Werken met plezier, passie en succes! :'mh, fM §M§M$s dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad woensdag 17 oktober 2007 pagina 34 Wf-'y Hoogheemraadschap van Delfland KENNISGEVING VASTSTELLING KEUR DELFLAND 2008 EN ALGEMENE REGELS De verenigde vergadering van het Hoogheemraadschap van Delfland heeft in de vergadering van 27 september 2007 de Keur Delfland 2008 vastgesteld. De Keur Delfland 2008 treedt in werking op 1 januari 2008. Per die datum komt de bestaande Delflands Algemene Keur (DAK) uit 1984 te vervallen. Door het Dagelijks Bestuur van Delfland zijn, op 14 augustus 2007, Algemene Regels vastgesteld als bedoeld in artikel 19 van de Keur Delfland 2008. Deze Algemene Regels bevatten een aantal uitzon deringen op verbodsbepalingen van de Keur en treden eveneens op 1 januari 2008 in werking. De Keur Delfland 2008 en de Algemene Regels sluiten aan bij het in 2006 gewijzigde Reglement van Bestuur voor Delfland en de huidige inzichten in het waterbeheer. Ten opzichte van de bestaande Keur (DAK) zijn in de Keur Delfland 2008 onder meer enkele verouderde bepalingen komen te vervallen. Verder is de opzet gewijzigd. In de Keur Delfland 2008 wordt gebruik gemaakt van kapstokartikelen om gebods- en verbodsbepalingen aan te geven die voor de waterbeheersing van Delfland van belang zijn. De uitwerking en voorwaarden van vergunningverlening worden opgenomen in beleidsregels. In leggers worden de onderhouds- bepalingen verankerd. Het besluit van de verenigde vergadering en de Keur Delfland 2008 zijn te vinden op www.hhdelfland.nl. De Keur Delfland 2008 en de Algemene Regels liggen van donder dag 18 oktober 2007 tot en met donderdag 10 januari 2008 teT inzage bij bureau Bestuurlijke en Juridische Ondersteuning in de leeskamer A.0.14 aan de Phoenixstraat 32 in Delft en de gemeentehuizen binnen het beheersgebied van Delfland. Belanghebbenden kunnen van 19 oktober 2007 tot en met 29 november 2007 schriftelijk administratief beroep instellen bij Gedeputeerde Staten van de Provincie Zuid-Holland (Postbus 90602,2509 LP Den Haag) tegen de besluiten om de Keur Delfland 2008 en de Algemene Regels vast te stellen. Het beroepschrift moet worden ondertekend en de naam en het adres van de indie ner, de dagtekening en de gronden van het beroep bevatten. Als kenmerk kan 'Administratief beroep Keur Delfland 2008' en/of 'Administratief beroep Algemene Regels Keur Delfland 2008'wor den vermeld. Voor de behandeling van het administratief beroep is geen recht verschuldigd. Indien administratief beroep is ingesteld, kan de Voorzieningen- rechter van de Rechtbank Den Haag (Postbus 20302, 2500 EH Den Haag) in spoedeisende gevallen op verzoek een voorlopige voorziening treffen. Voor de behandeling van een verzoek om een voorlopige voorziening is een griffierecht verschuldigd. Over de hoogte hiervan kan de griffier van de rechtbank informatie verstrekken. www.hhdelfland.nl o\ Kom uilen, vleermuizen, kastelen en sterren kijken. Of snorkelen, varen of wandelen in het duister. Dat - en nog veel meer - kan allemaal in de Nacht van de Nacht op 27 oktober. Er zijn zo'n 200 activiteiten, ook bij u in de buurt. Nederland is een van de meest verlichte landen ter wereld. En die verlichting neemt ieder jaar toe. Nederland moet donkerder! Beter voor trekvogels, nachtdieren en beter voor het klimaat. Ervaar hoe mooi duisternis is. Doe het licht uit en kom naar de Nacht van de Nacht. Kijk op www.nachtvandenacht.nl Tïnka Stertefeld is als vrouw een belangrijke schakel in de mannenwereld van de bieren. Zij zorgt er (mede) voor dat niemand zijnGrolsch bier hoeft te missen, dat de tap in de kroeg niet leeg is en dat de schappen goed zijn gevuld. Kortom, Tinka is de steun en toeverlaat van ons bierdrinkers. 'an Bijna ieder een werkt met com puters. De gemiddelde werknemer Hoewel we allemaal wel beseffen wat goed voor ons is, vallen we maar al te vaak terug op oude, slechte gewoontes. We weten dat het anders moet, als we een gezond en energiek leven willen leiden. Want één ding is zeker: werken aan jezelf is werken aan je uitstraling. Je voelt je lekkerder, je straalt dit uit en ontvangt daar weer positieve reacties op vanuit je omgeving. Kor tom: je ontwikkelt je eigen vicieuze cirkel naar gezondheid, welzijn en balans. uur per dag. In de ICT is dit zelfs 7 uur per dag. Daarnaast is de computer ook thuis niet meer weg te denken: e-mail, te lebankieren, googlen... de mo gelijkheden worden steeds uit gebreider en we beleven er veel plezier aan. Er is echter ook een keerzijde: ergernissen, stress, rsi- klachten... Dit heeft niet alleen te maken met de hardware, zoals de computer of de muis, maar voor een groot deel ook met de software. Door programma's ei genhandig optimaal in te stellen, verklein je de kans op klachten zoveel mogelijk. Heb jij dat ook wel eensDat gevoel van 'dat heb ik toch mooi voor mekaar gekregen!' Of het gevoel van 'YESÜ'Als ietsje gelukt is en je op dat moment even supertrots bent Toch is het vaak lastig om van jezelf te zeggen waar je goed in bent. Dit is echter wel van belang, om jezelf te leren kennen en waarderen. Doe de test en krijg inzicht in je kwaliteiten, ook voor je werkgever is dit belangrijk. Wist je dat je werkgever - onder bepaalde voorwaarden - bijzondere ziektekosten belastingvrij mag vergoeden? Bijzondere ziektekosten zijn de kosten die niet volgens het basispakket zorgverzekering worden vergoed. De kosten van bijvoorbeeld brillen, kronen, contactlenzen en fysiotherapie zijn vaak niet of niet geheel verzekerd, maar vormen wel een flinke kostenpost die een gat in het huishoudbudget slaan. De moeite waard dus om de mogelijkheden te bekijken!

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 34