weGeNeR I Prostop lasertherapie verlost u van de sigaret 41 MIND-TRAINING de Weekkrant Nieuwe Stadsblad Woensdag 10 oktober 2007 - Pagina 20 Zondag 14 oktober Edwin Rutten combo Frits Landesbergen Zondag 21 oktober Thijs van Leer combo Mike del Ferro Zondag 4 november Wiener Tradition met Wilma Driesset! Zondag 11 november Chris Barber Zondag 18 november The Ramblers 80 jaar Zondag 25 november Jan Vayne, the Gipsy Boys Ellen Helmus Zondag 2 december Thérèse Steinmetz Andréi Serban Zondag 9 december Tango Dorado Zondag 16 december White Christmas at the Doelen Kaartverkoop 11,50 via de Doelen, Bureau Hanson 010-4225244 n de kantoren van Wegener Huis-aan-huiskranten: 010-4699911 M.m.v. Wegener Huis-aan-huiskranten, Westermeijer groep, Fondel, Holland Casino en Hanson BV. www.zondagochtendconcerten.nl Leer je gedachten en gevoelens om zetten in positieve resultaten. Maak je dromen waar! De laatste tijd verschijnen er steeds meer boeken, zoals bijvoorbeeld f*Ihe Secretover de enorme mogelijkheden die de mens heeft om zijn eigen leven te creëren. In de cursus mind-training leer je hoe het in de praktijk werkt. Drie zaterdagochtenden: 1, 8 en 15 december, locatie Vlaardingen, Ibis Hotel (naast A 20, afslag 8) Cursusleiding: mr. Helene Maria Barendregt Informatieblad op aanvraag De Cirkel, Centrum voor gezondheid en spirituele groei Postbus 2020, 3140 BA Maassluis Tel: 010 59 01530 e-mail: barendregt@decirkel.name Steeds meer huisartsen sturen hun cliënten door naar Prostop Lasertherapie. Prostop werkt met een uitgebalanceerd behandelprotocol. Zorgvuldig gekozen punten op het lichaam worden behandeld met een softlaser, waardoor de lichamelijke drang naar nicotine sterk afneemt. Ook ontwenningsverschijnselen zullen reduceren tot een minimum. De Radboud Universiteit Nijmegen heeft onderzoek gedaan naar de Prostop-methode. Uit de resultaten blijkt dat ruim 40% van de behandelde mensen na één jaar nog steeds is gestopt. Bij nicotinepleisters en -kauwgom is dat 17%. Zonder enig hulpmiddel stoppen met roken lukt slechts 3%. Een laserbehandeling inclusief intakegesprek duurt ongeveer 50 minuten en kost €157,50. Een eventuele nabehandeling van 30 minuten binnen een halfjaar is gratis. Steeds meer zorgverzekeraars vergoeden een deel van de behandeling, waaronder PWZ Achmea, Groene land Achmea, Interpolis Achmea, Zilveren kruis Achmea, Menzis, OZF, Trias en Zorg en Zekerheid. Voor informatie, een brochure of een stoppen-met-roken-afspraak; bel gratis: 0800-77 67 86 of kijk op: www.prostop.nl Prostop heeft praktijken in Almere, Amersfoort, Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Boxtel, Deventer, Dronten, Eindhoven, Etten-Leur. Goes, Groesbeek, Heerhugowaard. Hengelo, Hillegom, Hilversum, Hoogeveen, Raamsdonksveer, Rijswijk, Schiedam, Ttei, Tilburg, Uffelte, Woerden, Zaandam en Zwolle. Tevens is het mogelijk om op uw bedrijf behandelingen te organiseren. Hiervoor geldt een minimum van 6 personen. Dé Agei Justuzz (muziek) Justuzz is een akoestisch trio be staande uit zangeres, gitarist en basgitarist. De band speelt easy- listening cover-popsongs maar ook eigen werk komt aan bod. Kortom goed in het gehoor liggen de muziek die iedereen kent. Vanaf 22 uur in podiumcafe de Graauwe Hengst aan de Lange Haven 28 in Schiedam Daratt (film) Op het moment dat de regering amnestie verleent aan alle oor logsmisdadigers krijgt de 16-jari- ge Atim van zijn grootvader een revolver om de man die zijn vader vermoordde te doden. Deze voor malige oorlogsmisdadiger Nassa- ra leidt nu een geregeld leventje, is getrouwd en heeft een eigen bakkerij. Nassara neemt Atim in dienst als bakkersjongen, niet we tende dat de jongen vast van plan is hem te vermoorden. Na verloop van tijd ontstaat een vreemde, innige verhouding tus sen de twee mannen, en op een dag stelt de bakker voor Atim te adopteren. Filmhuis aan de Nieuwstraat 12 in Schiedam. Aanvang 21 uur. Toe gang 7 euro. Zodiac (film) Zodiac vertelt het waargebeurde verhaal van een beruchte serie moordenaar die in de jaren '70 in San Francisco huishield. Deze moordenaar laat vreemde aanwij zingen en brieven achter bij zijn slachtoffers. Filmhuis aan de Nieuwstraat 12 in Schiedam. Aanvang 21 uur. Toe gang 7 euro. Open Ateliers (kunst) Stichting Mareado presenteert de Open Ateliers. Een rondgang langs 28 galeries van Vlaardingse beel dend kunstenaars. Programma is af te halen bij Gale rie Pervelle in de Fransenstraat. Van 11.00-17.00 uur Inloopconcert Grote Kerk (mu ziek) Op zaterdag komt de grote KC0V 'Halleluja 1 vanuit Rotterdam naar de Grote Kerk voor het wekelijkse inloopconcert. Ook zullen zich laten horen het Dubbelkwartet Oct-Opus en de bekende alt Joke de Vin. De toe gang is vrij. Aanvang 15 uur. Zodiac (film) Zie vrijdag Inloopconcert (muziek) Harmonie Ambrosius geeft een gratis inloopconcert om het drie voudig jubileum van dirigent Ton Lansbergen luister bij te zetten. Lansbergen is 50 jaar lid, 30 jaar dirigent en 10 jaar erelid voor het leven van het orkest. Aanvang 13.00 uur in het Stedelijk Muse um Schiedam. Op de tractor (theater) Kinderboekenschrijver Manon Os- sevoort geeft een theatervoorstel ling op het Poëzieplein voor de Korenbeurs in Schiedam. Os- sevoort komt met de tractor om haar nieuwste boek te promoten: Op de tractor naar de Zuidpool. Een ieder die het boek aanschaft mag op de tractor plaatsenemen voor een foto. Zowel voor kinderen als volwassenen een leuke afslui ting van de kinderboekenweek. Van 14 tot 15.30 uur. Parabeurs (spiritueel) Parabeurs in wijkcentrum De Erker aan de Jan van Avennesstraat 32 in Schiedam. Bezoekers kunnen kennismaken met Tarot leggen, Didgeridoo en klankschalen, psychometrie, man dala tekenen en andere zake. Van 11 tot 16 uur aan de Jan van Avennesstraat 32. Toegang 5 eu ro. Architectuur Film Festival Rot terdam (Festival) Van 11 t/m 14 oktober wordt voor de vierde keer het Architectuur Film Festival Rotterdam georgani seerd. Het thema van deze editie is 'horizon'. De globale ontwikke lingen versus de gebeurtenissen in de directe omgeving. De span ning die dat oplevert is de rode draad in de films en tijdens de le zingen en debatten. Op deze dag is er o.a. een rondleiding in het Lloydkwartier en er zijn verschil lende films in Cinerama. Diverse locaties Visserij museum Vlaardingen expo Vissen en Netten Westhavenkade 53/54, Vlaardin gen Groene Luiken Expo Carla Zevenbergen vd Meer Oosthavenkade 8, Vlaardingen Centrale Bibliotheek Hans Bakker gemengde techniek, abstracte vormen en composities Tine Oostveen, handgemaakte teddyberen. Waalstraat 100, Vlaardingen Streekmuseum Jan Anderson Molens van Vlaardingen (tot en met 4 november) Kethelweg 50, Vlaardingen. Elke I (j|f* Ga voor meer informatie en kaartverkoop naar het Rotterdams Uitburo L—in de Centrale Bibliotheek Rotterdam. (Hoogstraat 110) Meer dan tweehonderd gepimpte cars op 100% Tuning, dat ko mend weekeinde plaatsvindt in Ahoy Rotterdam. ra

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 20