Defensie lezers/actie Extra kaarten voor jubilerende Vrienden van Amstel Fietsen naar De Vlist Mark Huizinga wil in Peking het podium halen Ruime winst voor Harga en fiink verlies 0DI 'Driekwart van de tijd gedomineerd' Kaarten Sms win dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad Woensdag 10 oktober 2007 - Pagina 17 SCHIEDAM - Met een Olympi sche nominatie op zak kon Mark Huizinga, zo meldt hij op zijn website, zich niet echt opla den voor een topprestatie op de jaarlijkse Super World Cup (nu omgedoopt tot Rotterdam Tro phy). Eerder pakte hij wel vier maal de eindzege (1994, 2000, 2001 en 2004). In de Topsport hal won hij vier partijen om uit eindelijk in de finale te stranden tegen de Duister Michael Pins- ke. De gouden medaillewinnaar van Sydney zat er niet echt mee. "Ik heb niet mijn allerbeste judo laten zien", meldt hij. "Na het WK (dat hem een vijfde plaats opleverde - red) was er vooral ontlading en geen oplading voor dit evenement. Ik kwam hier om het publiek, familie en vrienden te vermaken en dat is helemaal gelukt. Ik heb lekker geknokt en kreeg aan het einde van de dag nog een medaille ook." Het zil ver werd hem omgehangen door NOC*NSF-voorzitter Erica Terpstra. De Schiedammer be schouwt zijn nominatie voor Pe king als een voorbode voor een waardige afsluiting van zijn car rière. "Ik weet nog steeds, dat ik ieder een kan verslaan. Het lukt alleen niet altijd." Hij is in ieder geval vastberaden om aan de twee bronzen medailles van Athene 2004 en Atlanta 1996 en het goud van Sydney 2000 nog een exemplaar Olympisch ereme taal toe te voegen. SCHIEDAM - Harga zette de zegetocht zondag tegen De Corvers voort. In Hilversum startten de Schiedammers voortvarend en hadden hal verwege al een ruime voor sprong (4-10). Uiteindelijk werd het 11-17. Jordy Ma joor, Sven en Rick Pappers scoorden ieder vijfmaal. ODI bleef in Leidschendam tot aan de rust op gelijke hoogte met SEV (6-6). Daar na haperde de aanval, terwijl de thuisclub bleef scoren: 13-8. Tegen Cion lukt het Hargasport weer niet om te winnen. SCHIEDAM - Toerfietsclub Rijnmond rijdt op zondag 14 oktober de Vlisttocht over 100 km. De start is om 10 uur vanaf het complex van voetbalclub Hargasport in Sportpark Harga. Aanmelden vanaf 9.30 uur. De kosten zijn 3 euro. Deelnemers dienen over een racefiets, mountainbike of sportfiets met meerdere versnellingen te be schikken. De gemiddelde rij snelheid is 25 km/uur. Info: www.tcrijnmond.nl DOOR GERARD S. VERVER SCHIEDAM - Een punt uit vijf wedstrijden. Niet één trainer zal daar een goed ge voel bij hebben. Ook Hargasports Mario Krab bendam dus niet. Maar de trai ner van de naar de vierdeklasse gepromoveerde zaterdagclub weet wel waar het aan schort en werkt hard aan het herstel van het mankement. "We hebben defensief drie mensen ingele verd en dat wreekt zich nu. Al in de oefenperiode was het duide lijk dat het achterin niet goed zat. We kregen te veel doelpun ten tegen en dat zette zich in de competitie voort. Het is aan de beterende hand, maar het was wel kenmerkend, dat het doel punt dat Cion zaterdag de 0-1 zege bezorgde voortkwam uit een verdedigingsfout. De enige overigens, maar het deed ons wel de das om." Het deed de inzet, die zijn man schappen gedurende een groot deel van de wedstrijd etaleer- FOTO: ROEL DIJKSTRA den, teniet. "We hebben drie kwart van de tijd gedomineerd. Het leverde echter niet het zeker verdiende doelpunt op." Maar eens zal de ommekeer zich aan dienen, belooft hij. "Wanneer je onderaan staat, heb je nu een maal minder geluk dan ploegen die hogerop staan. Maar als het lukt om een potje te winnen, dan volgen er - geef ik op een briefje - meer." Of die winst in de uitbeurt bij Aarlanderveen volgt, durft hij niet te beloven. "Zij hebben snelle spitsen, maar een zwakke verdediging. Kijken wie zater dag de meeste doelpunten te gen krijgt." Softbalcoach gezocht SCHIEDAM - Omdat Frans Solognier al na een jaar af haakt, moet de Honk- en softbalvereniging Schiedam op zoek naar een trainer/coach voor het soft- balteam. Actie loopt gesmeerd SCHIEDAM - Hockeyclub Spirit is hard op weg om een gigantisch bedrag bijeen te brengen voor het KWF- fonds en de afdeling oncolo gie van het Vlietland-zieken- huis. Inmiddels hebben zich al vele sponsors gemeld. Maar ook anderen spekken de pot. Zoals een groep 55- plussers, die tijdens hun bowlingmiddag met de pet rondgaan. Of Dl-jongens, die in Schiedam-West huis- aan-huis aanbelden om lege flessen op te halen om ze vervolgens te verzilveren. Het statiegeld leverde 200 euro op. Er is ook een online veiling (www. spiritdames 1 .nl) Brandersstad in de zorgen SCHIEDAM - De tafeltennis- vrouwen van Brandersstad hebben het moeilijk. Vijf wedstrijden leverden slechts 12 punten op. Zaterdag pak te het team evenwel onver wacht toch twee punten te gen Furst. Dat hetzelfde op 20 oktober ook tegen Den Helder gebeurt, valt niet te verwachten. Het zorgt er voor dat het team in de play offs weer in de degradatiep oule belandt, waar het het vege lijf moet zien te redden. Wï m m WGGGNGR huis-aan-huiskranten Voor De vrienden van Amstel LIVE! in Ahoy zijn de volgende data in de verkoop: 24, 25, 26, 27,30,31 januari 1,2,3 febru ari. Kaarten zijn te koop via Tic ket Service, www.ticketservi- ce.nl of 0900 - 300 1250 (45 cpm). Entree: 42,- 43,50 45,- (excl. reserveringskosten). Zaal open: 18.30 uur. Aanvang show: 20.15 uur. Kijk voor meer informatie op: www.vriendenvanamstel.nl. Arrangementen Er is nog een beperkt aantal VIP arrangementen beschikbaar. Kijk voor meer informatie op: www.oneandonly.nl Eind januari vindt de tiende editie van De vrienden van Am stel LIVE! in Ahoy plaats. Het belooft een waar jubileumfeest te worden met diverse hoogte punten uit tien jaar De vrien den van Amstel LIVE! De Dijk, Rowwen Hèze, Acda en de Mun- nik, Normaal, Van Dik Hout, Rob de Nijs, Di-rect en Belle Pe rez hebben hun medewerking al toegezegd. Een aantal dagen per jaar wordt Ahoy Rotterdam omgetoverd tot het grootste muziekcafé van Nederland waar per avond 10.000 mensen ge nieten van een drie uur durende muziekmarathon. Het door Ellen ten Damme gepre senteerde populaire muziekevene ment laat bekende Nederlandse ar tiesten samen eikaars grootste hits vertolken. De unieke samenwer kingsverbanden tussen bevriende muzikanten is het uitgangspunt van De vrienden van Amstel LIVE! In het verleden zijn er vele mooie, combinaties ontstaan zoals: Ilse De- Lange Racoon, Trijntje Oosterhuis De Dijk, Guus Meeuwis Boude- wijn de Groot, Sarah Bettens Int- wine, Thé Lau Di-rect, BL0F Krezip, Acda en de Munnik Frank Boeijen, Kane Candy Dulfer, Rob de Nijs DJ Ronald Molendijk. Er zijn al ruim 75.000 kaarten voor deze jubileumeditie verkocht. Om zo min mogelijk fans te hoeven teleur stellen zijn er daarom extra kaarten in de verkoop gezet. Ellen ten Damme presenteert de Jubileumeditie van De vrienden van Amstel LIVE! in Ahoy. foto: nick van ormondt Lezers van deze krant maken kans op een kijkje achter de schermen voor twee personen bij De vrienden van Amstel LIVE!. Je krijgt een back stage rondleiding en je mag aanschuiven voor een diner in het artie stenrestaurant. Entree voor het muziekspektakel is uiteraard inbegre pen. Daarnaast geven we nog eens vijftig maal twee toegangskaarten weg. Het enige wat je hoeft te doen om mee te dingen is antwoord ge ven op de vraag: Wie presenteert de komende editie van De vrienden van Amstel LIVE!? Sms het antwoord vóór 21 oktober naar 2121. Begin het bericht met WIN (spatie) VRIENDEN en vervolgens het antwoord plus je naam en adres.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 17