mm :ti M wm kïjkenkiezenkopen Hoe waardevol is de secretaresse? cue f p&fo 'êa Kom naar uw Chevrolet dealer en krijg één minuut gratis winkelen bij uw PLUS Supermarkt! dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad Woensdag 10 oktober 2007 - Pagina 40 100%Conteflt met de Chevrolet Chevrolet Matiz v.a. €6.995,- Elke Chevrolet biedt optimale rijprestaties, maximaal comfort en bijzonder veel ruimte. En dat laatste komt nu wet heel goed van pas, want wanneer u een Chevrolet koopt krijgt u van de Chevrolet dealer één minuut gratis winkelen bij uw PLUS Supermarkt. Als dat geen Superdeal is! En behalve deze actie, heeft Chevrolet nog veel meer Superdeals. Kies dus snel uw eigen Superdeal op www.chevrolet.nl PA.van der KOOIJ P.A. van der Kooij Schiedam 's Cravelandseweg 383 Schiedam, 010-4621033 www.pavanderkooij.nl IT'S A BIC PLUS. www.chevrolet.nl CHEVROLET De verkoopprijzen zijn inclusief BTW en BPM, exclusief metallic lak, kosten rijklaarmaken, kentekenleges en verwijderingsbijdrage. Getoond model kan afwijken van de stan daarduitrusting. Het gemiddelde brandstofverbruik varieert van 5.2/100 km tot 5.7/100 km. De gemiddelde C02-uitstoot varieert van 127 gr/km tot 136 gr/km. Wijzigingen in prijs en model, evenals druk- en zetfouten voorbehouden. Vraag naar de voorwaarden. Deze actie is geldig t/m week 45 van 2007, bij aanschaf van een nieuwe Chevrolet. Secretary Plus is opgericht in 1990 en maakt sinds 2000 deel uit van USG People NV. Secretary Plus is gespecialiseerd in werving, selectie en detachering van se cretaresses en management ondersteu nend personeel voor korte en lange ter mijn. Secretary Plus heeft in Nederland 22 vestigingen en is ook gevestigd in België, Frankrijk en Duitsland. Secretary Plus is opgericht in 1990 en maakt sinds 2000 deel uit van USG People NV. Secretary Plus is gespecialiseerd in werving, selectie en detachering van secretaresses en ma nagement ondersteunend personeel voor korte en lange termijn. Secretary Plus heeft in Nederland 22 vesti gingen en is ook gevestigd in België, Frankrijk en Duitsland. Onlangs konden zo'n honderd secretaresses uit het hele land ontdekken hoe waardevol ze zijn. Tij dens een speciale dag voor secretaresses, waarbij alles in het teken stond van het thema 'be brilliant', liet Secretary Plus de dames kennis maken met hun eigen unie ke kwaliteiten en uitstraling. Daarbij was er aandacht voor zowel de innerlijke als uiterlijke elementen die maken dat ie mand schittert. Workshops door Maik de Boer en Juliette Verhaegen én een markt met vacatures, make up advies, sieraden maken, asses sments en een handlezeres, maakten de middag tot een afwisselende belevenis voor vakgenoten. "Echt een lekkere verwenmiddag, zowel voor lichaam als geest" vat één van de deelneemsters, Hetty van Bree, samen. "Allereerst ontzettend leuk om met zoveel collega's bij elkaar te zijn, maar ook het programma is gevarieerd en inspirerend. Echt een cadeautje voor mezelf, deze za terdagmiddag" aldus Hetty. Secretary Plus initieert Secretary Saturday om aan iedereen die in het secretaressevak zit te laten weten hoe waardevol zij is als per soon in haar werk. Kijk voor extra informatie op www.secre- tary-plus.nl en www.usgpeople.com Voor het eerst is Becel een grootschalige samenwerking aangegaan met war me bakkers in heel Nederland. De bakkers verkopen sinds 2005 O'mega Brood, verrijkt met omega 3. Bij 2 broden geven de bakkers sinds begin okto ber tijdelijk een kuipje Becel Omega3plus cadeau. Dagelijks vier O'mega bo terhammen besmeerd met Becel Omega3plus, levert namelijk meer dan 50% van de dagelijkse aanbevolen hoeveelheid omega vetzuren (uit vis). Op die manier werken de partijen samen aan de gezondheid van Nederland. Omega 3 vetzuren zijn onmisbaar voor de gezondheid van het lichaam. Het is wetenschappelijk onderbouwd dat Omega 3 vetzuren goed zijn voor hart en bloedvaten. Het lichaam kan Omega 3 vetzuren zelf niet voldoende aanma ken, dus moeten ze via voeding ingenomen worden. Omega 3 vetzuren zitten voornamelijk in vette vis. Uit onderzoek is echter gebleken dat Nederlanders te weinig vette vis eten en dus te weinig Omega 3 binnen krijgen. Producten verrijkt met Omega, zoals brood en margarine, kunnen er op een gemakkelij ke manier voor zorgen dat de inname van Omega 3 verhoogd wordt. Kijk op www.omegabrood.nl om te zien welke bakkers met de actie meedoen.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 40