten van het afge lopen decennium. En dat zijn er nogal wat... De internationale smash hit "Spirit of the Dance" is een van de meeste succesvolle Ierse shows ooit en is gezien door meer dan 20 miljoen bezoekers over de hele wereld. Het wordt een adembenemen de show met spectaculaire beel den met een mix van de tradi tionele Ierse cultuur. Reserve ren voor deze shows kan op www.theateradschie.nl of aan de kassa (010) 2 467 467. Laatste kaarten Golden Earring FOTO: RENS PLASCHEK Al sinds 1992 speelt The Gol den Earring in volle zalen en vermaakt deze rockband het publiek met hitsuccessen als Radar Love, Just a little bit of peace in my heart en Twi light Zone. In de theaters spelen de bandleden Barry, Cesar, George en Rinus un plugged. Tijdens de concer ten van The Golden Earring komt zo'n 35 jaar rockhisto- rie voorbij. Dit theatersei zoen toert de band weer door het land en zijn de mannen van The Golden Earring te zien op dinsdag 16 oktober om 20.15 uur in For tis Theater aan de Schie. Er zijn nog enkele kaarten ver krijgbaar. Kindermusical Nijntje op vakantie Nijntje op vakantie is de der de kindermusical over het beroemdste konijn van de wereld. Vader en moeder Pluis willen een grote vakan tiereis maken. Nijntje en haar vriendin Nina gaan na tuurlijk mee. Maar dan komt onverwachts een brief van opa. Te zien op woensdag 3 oktober in Fortis Theater aan de Schie. Cabaretier Youp van 't Hek komt dit theaterseizoen niet in eigen persoon naar Schiedam, maar hij is wel de schrijver van de nieuwe toneelvoorstelling Hexen. Hexen vertelt het verhaal van twee vrouwen op oor logspad. De twee vrouwen hebben nog een zuur appel tje te schillen met hun bei der exen en willen dat uit vechten op het derde hu welijksfeest van hun ex. Meedogenloos en vilein slaan ze toe tijdens het hu welijkssprookje. Te zien op donderdag 27 september in Fortis Theater aan de Schie. Vacatures MEER DAN 75.000 OCCASIONS MET BOVAG-GARANTIE. Op dit moment hebben wij o.a. de volgende vacatures: Assistent-accountant (m/v) voor de samenstellingpraktijk en een Assistent-accountant (m/v) voor de controlepraktijk Voor de functie van assistent-accountant voor de samenstellingpraktijk ben je met collega's verantwoordelijk voor o.a. het verwerken van administraties, het samenstellen van jaarrekeningen en het verzorgen van fiscale aangiften. Na een interne opleiding en de noodzakelijke begeleiding zul je al snel zelfstandig con tacten onderhouden met relaties. Voor de functie van assistent-accountant voor de controlepraktijk wordt je toe gevoegd aan onze controle-afdeling en ben je samen met deze collega's verant woordelijk voor o.a. het controleren van jaarrekeningen, en het verzorgen van bijzondere accountancy-opdrachten. Dit alles aangevuld met samenstellings- werkzaamheden. Je beschikt voor deze functies over: een afgeronde opleiding op MBO niveau en/of studerend op HBO niveau (HEAO/SPD/AA/RA) en bent bereid om door middel van studie je kennis te verbreden, waarbij je gebruik kunt maken van onze studieregeling. goede communicatieve vaardigheden a een klantgerichte instelling. Wat heeft Kester Partners jou te bieden? Kester Partners biedt een informele werkkring met prima mogelijkheden voor studie, groei en ontwikkeling. Onze arbeidsvoorwaarden sluiten goed aan bij wat gangbaar is binnen de branche. Reageren? Meer informatie over de functies kunt u verkrijgen bij Ronald Steenks. Uw solli citatie kunt u zenden naar ons postadres t.a.v. personeelszaken of pet E-mail aan: personeelszaken@kesterenpartners.nl Kijk voor meer vacatures regelmatig op onze website - www.kesterenpartners.nl Kester «ft Partners is een informeelmiddelgroot accountantskantoor met ruim SO medewerkers die zich gezamenlijk ver diepen in alle aspecten van de accountancy en adviespraktijk. Wij rich ten ons met name op het MKB en zijn gespeciali seerd in de tuinbouwsec tor. Deze ondernemers aangevuld met een breed pakket relaties uit een di versiteit van branches, maken ons bedrijf tot een interessante en uitda gende werkplek. Kester Partners is aangesloten bij: ^3= ACCOUNTANCY Maasambacht 2, Postbus 100, 2676 ZJ Maasdijk T0J74 - 516 605, F 0174-518 547 E uifo@kesterenpartuers.ul www.kesterenpaitnefs.nl (010)2467467. Krachtige, energieke Ierse danscombinaties gemengd met ge passioneerde Tango, Flamenco en Salsa foto: pr naar huis beleeft hij spannende avonturen en ontmoet hij on derweg allerlei mensen en die ren, waaronder een haai, een boot vol apen, een dolfijn, een zeemeeuw en een zeenimf. Wie is een vriend, wie is een vij and? Theater Terra bewerkte eerder boeken en bewezen daar zeer bekwaam in te zijn met voorstellingen als Dolfje Weer- wolfje, Kikker en Kleine Ezel. Al le jeugdtheatervoorstellingen zijn te vinden in de jeugd theaterkalender, deze is ver krijgbaar aan de kassa of te lefonisch te bestellen via het produceren van kinder theater. Toen ik hoorde dat zij mijn kinderboek De Matroos in de Doos wilde gaan opvoeren, was dat voor mij een droom die uitkwam" aldus Daphne Dec kers. De Matroos in de Doos is geschikt voor iedereen vanaf vier jaar. Theater Terra maakt er een visuele en muzikale voorstelling van. Het verhaal gaat over de jongen Marijn die in zijn droom een reis maakt in een doos over de zee in zijn ka mer. In zijn zoektocht

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 53