Flink doortrappen Spirit in actie voor ziekenhuis Zorg met aandacht Colofon ZzZoeFf is voorstelling vol geluiden All Aboard dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad Woensdag 17 oktober 2007 - Pagina 40 SCHIEDAM - Het winkelend publiek gaat flink op de pedalen voor het goede doel. Winkel centrum Spaland bruiste zater dag van de activiteiten om geld op te halen voor Stellenbosch in Zuid- Afrika. Zo kon op het doel worden geschoten met spelers van Sparta, waren er muzikale optredens, liep Sparta Piet rond, en kon er worden ge spind. Ook mede-organisator Jan Bosman stapte op de fiets en ontdekte spieren waarvan hij het bestaan niet vermoedde. Maar de spierpijn was niet voor niks want aan het einde van de dag zat er drieduizend euro in de kas. Het geld komt ten goede aan de voetbalclub Mighty Five Star en de Stichting Kayamandi. Spinnen voor het goede doel in winkelcentrum Spaland. FOTO: ROEL DUKSTRA SCHIEDAM - Lindai Booger- man is een bekende poppen speler. Zo werkt ze al twintig jaar mee aan Sesamstraat. Op zondag 28 oktober komt ze naar Jeugdtheater De Teerstoof in Schiedam met de voorstelling ZzZoeFf. Met een paar dozen, een buis, een toetertje, papier en een knuffelmuis ontstaat een verhaal vol avontuur. Zzzoeff is een voorstelling met geluiden om naar te luisteren en naar te kijken, voor iedereen vanaf twee jaar. Na afloop van de voorstel ling mogen de kinderen kleuren en verven. Ook kunnen de kin deren weer geschminkt wor den. Reserveren via de VW, tel. 0104733000 We gaan uit van de zelf standigheid van de cliënt. "Atrium is een relatief kleine zorgorganisatie in hartje Rotterdam. In deze dynami sche omgeving bieden we onze cliënten wooncomfort, geborgenheid en huise lijkheid, echter zonder de buitenwereld uit te sluiten. Wijkbewoners zijn bij ons welkom en doen mee aan allerlei activiteiten. Als Teamleider EMZ werk je voor Atrium in 'de buiten dienst'. Dat betekent dat je cliënten werft en voor deze cliënten samen met je team de zorg regelt. Dat doe je in overleg met de cliënt. In Atrium gaan we namelijk uit van de zelfstandigheid van onze cliënten. Onlangs behaalden we hier met elkaar het Bronzen Keurmerk en daar zijn we best trots op." Zorggroep Rijnmond Zorgcentrum Atrium en Woonzo gtcnuum en jrpieeghiM, Sifoam behoren tot Zorggroep Rijnmond, evenals De Burcht Oe Koningshof, Pniëi, Stingedael, f ientfhove en Waetëstein. SCHIEDAM - Hockeyclub Spi rit heeft zaterdag een weken lange actie voor het goede doel afgesloten Laurens Nieu- wenhuis, hoofd van de onco- logieafdeling van het Vlietland Ziekenhuis mocht de cheque ter waarde van vijfduizend eu ro in ontvangst nemen. De andere helft is bestemd voor het Koningin Wilhelmina Fonds. Het Vlietland Ziekenhuis is door de hockeyclub verkozen als 'goed doel' omdat zij mo menteel in hun vereniging verschillende kinderen heb ben met zieke ouders, die vaak worden doorverwezen naar het Vlietland. Op deze manier willen zij iets terugdoen voor de goede zor gen en aandacht die leden en hun ouders in het Vlietland krijgen. Bovendien worden het Vlietland en Spirit eind volgend jaar zo'n beetje bu ren, want Spirit heeft haar hockeyvelden vlak bij de nieuwbouwlocatie. Het Vlietland ziekenhuis is erg blij met deze mooie actie en zegt een goede bestemming te zoeken voor het bedrag. Atrium is op zoek naar een: Teamleider EMZ (24 uur per week) Voor onze andere locaties zijn wij tevens op zoek naar medewerkers. Voor het Bedrijfsbureau zoeken wij een: Medewerker ICT (systeembeheerder) (36 uur per week) Voor locatie Siloam zoeken wij een: Teamleider facilitaire zaken (36 uur per week) Voor diverse locaties zoeken wij een: Kok (24 tot 30 uur) Voor meer informatie verwijzen wij je naar onze website www.zorggroeprijnmond.nl. Voor de functie Teamleider zorg kun je contact opnemen met Corine Sap, hoofd zorg, (010) 206 57 00. Voor de functie Medewerker ICT (systeembeheerder) kun je contact opnemen met Aad Frederiks, (010) 251 01 00. Voor de functie Teamleider facilitaire zaken kun je contact opnemen met Cokkie Verspoor, (010) 263 03 33. Voor de functie Kok kun je contact opnemen met Arie van der Meulen, (010) 293 15 55. Atrium en Siloam maken deel uit van Zorggroep Rijnmond. Onze zorg is gebaseerd op e protestants-christelijke mensvisie en de cliënt staat te allen tijde centraal. WeGGNGR huis-aan-huiskranten Nieuwe Stadsblad is een uitgave van Wegener Huisaan- huiskranten BV, behorende tot Wegener NV, Getfertsingel 41, Postbus 692, 7500 AR Enschede, tel. 053 - 4 84 28 42 en verschijnt iedere woensdag huis-aan-huis in Schiedam en Kethel. Oplage 40.440 Klachten bezorging: 09000708 (lokaal tarief) www.bezorgklacht.nl Eindredactie: Mark Kivit (chef) tel. 0104455590 Faxn. 0104600205 Fransenstraat 14, 3131 CC Viaardingen Postbus 52,3130 AB Viaardingen E-mail: redactie.ns@whk.wegener.nl Advertenties: Advertentietarieven op aanvraag. Bladmanager: C. Vijfvinkel, Fransenstraat 14,3131 CC Viaardingen Postbus 52, 3130 AB Viaardingen tel. 0104344022 Faxn. 0104602727 Media-adviseur: R. Spierings, 06-10961529 Bertwin Malenstein, 06-10906134 E-mail verkoopgroep: verkoop.ns@whk.wegener.nl Commercieel regiodirecteur: Rienk Feenstra NIEUWE SIERBESTRATING? Nu slechts Ind. stenen en zand, uitgraven, afvoer, aanleggen, trillen en 1 jaar garantie. Modeltuinen Zwanenburg IJweg 411, Zwanenburg 023 - 55 52 475 030 - 29 48 370 Gratis ontwerp en vrijblijvende prijsopgave ook bij U thuis. www.modeltuinenzwanenburg.nl Aanleg sierbestrating en tuinhout ook bij U in de regio. Afwasser en keukenhulp (fulltime) m/v Kijk voor meer info op www.zorggroeprijnmond.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 40