anenmarkt T andartsassistente dé Weekkrant WE WILL TRAIN YOU 'ij zoeken een: Medewerker Douane Ceebunkers (MA/) Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 3 oktober 2007 - pagina 48 Directe Sales en Marketing bedrijf heeft 6 nieuwe vestigingen geopend in het afgelopen jam en is van plan dat aantal te verhogen in 2007. Voor opgave van uw advertentie of informatie, bei: (0900) 700 07 77 >s Oil: Argos Oil is één van de grotere zelfstandige oliebedrijven van Nederland en is actief op het gebied van trading, opslag en verkoop van (biobrandstoffen en smeermiddelen. Met haar kantoor, opslag en distributie in de Rotterdamse haven staat Argos Oil middenin de oliewereld. Naast de sterke groei in Nederland, geeft Argos Oil ook invulling aan haar internationale ambities. De activiteiten in de Benelux, Frankrijk en Duitsland vormen belangrijke peilers in de inter nationale groeistrategie. Argos Oil heeft een voortrekkersrol op het gebied van biobrandstoffen. Op 1 november 2005 heeft zij als eerste een brandstof met TPowered by JobTrack.nl Wij zijn op zoek naar mensen om op alle gebieden van verkoop, marketing, customer service en campagne coördinatie te trainen. €300 - 600 per week,plus bonussen en conferenties in het buitenland. Geen ervarina nodia. Alleen Full time om te solliciteren bel Pieter 010-443 2533 een biocomponent op de markt gebracht. - «3Ê Van deze medewerker verwachten wij: Havo/VWO niveau of MBO-4 1 a 2 jaar werkervaring Affiniteit met scheepvaart Communicatief sterk Analytisch vermogen/cijfermatig sterk •"No nonsense"mentaliteit Gezond verstand Flexibele instelling Goede kennis van Engels De werkzaamheden bestaan o.a. uit: Invoeren nieuwe en wijzigingen nominaties Controle gelopen nominaties Aangeven NCTS aangiften •Verwerken AGD documenten Dagelijkse lijsten douane Bijhouden voorraad minerale oliën Alle voorkomende taken ter ondersteuning van de afdeling Wij werken met: Navision, Excel en Word Argos Service Stations BV, afd. HRM, Postbus 129, 3190 AC Hoogvliet, Telefoon 010-2954770 Esther Huisman, telefoon 010-2954770, of e-mail naar: pz@argos.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Veelzijdig in olieproducte Tandartspraktijk in het centrum van Vlaardingen zoekt wegens interne roosteraanpas- sing een energieke PARTTIME om het team in onze patiëntgerichte praktijk te versterken. In de praktijk ligt de nadruk naast reconstructieve en esthetische tandheelkunde ook op parodontologie en implantologie. Het assisteren aan de stoel zal een hoofdrol spelen. Het zelf verrichten van eenvoudige werkzaamheden bij de patiënt zal in de toekomst na interne opleiding tot de mogelijkheden behoren. Wij zoeken iemand voor 22 tot 27 uur per week, herintreders geen bezwaar. Functie-eisen: Goede contactuele eigenschappen Representatief en vriendelijk voorkomen Het goed kunnen functioneren in teamverband Bereidheid tot het volgen van interne opleiding tot tandartsassistente Recente ervaring strekt tot aanbeveling, maar is niet vereist Wij bieden: Een uitdagende functie in een professioneel team Werken met moderne technieken en methoden Mogelijkheden om vaardigheden op klinisch gebied te ontwikkelen of uit te breiden en toe te passen Salaris volgens de richtlijnen van de NMT met secundaire arbeidsvoorwaarden Een verantwoordelijke baan waar een tevreden patiënt op de eerste plaats komt Trekt het bovenstaande u aan of wekt het uw interesse? Stuur binnen 14 dagen uw met de hand geschreven sollicitatie voorzien van C.V. aan: Tandartspraktijk Tinga t.a.v. F. I. Tinga, tandarts Voorstraat 39 3135 HW Vlaardingen ROGplus Nieuwe Waterweg Noord voert in opdracht van de gemeenten Schiedam, Vlaardingen en Maassluis per januari 2007 een aantal taken uit in het kader van de Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo). Voor ROGplus NWN zijn wij op zoek naar: •JiWi Algemene informatie De taken die ROGplus Nieuwe Waterweg Noord uitvoert in het kader van de Wmo betreffen de individuele voorzieningen, te weten (1) Voorzieningen voor mensen met een handicap en (2) Indicatie en regelen van hulp bij het huishouden voor mensen die (tijdelijk) niet meer alles zelf kunnen. Bezwaarschriftencommissie: samenstelling en werkwijze De bezwaarschriftencommissie van ROGplus heeft tot taak het adviseren over bezwaarschriften tegen besluiten van ROGplus. De bezwaarschriftencommissie bestaat uit een onafhankelijke voorzitter, twee leden vanuit de cliëntenparticipatie en vijf leden die op basis van roulatie deelnemen aan de bezwaarcommissie. De leden worden voor vier jaar benoemd door het bestuur van ROGplus. De nieuwe leden zullen de hoorzittingen leiden en de bezwaarcommissie bijwonen. Gewerkt wordt met een jaarschema, dat ingedeeld wordt per maand met daarin opgenomen de hoorzitting en de daaropvolgende bezwaarcommissie. In het jaarschema zullen alle leden worden opgenomen. Profielschets leden: een HBO- of academisch werk- en denkniveau; kennis en ervaring op het gebied van de Algemene Wet Bestuursrecht en de Wet maatschappelijke ondersteuning; bij voorkeur ervaring hebben met het leiden van hoorzittingen; affiniteit met rechtsbescherming; gevoel voor sociale rechtvaardigheid; beschikken over een brede maatschappelijke betrokkenheid; geen deel uitmaken of werkzaam zijn onder de verantwoordelijkheid van een bestuursorgaan van de gemeente Schiedam, Vlaardingen, Maassluis of ROGplus; bij voorkeur kennis hebben van de regionale Nieuwe Waterweg Noordsituatie. Vergoeding De vergoeding voor het leiden van één hoorzitting op het stadhuis van de gemeente Schiedam, Vlaardingen of Maassluis en het bijwonen van de daaropvolgende bezwaarcommissie bedraagt 300,-. Voorts worden de noodzakelijk te maken reiskosten vergoed conform de Reisregeling Binnenland. Inlichtingen j Voor de volledige tekst van de vacature verwijzen wij u naar de gemeentelijke NWN-websites en de website van ROGplus. Nadere informatie kunt u inwinnen bij dhr. A. Kool, onafhankelijk voorzitter van de bezwaarschriftencommissie ROGplus, tel.: 010-4740590 of tel.: 06-25215018 en/of mw. B.C. Tuitert, gemeente Vlaardingen, tel.: 010-2484831 en/of e-mail: b.tuitert@vlaardingen.nl. Procedure U kunt uw sollicitatie tot uiterlijk 22 oktober 2007 richten aan ROGplus Nieuwe Waterweg Noord, Postbus 234, 3140 AE Maassluis, onder vermelding van 'vacature bezwaarschriftencommissie' op de envelop of per e-mail: info@rogplus.nl onder vermelding van 'vacature bezwaarschriftencommissie'. gemeente Schiedam Gemeente Vlaardingen Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 48