Jr pushplaygame Win Drawn to Life Kom naar uw Chevrolet dealer en krijg één minuut gratis winkelen bij uw PLUS Supermarkt! JWÊEÊÈBf' dé Weekkrant Drawn to Life begint met een sprookjesboek. En niet zo maar een: dit boek werd door de Schepper gebruikt om de wereld te te kenen. En wat in het boek wordt getekend, dat bestaat. In dit spel ben jij die Schepper. Dit klinkt misschien wat bombastisch, maar in de praktijk komt het in dit spel er op neer, dat jij door te teke nen de wereld kan beïnvloeden. In het begin vragen de bewoners jou om hulp, en jij kunt als 'God' natuurlijk niet weigeren. Dus ontwerp je een held die het duister moet verslaan. Hier blijkt al dat de Schepper wel enige beperkingen heeft. Wat je in feite doet is hoofd, lichaam en ledematen tekenen met de DS stylus. Je kunt er niet voor kiezen om bijvoorbeeld een hond of inktvis als held in te zetten. Maar dat maakt uiteindelijk niet zo veel uit en de lol is er niet minder om. Je 'held' begint vervolgens zijn avontuur (een platformgame a la Mario) waarbij je ook nog eens voertui gen zoals een raket mag ontwerpen. Hoewel de tekenaspecten minder vrijheid bieden dan de doos suggereert, is er voldoende creativiteit mogelijk om je het spel letterlijk 'eigen' te maken. Een bijzonder charmante en sprookjesachtige titel die ons lange tijd boeide. Ook kinderen zullen hier plezier aan beleven, al zijn alle schermteksten in het Engels. Voor.DS Voor alle creatieve gamers bieden wij de mogelijkheid om Drawn to Life te winnen. Want wij wil len eens zien hoe jóuw videogameheid er uit zou moeten zien. Start dus je favoriete tekenpro gramma en maak een ontwerp. Kijk eerst even op Lees de wedstrijdregels op de site goed door, en je vindt daar meteen het adres waar je je creatie naartoe kunt sturen. Nieuwe StadsbladWoensdag 17 oktober 2007 - Pagina 32 Chevrolet Matiz v.a. €6.995,- Elke Chevrolet biedt optimale rijprestaties, maximaal comfort en bijzonder veel ruimte. En dat laatste komt nu wel heel goed van pas, want wanneer u een Chevrolet koopt krijgt u van de Chevrolet dealer één minuut gratis winkelen bij uw PLUS Supermarkt. Ca snel naar uw Chevrolet dealer of kijk voor de voorwaarden op www.chevrolet.nl EA.van der KOOI J P.A. van der Kooij Schiedam IT'S A BIC PLUS. 's Gravelandseweg 383 Schiedam, 010-4621033 www.pavanderkooij.nl www.chevrolet.nl CHEVROLET De verkoopprijzen zijn inclusief BTW en BPM, exclusief metallic lak, kosten rijklaarmaken, kentekenleges en verwijderingsbijdrage. Getoond model kan afwijken van de stan daarduitrusting. Het gemiddelde brandstofverbruik varieert van 5.2/100 km tot 5.7/100 km. De gemiddelde C02-uitstoot varieert van 127 gr/km tot 136 gr/km. Wijzigingen in prijs én model, evenals druk- en zetfouten voorbehouden. Vraag naar de voorwaarden. Deze actie is geldig t/m week 45 van 2007, bij aanschaf van een nieuwe Chevrolet. Dit is wel een compliment waard: Stranglehold geeft de speler het gevoel de held te zijn in een John Woo film. Jij bent Tequila, de held uit de film Hard Boiled, die zijn po litiewerk in deze game voortzet. Alle actiefilmclichés worden van stal gehaald: de po litiechef die vindt dat Tequila 'het boekje' moet volgen, een stoer leren jack en bo venal spectaculaire schietpartijen. Stranglehold maakt veelvuldig gebruik van slow motion, waarbij je kogels kunt ontwijken of juist heel precies kunt richten tijdens een sprong. Waar je de boef raakt maakt ook nog verschil en produceert realistische ef fecten die passen bij een kogel in het oog of juist, eh.onder de gordel. En inderdaad, dit maakt Stranglehold ongeschikt voor kinderen, en mensen met een zwakke maag. Behalve realistische kogels is elke omgeving van enorm veel detail voorzien. Bijna al le voorwerpen zijn vernietigbaar. Je kunt zelfs een tafel omgooien en die tijdelijk als dekking gebruiken. Dit zorgt opnieuw voor een geweldig filmische sfeer met veel lek kere chaos. Stranglehold bevat wel een paar probleempjes. De besturing is soms wat lastig (maar dat went snel) en er is wel érg veel slow motion. En sommige 'super mo ves' zijn net iets té krachtig. Het doel van de makers blijft echter constant overeind: je speelt écht mee in een John Woo actiefilm. Voor: Xbox 360

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 32