CARNAVAL Handig hulpje ILlllJlt-l muziek Bepaal het lekker zelf! Fotolijst groeit uit z'n naam geluid met Bluetooth Laat het maar komen! Fornetto con Piano di cottura kijkenkiez' dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad GADGETS Woensdag 10 oktober 2007 - Pagina 49 Zoals bekend zijn er voor de iPod inmiddels ontelbare accessoires en luidsprekersystemen ontworpen. Als jouw oren aan een andere MP3-speler zijn verbonden, zou je je dus wel eens achtergesteld kunnen voelen. Geen nood, dankzij de iHC5 kan nu iedereen tevreden zijn. Zolang jouw speler over Bluetooth beschikt, kun je deze luidsprekers ge bruiken. Maar ook met een kabeltje is een connectie mogelijk. En alsof het allemaal nog niet genoeg is, functioneert de iHC5 ook nog eens als wekker. Meer weten? Kijk op www.ihomeaudio.com. Hoewel het carnaval pas in fe bruari gaat losbarsten, begint het carnavalseizoen op 11 no vember al. En de echte fans zijn zelfs vóór die tijd al bezig met die zo belangrijke gedach te: wat zal ik aandoen? En als je niet zo creatief met draad en garen bent, maar toch origineel voor de dag wilt komen, is dit opblaasbare cowboypak wellicht een optie. Een groot voordeel: hij vult zichzelf in korte tijd met lucht, zodat je jouw longen kunt spa ren voor het zingen van de car navalskrakers. Natuurlijk wel even oefenen op een echt 'Westem-accentje'! Yieeeha! Meer weten? In uitgestrekte draf naar www.bestel.nl dan! Voor de echte pizzaliefhebbers is een gewone oven natuur lijk niet goed genoeg. Dan voldoet alleen een echt pizzao ven. Maar hoe herken je een echte pizzaoven? De Da Gen- naro ziet er in ieder geval erg authentiek uit en biedt een su- perhete firestone bakgedeelte. Volgens de fabrikant, te vin den op www.ariete.net, kun je er ook andere hapjes in be reiden en smaakt het eindresultaat alsof het in een origine le houtoven is klaargemaakt. Of het waar is? Het oventje is in ieder geval te vinden op Ita liaanse shoppingsites, dus dat zou misschien iets kunnen betekenen. Ben je een liefhebber van gadgets die multifunctioneel zijn? Lees dan vooral verder, want de Bevy is dan helemaal in jouw straatje. Zo op het eerste gezicht is de Bevy gewoon een sleutelhanger. En dat klopt deels. Wel een sleutelhanger. Zeker niet gewoon. Want in de Bevy past precies een iPod Shuffle en beschermt de ze tegen de buitenwereld. En als je tijdens het luisteren opeens dorst krijgt, hoefje niet ver te lopen voor een flesopener. Inder daad. .ook daar draait de Bevy z'n hand niet voor om. En Bevy zorgt er ook nog eens voor dat de draadjes van je oordopjes niet in de war raken. Is dat multifunctioneel of is dat multifunctio neel? Meer info is te vinden op www.firebox.com. O, wat is 'ie leuk! Wat het is? Dit nieuwste mu- ziekrobotje heet Roily en is in principe een MP3 speler. Maar nee, natuurlijk niet zomaar een MP3 speler. Zo heeft hij bluetooth-ondersteuning en speakers, waardoor hij als boombox gebruikt kan worden om geluid van laptop of telefoon af te spelen. Maar het allerleukste is toch wel dat Rolly kan dansen. Hij verzint de danspasjes zelf, maar staat ook open voor sugges ties. Nieuwe danspasjes kun nen vervolgens met andere gebruikers gedeeld wor den. Het slechte nieuws...vooralsnog zal Rolly alleen in Japan ver krijgbaar zijn. De officiële site is ook in het Japans. Gelukkig is er ook een onof ficiële website in het Engels beschikbaar: www.rolly.tv. Met de wintermaanden weer voor de deur, is dit een goed moment om de voorraad gezelschapspellen eens onder de loep te nemen. En voor de Monopoly fanatiekelingen is er goed nieuws: je kunt je eigen versie gaan vormgeven! Onder de veelzeggende naam Make-Your-Own-Opoly kun je jouw hoofd op de geldbiljetten drukken, de straatnamen en steden ver zinnen en gezinsleden toevoegen. Natuurlijk bepaal je ook de prij zen van het onroerend goed helemaal zelf. Je hebt er wel een pc en kleurenprinter voor nodig, maar dan heb je ook iets unieks. Helaas nog niet in het Nederlands gesignaleerd. Wel in Engeland: www.iwantoneofthose.com. Nu de digitale fotolijstjes een beetje betaalbaar worden, is er een flinke run ontstaan en dus worden er regelmatig nieuwe varianten gepresenteerd. Waardoor de term 'fotolijstje' eigenlijk de lading niet meer dekt. Geschikt voor het bekij ken van foto's, websites, vi deo's en het beluisteren van mp3's, zijn de fotolijstjes uitge groeid tot minimo-nitoren. Deze luxe Photo Frames be schikken over een elastische, draaibare standaard. Vanuit el ke kijkhoek heb je goed zicht op de verbluffende beeldkwali teit. Meer weten? Breng dan een bezoek aan www.sam- sung.nl.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 49