woneme is te lizige feestvreugde interen I.WMWMH Nieuwe StadsbladWONEN Woensdag 3 oktober 2007 - Pagina 38 Haren wassen in een tropische regenbui? Het kan met de regen douche. Regendouches zijn douchekoppen die zowel aan de wand als aan het plafond gemonteerd kunnen worden. Een speciaal sys teem zorgt ervoor dat het water wordt vermengd met lucht. Hier door breken de stralen in druppels en dat voelt heerlijk aan op de huid. Liever genieten van pulserende waterstralen en een aangename massage? Kies dan voor een douchekolom. Via diverse en vaak ver stelbare zij-jets kan optimaal genoten worden van het verkwikken de water. Of neem de stoomcabine: vul het geurreservoir met een lekker luchtje, zet een favoriet muziekje op en het ontspannen kan beginnen. Helemaal luxe is de Sunshower. Daarmee kun je dou chen en bruin worden tegelijk. De Sunshower is een douche en zonnebank inéén. Dat bespaart niet alleen tijd, maar ook nog een hoop ruimte in huis. Meer weten? Kijk op www.woonboulevard-online.nl. Het aanrechtblad is één van de blikvangers van de keuken. Een nieuwe trend dit najaar is het glazen keukenblad. En natuurlijk niet zomaar glas, maar gehard veiligheidsglas. Glas is slijtvast en blinkt ook uit in praktisch gemak. Het glazen aan rechtblad is krasbestendig en poriënvrij en daardoor hygiënisch en eenvoudig te reinigen. Het glas kan in diverse kleuren worden be steld en voor het oppervlak kan worden gekozen uit mat, glanzend of satijn. Sinds kort zijn er zelfs glazen werkbladen verkrijgbaar met een bloemstructuur. Wie graag meer informatie wil, kan een briefkaartje sturen aan de Vereniging Comfortabel Wonen, Postbus 710,6710 BS in Ede. Het is bewezen dat kleur ons positieve ener gie-impulsen geeft. Niet alleen een vaas met bloemen geeft een mooi kleuraccent in huis. In de woonkamer, de keuken, de hal, de kin derkamer, de badkamer en in de slaapkamer doen planten ook wonderen! Er worden in het najaar volop kleurrijke, bloeiende planten aangeboden zoals de Tillandsia. Een exoti sche verschijning die met haar vurige kleur en pittige vorm voor een echt tropisch sfeertje zorgt. Uit een koker van sierlijke, groene bla deren torent een opvallend felroze schutblad waaruit paarse bloemetjes komen. Het is een groot misverstand dat je groene vingers nodig hebt om je planten mooi te houden. De meeste kamerplanten, zoals bij voorbeeld Tillandsia's, vragen juist weinig verzorging. Zet Tillandsia's op een lichte plek (geen fel zonlicht) en geef af en toe een beetje water. Kijk voor meer informatie en verzor- gingstips op www.groenrijk.nl. I sfeer tot uitdrukking. Het is tevens de sn J* f js een voorUefcle voor nieu-1 I Meer woontrends zijn te vinden op vwvv^perscentrumwonen^ J De decembermaand komt weer snel dichterbij en dus wordt het tijd om na te gaan denken over het invullen van de feestdagen. Ga je zelf een feestje geven en ben je op zoek naar stijlvolle de coraties? Dan is deze Zwaan Ijs Sculptuur wellicht een mooie manier om de buffettafel extra allure te geven. Vul de mal met water en na 24 uur in de vriezer is dit mooie ijssculptuur zonder hakken en beitelen klaar voor gebruik. Je kunt de zwaan nog een speciaal effect geven door bijvoorbeeld een kleurstof of kleine bloemetjes aan het water toe te voegen. Het ijssculptuur is 29 cm lang, 23 cm hoog en 8 cm dik en meer info is te vinden op www.bestel.nl. Geen zin om bezig te zijn met de houtvoorraad? De stofzuiger lie- j ver in de kast? Dan is de gashaard een geschikte optie. Vaak wordt nog gedacht dat een gashaard niet mogelijk is, als er geen schoor steen in huis aanwezig is. Maar met een gashaard die is uitgerust met een gesloten verbrandingssysteem is bijna altijd een oplossing te vinden. Laat de installatie wel altijd over aan een echte vakman. Vorig jaar is een erkenningsregeling in het leven geroepen, die ga randeert dat de installatie door een vakbekwaam en gediplomeerd bedrijf plaatsvindt. Meer informatie is te vinden op www.sfeerverwarming.nl. Met bloembollen kun je prima ex perimenteren. Elke bloembol heeft een eigen bloeitijd. Krokus sen bloeien bijvoorbeeld al vanaf februari en tulpen vaak vanaf april of mei. Plant eens twee lagen bloembollen boven elkaar, de zogenaamde lasagnemetho- de. Plant eerst de tulpenbollen, dan een laag aarde, vervolgens plant je bijvoorbeeld krokus sen en bedek je alles met nog een keer met een laag aarde. Je geniet dan eerst van bloeiende krokussen en als deze zijn uitge bloeid komen prachtige tulpen op dezelfde plek te voorschijn. Pro beer dit experiment ook eens met drie lagen bloembollen, bijvoor beeld krokussen, narcissen en tul pen. Dat is vier maandenlang (van februari tot en met mei) genieten van de bollenpracht!

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 38