II II II II II II II naman Nieuwe Stadsblad II Theater Femus schittert voor laatste keer in Blauwe Brug Musical Kaarten Woensdag 10 oktober 2007 - Pagina 45 Ariel doet het licht uit DOOR RENÉE HARTOG SCHIEDAM-De kinderen van SWS Theater Femus spelen komend weekeinde de spetterende musical 'Ariel' in de Blauwe Brug. Hartstikke leuk en span nend, maar ook een beetje verdrietig, want het is de laatste musical die het theater zal opvoeren. "De kinderen zouden heel graag door willen gaan, maar ze begrijpen het wel hoor", vertelt Olga Hartman van SWS Theater Femus, tijdens de laatste repetitie. Stichting Welzijn Schiedam (SWS), waarvan Theater Femus onderdeel is en waarvoor Olga Hartman werkzaam is als jon geren- en welzijnswerkster, be paalt ieder jaar haar doelstellin gen, en dit jaar is besloten dat daarin geen plaats meer zal zijn De musical 'Ariel' gaat over een lief, maar ondeugend zeemeerminnetje, dat sa men met leeft samen met haar moeder, zussen en vriendjes, diep in de zee leeft. Maar Ariel vindt het le ven boven de zeespiegel enorm interessant. En als ze op een dag de knappe prins Erik op het land ziet, wil ze naar boven. Ondanks de raad van haar beste vriend Botje en grappige krab Se- bastiaan sluit Ariel een deal met de zeeheksen Ursula en Eugenie. In ruil voor haar prachtige stem zal Ariel de mensenwereld boven water kunnen betreden. Wat lijkt op een droom verandert in een race tegen de klok waar in Ariel moet proberen de liefde van de prins te winnen en het koninkrijk te redden. Kaarten voor de Musical Ariel van Theater Femus kosten 5 euro en zijn te koop in wijkcentrum De Blauwe Brug. Theater Femus geeft drie voorstellingen: vrijdag 12 oktober om 20.00, zater dag 13 oktober om 20.00 en zondag 14 oktober om 15.00 voor musicals. "Hartstikke jam mer, want ik heb een groot hart voor theater. Maar ik heb ook een groot welzijnshart en met de enorme hoeveelheid tijd en energie die het instuderen van een musical kost, zou ik veel meer kinderen kunnen en ook willen helpen. Dat heb ik een beetje zelf aangegeven bij SWS, en uiteindelijk is besloten te stoppen met de musicals", legt Repeteren voor de voorstelling Ariël. De liedjes en dansjes moeten perfect worden. Olga Hartman uit. 'Ariel' is de zesde musical van SWS Theater Femus, de vierde onder de artis tieke leiding van Olga Hartman en dus helaas de laatste. Er wordt niet minder hard en en thousiast om gerepeteerd. Perfect Volgend weekeind moeten de dansjes en liedjes perfect gaan natuurlijk. In het totaal doen 25 kinderen mee, in leeftijd varië rend van 9 tot en met 12 jaar. Malou van Dorp (11) speelt de rol van Ariel Ze kent haar rol al goed en doet voor de tweede keer mee. Dat maakt haar iéts minder zenuw achtig dan Loïs van Deventer (10), een van de vissers in de musical, voor wie het de aller eerste keer is op de planken van Theater Femus: "Maar ik vind het dansen en zingen echt su perleuk!" Vals De scène waarin ze als zee meeuw Jutter 'heel erg vals mag zingen' vindt Robin Ouwendijk (12) tof. De eindscène en vooral 'het applaus' zijn het 'aller leukst'. De meiden vinden het jammer dat dit de laatste musical is, maar alle drie blijven ze sowieso dansen en zingen. Maar eerst moeten ze nog even schitteren in 'Ariel'. \\[Z 11 om TVït" Willem Pot is een dynamische organisatie die zich bezig houdt met de llltJlIl rul service van reddingsboten en davits. Om de huidige groei bij te kunnen w marine specialists since 1899 houden, zoeken wij toppers om ons team te versterken: SERVICE COÖRDINATOR Werkzaamheden: Na een inwerkperiode van een aantal maanden als service engineer zal je op kantoor het service coördinatie team versterken. De coördinator verzorgt de allocatie van engineers voor het inspecteren, onderhoud en testen van reddingsboten en davits. Tevens is de coördinator vraagbaak voor technische problemen. Daarnaast is hij verantwoordelijk voor de in- en verkoop van materialen. Voor deze functie vragen wij: HBO niveau met affiniteit voor scheepvaart en techniek klant- en oplossingsgericht ADMINISTRATIEF MEDEWERKER Werkzaamheden: Ondersteuning van de afdeling Service en Verkoop. Voor deze functie vragen wij: LBO/MBO niveau met affiniteit voor scheepvaart en techniek SERVICE ENGINEER Werkzaamheden: Het verrichten van onderhoud en reparatie aan reddingsboten en davits Het testen van reddingsboten en davits De werkzaamheden vinden plaats aan boord van schepen of offshore platforms in binnen- of buitenland of in onze reparatiewerkplaats in Rotterdam. Voor deze functie vragen wij: LTS/MTS Werktuig- of Scheepswerktuigbouwkunde of gelijkwaardige opleiding/ervaring (constructie bankwerker) In bezit van rijbewijs B Kennis van hydrauliek is een pré POLYESTER REPARATEUR Werkzaamheden: Het verrichten van reparaties aan reddingsboten De werkzaamheden vinden plaats aan boord van schepen in binnen- of buitenland of in onze reparatiewerkplaats in Rotterdam Voor deze functie vragen wij: Kennis en ervaring met het werken met polyester In bezit van rijbewijs B Voor alle functies geldt: Kennis van de Engelse taal in woord en geschrift is een must Stressbestendig Accuraat Flexibel Voor deze functies bieden wij: Een uitdagende baan met veel afwisseling Geen "9 tot 5" baan Een goed salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden Een gemotiveerd team van collega's Interne en externe opleidingen üw schriftelijke sollicitatie met C.V. kunt u sturen naai: Willem Pot B.V., T.a.v, de heer S.C. Schouten, Postbus 11045, 3004 V>: -lotterdam Voor meer informatie over ons bedrijf, zie onze website, www.willempot.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 45