doet leven 't Weegje Simpele zege VST on bekom merd wonen WK verliest en moet koppositie prijsgeven Makkelijk weekeinde voor korfballers Harga en ODI 'Geloof me: onze tijd komt nog wel' !5 _J dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad Woensdag 3 oktober 2007 - Pagina 35 SCHIEDAM - Soms zit het mee, soms zit het tegen. Zo ongeveer ervaart WK de onverwachte nederlaag bij PGS/Vogel. Het 2- 1 zorgt er voor dat de Schiedam mers hun koppositie verspeel den, maar er is geen man over boord. De competitie is nog lang en de manier waarop in Den Haag op de winst werd ge jaagd was volgens Leen War- naar, manager technisch zaken, een dikke voldoende waard. 'Onterecht verlies', noemt hij het. 'WK heeft vol op de aanval gespeeld. Ze hebben gepro beerd hun zaakjes voetballend op te lossen. Dat valt te loven. Alleen leverde het niet de be oogde drie punten op.' Hij noemt PGS/Vogel een stugge ploeg. 'De spelers hebben ge vochten als leeuwen. Dat blijkt te lonen.' Want WK heeft in de tweede helft zwaar gedomi neerd. De thuisclub wist dat te pareren en speelde vervolgens puur op de counter. Waar de Schiedammers verzuimden te scoren, pakte de thuisclub via zo'n sporadische uitval wel de winst. Winst, die WK eigenlijk in de eerste helft, nadat Richard Kreischer de 0-1 had binnenge- kopt, veilig had kunnen stellen. Er had dan wel een engeltje moeten verschijnen op het mo ment, dat Fatih Arslan een vrije trap in de richting van het Haagse doel kogelde. Het zat WK tegen: de bal belandde niet in het garen, maar op de lat. SCHIEDAM - Harga heeft in Etten-Leur ruim afstand kun nen nemen van ELKV, dat de Schiedamse korfbaliers wei nig tegenstand bood. Het le verde een 6-14 zege op. Rick Pappers scoorde vijf maal. Ook ODI won. Dat ging ten koste van de Delftse stu dentenclub Paal Centraal, dat wel de score opende, maar daarna niet meer voor kwam in het verhaal: 5-9. Uiteindelijk werd Wilma Ra- saga met vier treffers top- SCHIEDAM - Van Stigt Thans/Schiedam heeft in de tweede ronde van de nationale damcompetitie geen kind aan Denk Zet. De Schiedammers wonnen met 17-3. Het lukte de Culemborgse tegenstander niet om ook maar een partij te win nen. De winstpartijen kwamen op naam van Luteijn, Heus- dens, Van Berkel, Clerc, Gant- warg, Van Schaik junior en Van der Stap. Vrijland, Kloosterziel en Winkel speelden remise. l'osi schicilntn Ook tegen Birlik lukte het Hargasport niet om de nul weg te poetsen. FOTO: ROEL DUKSTRA DOOR GERARD S. VERVER SCHIEDAM -Het lijkt alsof dit seizoen voor de zondag voetballers van Hargasport een prolongatie is van de vorige competitie. De ene nederlaag volgt weer op de andere. En opnieuw zitten er forse uitslagen tussen. Het leidt weer tot een niet zo prettig ogend doelsaldo. Stond ervorig jaar na vijf wedstrijden 5 voor en 15 tegen op de teller, het is nu zelfs nog iets minder floris sant: 8-28. Trainer Guus van den Driessche laat zich er ech ter niet door ontmoedigen. Sterker nog na de 3-5 nederlaag van afgelopen zondag tegen Birlik ziet hij zelfs perspectie ven. 'We zijn bij nul begonnen en hebben een nieuwe start ge maakt. Ik heb grote waardering over de manier waarop de jon gens met die reeks nederlagen omgaan.' Het was overigens wel een lang zame start, want Van den Dries sche trof op de eerste trainings avond vier spelers. 'De vakan ties zaten me dwars. Maar in middels staan er wel vijftien, zestien man op de training en zie ik ook, dat ze voetballend de opgaande lijn te pakken heb ben.' Een analyse van de tegen standers leert de hem ook, dat er - wanneer de ploeg dadelijk echt op de rails staat - her en der punten te pakken zijn. 'Neem CW/Mercurius. Dat wint met dikke cijfers van ons. Maar het is tot dusverre wel hun enige overwinning. De krachten in de vijfde klasse ontlopen elkaar niet zo veel. Ge loof me: onze tijd komt nog wel.' De andere winnaars van de ronde SCHIEDAM - De Ronde van Schiedam telde veel meer winnaars, dan we vorige week in deze krant konden vermel- ifc Jjjjfc den. Bij de da- mes won Gwen Kuiper met in haar kielzog de zusjes Lisette en Suzanne Steens. Verder wonnen Jan-Gerrit Klok (ATB heren), Bas van der Kooij (ATB jeugd), Macha Pijpers (ATB/cross dames) en Davey Kleinjan (cross he ren). De dikke banden kende vijf categorien en dus ook vijf winnaars: Lisa Verkaik, Ales- sio van der Straaten, Colin Lansbergen, Sem Lissenberg en Stacy Lansbergen. In de koers voor jeugdleden van Rennersclub De Coureur snelde Jurian Coenradie als eerste over de meet. Schie- dammer Bram Sneep werd tweede. Thijs Smets won bij de mannen de strijd om het Open Skeeler kampioen schap van Schiedam. Bij de vrouwen ging de zege naar Eva van Rheenen, Brenda Pauw werd tweede. Schiedam is tevreden SCHIEDAM - Bij de honk en softbalvereniging Schie dam kan met enige tevre denheid worden terugge blikt op het voorbije seizoen. De honkballers werden met 18 punten vijfde. Amster dam Pirates 3 werd kam pioen. De softbaldames haalden net de doelstelling (kampioens-playoff) niet, maar werden in hun degra- datie-playoff tweede achter Euro Stars 2(21 punten). Prijzen vanaf 238.500 v.o.n tot 344.500 vo.n Een uitgebreide brochure is vrijblijvend af te halen bij de makelaar. Goed nieuws voor diegene die onbekommerd willen wonen in het historisch hart van 's-Gravendeel. De Christelijke Woningstichting 's-Gravendeel realiseert op een prachtige locatie het nieuwbouwproject 't Weegje marQuis MarQuis Makelaars en Taxateurs Tel.078 - 673 72 44 www.marquis.nl een dienstencentrum met o.a. de Rabobank, tandarts, fysiotherapie, restaurant en het gloednieuw zorgcentrum van Trivalent. Voor zorg op maar kunt u dus letterlijk naast de deur terécht. Wonen m 'k Weegje staat daardoor in alle opzichten garant voor een onbezorgde toekomst. 't Weegje, grenzend aan de parkachtige omgeving van de Achterkreek, omvat 37 comfortabele koopappartementen. De verschillende woningtypen zijn gegroepeerd rondom een overdekt atrium en voorzien van alle denkbare gemakken, waaronder parkeerplaatsen onder de woningen. In de directe nabijheid bevinden zich allerlei .•vor.r^si.rhting voorzieningen: openbaar vervoer, winkels, Christelijke Woningstichting 's-Gravendeel

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 35