KETEL1 APOTHEKERSASSISTENTE ZADKINE Helpt u ook graag iemand op weg? connexxion Schoonmakers(sters) Tel. 0180-520684 apothekersassistent(e) DSW Allround Onderhoudstechnicus m/v dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad woensdag 17 oktober 2007 pagina 38 Personenvervoer is Connexxion op het lijf geschreven. Onze medewerkers vervoeren dagelijks ruim een miljoen reizigers over de weg, rails en het water. Connexxion is een ambitieuze onderneming met een enorme traditie op het gebied van openbaar vervoer (bus, tram, ferry) en besloten vervoer (taxi, touringcar). Connexxion Taxi Services zoekt enthousiaste parttime chauffeurs m/v De functie-inhoud Als parttime chauffeur zult u worden ingezet voor het rijden van senioren vanuit de Rijnmondsteden (Rotterdam, Capelle, Schiedam,Vlaardingen etc.) naar andere plaatsen in Nederland. Het parttime contract zal varieren van minimaal 15 tot maximaal 30 uur. Inzet wordt, naast maandag t/m vrijdag, vooral verwacht op zaterdag en zondag; uiteraard in goed overleg. De functie-eisen Rijbewijs B Gevoel voor omgang met ouderen Uitstekend gevoel voor dienstverlening en representatief voorkomen Goede beheersing van de Nederlandse taal Interesse? Bel voor toezending van een sollicitatieformulier de heerW. Woudenberg, telefoon 010 - 245 10 61 of mail naar w.woudenberg@connexxion.nl Kijk voor meer informatie over Connexxion op www.corporate.connexxion.nl Gevraagd voor het schoonmaken van kantoor in centrum Rotterdam voor 2 avonden per week. Werktijden dagelijks van 16.30 tot 19.00 uur. PERFECT Perfect zoekt jou! Op de afdeling Direct Mail verpakken wij alles wat de postbode ook bij jou door dé brievenbus gooit. Dit doen we zowel machinaal als met de hand. Nu zoeken wij twee nieuwe (full time) collega's. Machine Operator Je werkt graag met je handen en hebt gevoel voor techniek. Het lijkt je leuk met verschillende machines te werken. Denk hierbij aan machines om enveloppen te vullen, vouwmachines en folie verpakkingsmachines voor het verpakken van tijdschriften. Je draait voornamelijk productie maar doet ook het onderhoud en kleine reparaties. Hoe dat precies werkt, leer je van je (nieuwe) collega's. Heb je technisch inzicht en geen 'half negen tot vijf mentaliteit? Neem dan direct contact met ons op, want dan zoeken we jou! Productiemedewerker Handwerk Ook jij bent gewend je handen te 'laten wapperen'. Het gaat hier om handmatige inpakwerkzaamheden. Denk aan materiaal dat niet machinaal verpakt kan worden. Bijvoorbeeld boekjes of iets anders dat te groot of onhandig is om machinaal in een envelop te stoppen. Je moet goed kunnen organiseren om de planning te halen en nauwkeurig kunnen werken. Lijkt het je wat, dan wordt jij misschien onze nieuwe collega? Mail ons een kort briefje voor een afspraak, dan nodigen we je graag uit te komen kijken wat het werk precies inhoud. Bellen kan ook: 010-245 2000. Voor meer informatie: www.perfectdmgroep.nl acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Op korte termijn zijn wij voor apotheek Copenhaege in Vlaardingen op zoek naar een Spreken farmaceutische patiëntenzorg, farmaceutische service, klant/- patiëntvriendelijkheid en flexibiliteit jou aan en nog belangrijker; wil je dit in de praktijk toepassen, solliciteer dan nu naar de functie van apothe kersassistente). Als je meer informatie over de functie wilt hebben dan kun je tijdens werk uren contact opnemen met Mitad Sara?, apotheker, telefoonnummer (010) 470 99 27. Wij bieden goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en stimu leren onze medewerkers altijd om aanvullende opleidingen te volgen. Enthousiast geworden bij het lezen van deze advertentie? Solliciteer dan nu naar de functie van apothekersassistent(e). Schrijf/mail je sollicitatie brief naar: Zorgverzekeraar DSW, t.a.v. Victor Hettyey, Hoofd Personeelszaken, Postbus 173, 3100 AD in Schiedam of solliciteren@dsw.nl Kijk ook op onze homepage www.dsw.nl Apotheken B.V* Zadkine Media is een landelijk werkend professioneel en onafhankelijk advertentiebureau. Door haar bladgerichte manier van werken behaalt Zadkine Media klinkende resultaten voor zowel uitgevers als adverteerders. Zadkine Media werkt onder andere voor Elegance, Residence, Parool, Man, Esquire Plus en Elsevier. Voor ons kantoor in Schiedam - centrum zoeken wij een: Administratieve Commerciële Duizendpoot v/m Fulltime kan communiceren op MBO-niveau door leeftijd, ervaring of opleiding zeer zelfstandig en flexibel kan functioneren interesse of affiniteit heeft met de reclame- ofdrukwereld Taken: het begeleiden en afhandelen van de advertentie-orders ondersteuning van het administratieteam ondersteuning bij debiteurenbeheer Geïnteresseerd in deze baan? Schrijf een brief naar: Zadkine Media, t.a.v. Theo van der Heijden, Postbus 551, 3100 AN Schiedam. Of mail: tvanderheijden@zadkinemedia.n Zadkine Media is goed te bereiken met het openbaar vervoer ANNO 1691 Nolet Distillery is al vanaf de oprichting in 1691 in Schiedam gevestigd en distilleert sindsdien kwaliteitsproducten. Vakmanschap, traditie en ontwikkeling staan bij Nolet hoog in het vaandel. Vandaag de dag werken ruim 70 medewerkers met de authentieke koperen ketels en modernste apparatuur aan het succes van Ketel 1 Graanjenever en Ketel One Vodka. De afdeling Technisch Beheer bestaat uit vier medewerkers. Met elkaar zorgen zij voor het juist en ongestoord functioneren van alle veiligheidssystemen, productie- en gebouwgebonden installaties. Ook is de afdeling verantwoordelijk voor het onderhoud aan de gebouwen en terreinen. Wegens enorme uitbreiding van de technische installaties zijn wij op zoek naar een 38 uur/week Als Allround Onderhoudstechnicus werkt u in een hightech werkomgeving bij de oudste distilleerderij in Schiedam en voert u preventief en correctief onderhoud uit aan productie- en gebouwgebonden installaties. U modificeert (machines/programmatuur), voert reparaties uit en verhelpt alle voorkomende storingen. U assisteert en begeleidt de procesoperators bij problemen tijdens het productieproces. Profiel Werken in een klein team vraagt om een flexibele werkinstelling en allround technische werkervaring. Nolet Distillery is daarom op zoek naar een representatieve medewerker met: - een afgeronde technische opleiding op MTS-niveau (bij voorkeur MTS Besturingstechniek) - aantoonbare werkervaring op het gebied van besturingstechniek, service onderhoud en werktuigbouwkunde - vereiste kennis van en ervaring met Siemens S5/S7 PLC Ervaring als Onderhoudstechnicus bij een vergelijkbare (productie)organisatie is een pré. Nolet biedt een afwisselende baan, een goede werksfeer en een marktconform salaris met zeer goede arbeidsvoorwaarden, zoals een dertiende maand, winstuitkering en uitstekende opleidingsmogelijkheden. Het is praktisch als u woonachtig bent in de buurt van Schiedam. Reageren Bent u de Allround Onderhoudstechnicus die wij zoeken? Stuur of e-mail dan uw sollicitatiebrief, voorzien van c.v., aan: Nolet Distillery, t.a.v. mevrouw A. Spuijbroek, Manager HRM, Postbus 38, 3100 AA SCHIEDAM. E-mail: sollicitatie@nolet.nl. Indien u vragen heeft, kunt u deze richten aan mevrouw A. Spuijbroek, telefoonnummer: 010 - 246 29 29. Werving van inkomsten voor mediaprojecten

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 38