Niet door Huisman uitgenodig "i 1 dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad Woensdag 3 oktober 2007 - Pagina 31 SCHIEDAM - Fred van der Drift vindt de berichtgeving in de pers over de zaak Huisman mis leidend. 'Het lijkt wel een hetze tegen milieudefensie,' aldus de zegsman van Milieudefensie in Schiedam. De Bewonersvereni ging Schiedam West had vorige week laten weten dat Milieude fensie niet de moeite had geno men om aanwezig te zijn bij de rondleiding over het terrein van Huisman Itrec. 'Maar we zijn helemaal niet door Huisman uitgenodigd,' aldus de veront waardigde Van der Drift, 'als we een uitnodiging hadden gekre gen dan waren we zeker van de partij geweest. We zijn namelijk heel erg geïnteresseerd in de ac tiviteiten van Huisman met na me de spuit en straal loods.' Volgens de BVSW is Milieude fensie tot 3x toe uitgenodigd door net bedrijf. Van der Drift, vraagt zich af waarom de BVSW een half jaar geleden nog kri tisch over de bedrijfsvoering van Huisman. 'Na de rondleiding lijken de BVSW en Huisman elkaar ge vonden te hebben. Het bestuur laat op deze manier wel 150 be- Voorzitter van de BVSW, Harry Visser, verbaast zich over de reactie van Fred van der Drift van Milieudefensie. 'Milieudefensie heeft 3x een uitnodiging van Huisman gehad maar laat niets van zich horen. Ook wij probe ren al enige tijd met Milieu defensie te communiceren maar op onze mailtjes wordt niet gereageerd. Wij blijven kritisch kijken naar Huis man en zijn samen met de gemeente en het bedrijf be zig een convenant op te stel len. Wij laten onze bewoners niet in de steek.' zwaarmakers tegen de vergun ning van Huisman vallen als een baksteen.' Huisman is een goed lopend bedrijf. 'Business is booming maar daar mogen de buren niet in delen. De eigen zakken wor den extra gevuld ten koste van de gezondheid van de wijkbe woners.' SCHIEDAM - Een tante had haar opgegeven en haar moeder wist van niets. Quinty Gerbhardt werd op 12 september 7 jaar en won onze lezersactie. Quinty werd door de dames Klieder en Klodder daarom feestelijk in het museum onthaald. Samen met vriendjes en vriendinnen mocht zij haar verjaardag nog een keer vieren. Kerkdiensten Schiedam •Kerkdiensten zondag in de- Protestantse Kerk Schiedam, diensten om 10.00 uur :Gro- te Kerk ds.W.van Wieren (SOW). Bethelkapel ds. J. Visbeek, Maasssluis (ST). Luth.Kerk ds. T. Zevenber gen. Dorpskerk ds. J. v.d. Peppel. De Arkds. M. Rus- schen. Magn.Deikerk geen dienst (zie Grote Kerk). •In de St.Jan de Doper - Visi- tatiekerk, Mgr.Nolenslaan 99, gaat dit weekend Pastor Lidwien Meijer voor in de woord communieviering. •Zondag zijn er in de Chris telijke Gereformeerde Hoek- steenkerk (hoek Warande/BK-laan) kerk diensten om 9.30 en 16.30 uur, voorganger is ds. H.D. Rietveld. •In de Nederlands Gerefor meerde Kerk aan de West- vest 30 zijn zondag diensten om 9.30 en 16.30 uur, voor ganger Ds. F.H. Blokhuis. •In de Liduinabasiliek aan de Singel 104 is zaterdag om 18 uur een Stille Heilige mis, zondag om 10.15 uur Ge zongen Hoogmis, predikatie pastoor P.M. Vismans. •In de Jacobus en Martinu- sparochie Kerkweg 53, is er een zondagsviering om 9.45 uur dinsdag om 9.15 uur eu charistieviering of dienst van Woord en Communie. •Zondag is er bij de Evangeli sche Lutherse gemeente aan de Lange Nieuwstraat 219 gen dtensi om 10 uur voor ganger is ds. T. Zevenbergen. •In de Frankelandkapel is zondag om 10 uur viering van Woord en Communie met als voorganger is pater K. Veltman met medewer king van het Liduinakoor. Bij de Maeslanden Makelaars Groep worden dagelijks woningen en/of bedrijfspanden verkocht of verhuurd. Met onze enorme ervaring bieden wij u "Makelen op maat", door een correcte prijsbepaling en de complete begeleiding van u en uw kostbare bezit. Of het nu gaat om aankoop, verkoop, huur, verhuur, taxatie of advies: wij staan voor u klaar. Want laten we eerlijk zijn in elke stad en straat in de regio staat wel een te koop of verkocht huis van Maeslanden. Bel gerust met regio's meest ervaren makelaar, daar komt u toch verder mee. Burg. Knoppertloon 249R Schledom Hogenbonujeq Botterdam Deelnemers: Willem de Zwijgerstraat 37 Maassluis Touwbaan 28 Maassluis Van Lennepstraat 13 Maassluis Jan Steenstraat 124 Maassluis Arie Krijgsmanstraat 3 Maassluis Merellaan 783 Maassluis Koekoekstraat 86 Maassluis Peter van Anrooylaan 231 Maassluis cd.C.f. Hellendoornstr. 23 Schiedam Gerrit Verboonstr. 22 Schiedam Schiedam Koolzaadakker 5 Korte Kerkstr. 2 Schiedam Vendelhof 60 Schiedam Reamurstraat 5 Schiedam Oranjestraat 49 Schiedam Korte Singelstroot Schiedam Kantoor Maassluis Drijver 133 3144 GD Maassluis Tel: 010 - 592.33.00 Deelnemers: Paltrokmolen 9 Maassluis Van Scorelstraat 67 Maassluis Kwartellaan 22 Maassluis Hobbemastraat 28 Maassluis Jan Steenstraat 36 Maassluis Schubertlaan 609 Maassluis Haven 45e Maassluis Wilgendal 61 Maassluis V.V.E Beheer Veerstraat 27 3142 CP Maassluis Tel: 010 599.22.11 Landelijke woningtour zaterdag 6 oktober van 11:00 tot 15:00 uur. Kijk voor de deelnemers ook op www.maeslanden.nl of bel 010-409 01 40 Kantoor Vlaardingen Van Schravendijkplein 1 3131 GV Vlaardingen Tel: 010 -460.33.33 Deelnemers: Maria Rutgerstraat 7 Maassluis Schans 5 Maassluis Belle van Zuylenstraat 7 Maassluis Joubertstraat 17 zw Maassluis Noorddijk 2 Maassluis Peter van Anrooylaan 187 Maassluis Lepelaarsplantsoen 51 Maassluis Veerstraat 19 Maassluis Deelnemers: Hogewerf 19 Vlaardingen Van der Werffstraat 108 Vlaardingen Verheijstraat 2-4 Vlaardingen Thomas a Kempisstraat 106 Vlaardinge Mahlerstraat 40 Vlaardingen Kluiskade 13 Maasland Kluiskade 20 Maasland Maasdijk 176 Maasdijk Prinses Maximastraat 9 Maasdijk Makelaardij Taxatie Hypotheken Beheer Exploitatie Consultancy

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 31