Logistiek Planner Helpdeskmedewerker(ster) Segers Offset ■BANDEN 1 e lijn support - fulltime Voor onze vestiging te Moerdijk zoeken wij: Inter-Sprint Banden BV, gevestigd te Moerdijk, maakt deel uit van de Inter-Sprint groep en werd ruim 35 jaar geleden opgericht en is uitgegroeid tot Europa's grootste onafhankelijke bandengroothandel met circa 400 medewerkers en is wereldwijd actief. Inter-Sprint beschikt over een enthousiast verkoopteam, 100.000 m2 opslag en een eigen internationale transportonderneming. Inter-Sprint voert een zeer breed assortiment personenwagen-, bestelwagen-, 4x4 en truckbanden van alle (A-)merken. Zij is importeur van Viking en Pirelli en voert daarnaast nog een scala van private labels zoals,Tyfoon, Regal, Milestone, Fullrun, Linglong, Roadhog en Mastersteel.Voor meer informatie www.inter-sprint.nl (m/v) Het werk: uw voornaamste taak is het plannen van de transtporten. Hiertoe heeft u contact met de transporteur, de klanten en leveranciers in Nederland en overig Europa. U draagt zorg voor het efficiënt mogelijk inzetten van vrachtwagens, chauffeurs en charters om zo tot een zo economisch mogelijke oplossing te komen en toch de klanten en leveranciers naar hun wensen te bedienen. Daarnaast verzorgt u de bewaking van transportafspraken en de controle van facturen van charters. Uw profiel: - Ervaring binnen de transport- en logistieke planning (beroepsgoederenvervoer). - U heeft enige kennis van de duitse en engelse taal. (frans is een pré). - Communicatieve vaardigheden. - Flexibele instelling t.a.v. werkuren. - Probleemoplossend vermogen. - Stressbestendig karakter. - Klantgerichte instelling. Wat wij bieden: - Een leuke baan in een informele en dynamische werkomgeving. - Een zeer goed salaris en deelname aan een collectieve pensioenregeling. - Een eindejaarsuitkering afhankelijk van het bedrijfsresultaat en uw persoonlijke inzet. - Gelegenheid om u te ontplooien (d.m.v. studieregeling). Het werk: - Registreren van storingen en vragen met betrekking tot ons netwerk, in ons support pakket. - Aansturen van 2e lijn support medewerkers. - Oplossen van geregistreerde storingen en vragen op 1e lijn niveau. - Installatie van PC's door middel van RIS en Active Directory instructie en begeleiding van gebruikers met betrekking tot PC gebruik, branche specifieke software en telefonie (Voip) - Up to date houden van documentatie. - Plaatsen van bestellingen op ICT gebied. Ons WAN (30 locaties) en LAN netwerk is opgebouwd uit: - Unix-servers - Windows2003-servers - WindowsXP PC's - Firewalls Routers Switches -Voip centrale Uw profiel: - Kennis van bovengenoemde platformen systemen. U bent flexibel en klantgericht. U bent accuraat en hebt verantwoordelijkheidsgevoel. - U beschikt over goede mondelinge communicatie vaardigheden. - Basis kennis vanTCPMP. - Kennis van Linux is een pré Wat wij bieden: - Een leuke baan in een informele en dynamischs werkomgeving. - Een zeer goed salaris en deelname aan een collectieve pensioenregeling. - Een eindejaarsuitkering afhankelijk van het bedrijfsresultaat en uw persoonlijke inzet. - Gelegenheid om u te ontplooien (d.m.v. studieregeling). Woensdag 3 oktober 2007 - Pagina 51 - SCHIEDAM - De leerlingen van de basisschool de Troubadour zijn het schooljaar spor tief begonnen. Het was flink zweten voor de leerlingen. Op het atletiekcomplex van Fortuna in de Broekpolder werd er een groots opgezette sportdag gehouden met ver springen, hoogspringen, balwerpen, kogelstoten en diverse loopnummers als 40 me ter sprint en 400 meter. Deel jij onze passie? Slim en eigenzinnig maakten wij van Segers Offset in ruim vijftig jaar een van de meest efficiënt georganiseerde drukkerijen in onze categorie. Daar zijn wij trots op. Elke dag opnieuw zoeken we in ons presteren de uitdaging om het nog beter te doen. Kijken, praten, zoeken en vinden. Drukwerk is onze passie. Wij zijn op zoek naar een Orderbegeleider (fulltime) Je neemt orders aan en verzorgt liet offertetraject. Je bent praktisch, flexibel en commercieel ingesteld, je bent verantwoordelijk voor het indelen van drukvellen en overlegt de planning met de drukkerij. Je beschikt over technische kennis en ervaring en je hebt een grafische opleiding. Wij bieden een leuke, afwisselende, verantwoordelijke baan in een hecht team met arbeidsvoorwaarden volgens de grafische CAC. Stuur je sollicitatiebrief met CV. naar: Segers Offset Nw. Haven 71c 3116.1E Viiedam of naar info@)segers-offset.nl Of drukker die overal 00 let. Uw sollicitatiebrief kunt u binnen 1 week na het verschijnen van deze advertentie richten aan: Inter-Sprint Banden BV t.a.v. Dhr. H.Gillesse Postbus 25 4780 AA Moerdijk Tel. 0168-392153 WWW.inter-sprint.nl e-mail: vacatures@inter-sprint.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 51