weGeNeR Zondagochtend W? m r Hongerige hersenen lïïa Zondag 21 oktober Thijs van Leer combo Mike del Ferro Zondag 4 november Wiener Tradition niet Wilma Driessen Zondag 11 november Chris Barber Zondag 18 november The Ramblers 80 jaar Zondag 25 november Jan Vayne, the Gipsy Boys Ellen Helmus Zondag 2 december Thérèse Steinmetz Andréi Serban Zondag 9 december Tango Dorado Zondag 16 december White Christmas at the Doelen Kaartverkoop 11,50 vla de Doelen. Bureau Hanson 10-4225244 en de kantoren van Wegener Huis-aan-huiskranten: 010-4699911 M.m.v. Wegener Huis-aan-toiskranten, Westermeijer groep. Fondel, Holland Casino en Hanson BV. www.zondagochtendconcerten.nl Woensdag 17 oktober 2007 - Pagina 18 Ht-isenen an 1 voeding^ Over gezonde voeding voor de hersenen, zoals vis, vitaminen en vetten •n voeding van de Hersenstichting Nederland: Meer weten? Bestel de folder Hersenen www.hersenstichting.nl Postbus 191,2501 CD Den Haag Giro 860 I www.hersenstichting. Hersenstichting (cb?| \LH Nederland V Hoogheemraadschap van Delfland KENNISGEVING SCHOUW OVER ALLE IN DE POLDERS GELEGEN WATERGANGEN, HOOFDEN, BRUGGEN, DUIKERS, SCHUTTEN EN VERDERE KUNSTWERKEN 664405 De schouwmanager maakt namens dijkgraaf en hoogheemraden van het Hoogheemraadschap van Delfland bekend dat op MAANDAG 5 NOVEMBER 2007 en de volgende dagen in alle polders schouw zal worden gehou den over alle in de polders gelegen watergangen, hoofden, brug gen, dammen, duikers, schutten en verdere kunstwerken. Voor de eerste dag van de schouw dienen alle watergangen schoon gemaakt en op de vereiste breedte en diepte te zijn gebracht, de bovenwaterbelopen te zijn gemaaid en voorts alle bovengenoemde kunstwerken in goede staat van onderhoud te zijn gebracht, overeenkomstig de bepalingen van Delflands Reglement en Delflands Algemene Keur. Ingevolge artikel 87, sub a, b en c en artikel 88 lid 1 t/m 5 van Delflands Algemene Keur, wordt onder het buitengewoon en gewoon of dagelijks onderhoud van de watergangen verstaan: het onder profiel brengen en het krozen en zuiveren van de watergangen door het verwijderen van alle drijvende en gezon ken voorwerpen, planten, riet, biezen, vellen en andere onrein heden, alsmede het afsteken en ophalen van de kanten en het schoonmaken van doorstroomopeningen van duikers, bruggen, inlaten en stuwen en het maaien van de bovenwaterbelopen. Ingevolge artikel 131, eerste lid, van Delflands Algemene Keur, moeten alle onderhoudsplichtigen op de datum van schouwvoe- ring aan deze onderhoudsverplichtingen hebben voldaan. Daarnaast dienen - ingevolge artikel 72, zesde lid en vijfde lid van Delflands Algemene Keur - de aangelande eigenaren ervoor te zorgen dat de bovenwaterbelopen van de boezemwatergangen op schouwdagen zijn gemaaid en bomen boven boezemwater zijn opgesnoeid. De controle op de naleving van deze verplichting zal plaatsvinden in de bovenvermelde schouwperiode. Wanneer u niet of niet op tijd aan de onderhoudsplicht voldoet, voert Delfland het onderhoud alsnog op uw kosten uit. U ontvangt dan een aankondiging bestuursdwang. Informatie over het bovenstaande kan tijdens kantooruren wor den verkregen op het kantoor Delftech Park, Delftechpark 23 in Delft, telefoonnummer (015) 270 18 58. Zie voor algemene informatie over uw onderhoudsverplichtingen en schouw, www.hhdelfland.nl, wonen aan het water. Delft, 15 oktober 2007 De Schouwmanager J.A. Spaan w ww.hhdelfl an d.nl Dé Age Grote Kerk Vlaardingen Lunchconcert door Aad Zoutendijk op het monumentale Van Peteg- hem-orgel Van 12.45-13.15 uur. Toegang gratis. Grote Kerk op de Markt Graauwe Hengst Got it? Swingende funkband met: John Leijsner en John Muskiet en vele anderen. Lange Haven, Schiedam. Vanaf 22.00 uur. Filmhuis Schiedam Cesar et Rosalie (Frankrijk/West- Duitsland/ltalië, 1972, 110 min.) Regie: Claude Sautet Met: Romy Schneider, Yves Mon- tand, Sami Frey, Bernard Le Coq, Isabelle Huppert Yves Montand en Romy Schneider schitteren in Claude Sautets klas sieke ménage a trois. Rosalie wor stelt met haar gevoelens voor twee mannen, de vermogende schroothandelaar César en de ar tistiek bevlogen striptekenaar Da vid. César is hartveroverend grof besnaard, luidruchtig en joviaal. Nieuwstraat 12, aanvang 21.00 uur Irina Palm (Groot Britannië, 2007, 103 min.) Regie: Sam Garbarski Met: Marianne Faithfull, Miki Manojlovic, Siobhan Hewlett De 50-jarige weduwe Maggie (grappige rol van Marianne Faith full) is wanhopig op zoek naar vol doende geld om een dure opera tie voor haar kleinzoontje te kun nen betalen. Ze probeert tevergeefs bij een bank geld te lenen en ziet dan dat een seksclub in Londen 'gastvrou wen' vraagt. Hoog loon gegaran deerd... Nieuwstraat 12, aanvang 12.00 uur Immanuëlkerk Maassluis Gijsbert Kok, organist van de Domkerk te De Lier, bespeelt het symfonisch Seifert-orgel in de Im manuëlkerk te Maassluis. Aan vang 20.15 uur Visserijmuseum Kinderen van 3 tot en met 12 jaar kunnen van 13.00-16.00 uur ma ritiem knutselen in het museum. Westhavenkade 53/54 Filmhuis Schiedam Irina Palm, zie vrijdag Café De hommel Optreden van de Vlaardingse bluesband Rollin'Men. Schiedamseweg 37, Vlaardingen Aanvang 20.00 uur. Toegang gra tis. Grote Kerk Schiedam inloopconcert verzorgd door het CGK "Canticum Novum" uit Ro zenburg. Dirigent Bernhard Tou wen heeft een programma samen gesteld met oncder andere het Gloria van Vivaldi, het Ave Verum van Mozart en koorwerken van Mendelssohn. Ardjoena Soerjadi zal aan de vleugel het koor bege leiden. Aanvang is 15.00 uur en de toegang is vrij. Graauwe Hengst Vegas for Millions en Belmondo Twee plaatselijke bands, zeker niet onbekend in deze regio,die worden bijgestaan door DJ .Vin cent Nix Lange Haven, Schiedam. Vanaf 22.00 uur Films bij Asher Tijdens de lunch bij restaurant As- her zijn er op zaterdag en zondag middag prachtige filmopnamen Wanhopig op zoek naar geld voor de operatie van haar kleinzoon belandt de weduwe Maggie in een seksclub. Uit de film Irina Palm, die dit weekeinde wordt gedraaid in het Filmhuis Schiedam. van Schiedam te zien. Zeker voor bezoekers van buiten Schiedam een aanrader! Restaurant Asher is te vinden op de Hoogstraat 124 in Schiedam. Tussen 12.00-14.00 uur Theater De Zwarte Doos Marionettenvoorstelling Pulcinella en de dood van moeder kalkoen Reserveren via 010-4354294. Havenstraat 59, Vlaardingen Aanvang 14.00 uur. Een kaartje kost 7,50 Café De Hommel Bluesclub met de band Little Louis Schiedamseweg 37, Vlaardingen. Aanvang 16.00 uur, toegang is gratis Graauwe Hengst Van 20.00 tot 24.00 uur Jamses sie Lange Haven, Schiedam Visserij museum Vlaardingen expo Vissen en Netten Westhavenkade 53/54, Vlaardin gen. Centrale Bibliotheek Hans Bakker gemengde techniek, abstracte vormen en composities Tine Oostveen, handgemaakte teddyberen. Waalstraat 100, Vlaardingen Streekmuseum Jan Anderson Molens van Vlaardingen (tot en met 4 november) Expo 'Wonen in Vlaardingen' tot en met 31 de cember Kethelweg 50, Vlaardingen. Elke zaterdag en eerste zondag van de maand van 14.00-16.00 uur Galerie Hollandia 'De keuze van' werken uitgekozen door Hilde de Bruijn, SMART, en Letters to nobody Oosthavenkade 42, Vlaardingen Harg Spaland Elly Salij exposeert schilderijen aan de Willem Andriessenlaan 2 in Schiedam.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 18