appelen ^TTPl 1300.000 1180.000, 1180.000, €250.000, 1490.000, DOP&DOP Grand Café Anver 099 099 099 Nederland leest weer MIND TRAINING -|59 199 Jongeren laten gloriedagen van de Teerstoof herleven Ome cliënten zoeken een huis in uw regio! Rotterdamsedijk 437 3112 AS Schiedam Telefoon: 010 - 473 88 88 Het totale aanbod op www.dopendop.nl NU EXTRA VOORDELIG Mooie Jonagold hand- Grote bloemkool Hollandse trostomaten Frisse komkommer salade 200 gram Stamppot rode kool Panklare boerenkool Speelgoed van afvalmateriaal en trommelen in Jenevermuseum GRIEPVACCINATIE Griepvaccinatie praktijk Dr. E.M.S. Klein Start vanaf 14 oktober elke eerste zaterdag van de maand en wekelijks op zondag met: Diner Compleet voor 28.50 Lopend buffet inclusief Me standaard drankjes (bier, wijn, fris, en binnenlands gedistilleerd) Het buffet is wisselend maar er is altijd een keus uit diverse soorten vlees, vis, salades en soep dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad Woensdag 17 oktober 2007 - Pagina 5 i eld het droog! Een grote wens gaat in vervulling: nog een maal de weg op met de Harleys. jongen uit Driebergen die mij in een zijspan zette en mijn vrouw kon achterop. Er was een prachtige route uit gestippeld naar Hoek van Hol land en terug en het weer zat grandioos mee." Ton Robben is zeer te spreken over de mede werking. "Agenten hebben hun vrije zondag opgeofferd om de Schiedam Spaland Schiedam Oost Schiedam De Gorzen Schiedam Centrum Schiedam West per stuk 500 gram Malse snijbonen Gratis gesneden 250 gram Uit de Zonnetuin keuken: 400 gram VOORWEEK VOORDEEL GELDIG OP: MA 22 EN Dl 23-10-2007 300 gram Zonnetuin Angelica Michael ZONNE Hof van Spaland 15A TUIN Schiedam tel 010-4710080 SCHIEDAM - Niets te doen in de Herfstvakantie? Kom dan woensdag 24 oktober naar het Jenevermuseum. Vanaf 14.00 uur kunnen kinderen op een echte djembé spelen en hun eigen speelgoed ma ken van afvalmateriaal - zoals ze ook in Afrika doen. Een verhalenverteller komt een spannend Afrikaans verhaal vertellen. Na afloop is in het proeflokaal een 'proeverijtje', uiteraard zonder alcohol. Op geven via de website www.jenevermuseum.nl. FOTO: ROEL DIJKSTRA colonne te begeleiden." Voor Hans werd het een dag om nooit te vergeten. "Grandioos dat deze mensen dit voor mij doen!" SCHIEDAM In vroegere tijden was Theater De Teerstoof beter bekend als cabarettheater. Gro te cabaretiers als Youp van t Hek hebben hier opgetreden. Sinds vijf jaar is het theater een Jeugdtheater, een jeugdtheater- school en een jeugdimpresari- aat. Met de komst van een jonge- renprogrammering zullen oude tijden vanaf 28 februari herle ven en kan er weer naar cabaret, toneel en muziek worden geke ken. In samenwerking met scholengemeenschap Schra- venlant is Jeugdtheater De Teerstoof dit seizoen een CKV- project gestart. Zes jongeren gaan onder begeleiding van PR medewerker, Rosemarie De- richs en de begeleider Pauline Verhallen jongerenvoorstellin- gen programmeren. Het project is voor drie jaar gesubsidieerd door het landelijke Fonds voor de Podiumkunsten en Marke ting. In duos gaan de jongeren hun onderdeel vormgeven. Michelle den Herder en Irene Batenburg nemen de programmering voor hun rekening. Joris van Kruinin- gen en Bemd Eijgenraam zor gen voor de publiciteit. Met het onderdeel verkoop/ ho reca zullen Damiën Boon en Kasper Bekink zich bezig hou den. Zij zijn tevens aangewezen voor de workshops en afterpar ty. Volg de vorderingen op ht- tp://www.teerstoof.hyves.nl/ SCHIEDAM - Wethouder Men- no Siljée geeft vrijdag de aftrap voor de campagne Nederland Leest in Schiedam. De biblio theek nodigt iedereen vanaf 18 jaar uit het boek De gelukkige klas van Theo Thijssen te lezen en er met elkaar over te discus sieren. Het boek wordt daarvor in een speciale editie gedrukt en 3000 exemplaren zullen gratis verkrijgbaar zijn in de biblio theek Waterweg tijdens de cam pagneperiode. Ingezonden brief Of ik heb het mis of ik lees het niet goed of, beide! Aan de ene kant de bewoners die het maar niets vinden - gelijk hebben ze - aan de andere kant het bedrijfsleven die ons een stukkie weg door onze strot wil douwen. Het zandlichaam ligt er dan ook al zo'n tig jaar tussen Schie dam en Vlaardingen en ik zou zeggen, 'lekker laten lig gen'. Waarom? Neem de overlast die Overschie on dervind, moet men dit naar Schiedam halen? Om maar te zwijgen over eerdere blun ders zoals de HSL met ge dwongen sloop van wonin gen, nodeloos! Men raakt er niet over uitgesproken. Fijn- stof. Roetfilters, die de lucht 'schoner' zouden houden is ook al dubieus: wel schade lijke stoffen, dan weer niet! Milieu rapportages die het stukkie weg de grond in bo ren! Wat ik niet begrijp! Ik ben een paar honderd meter opgeschoven en het huisje is een kwartslag gedraaid, die uitstoot van roetdaalt hier dagelijks neer. Dat ademen wij, bewoners, dus ook in! Ook ik heb in het verleden geklaagd, bij een andere in stantie, over al het verkeer en uitstoot van uitlaatgassen aan de Burg.v.Haarenlaan. Trots kon men mij verwitti gen dat de normen zouden worden aangepast naar bo ven. Tja, goochelen met cij fers. zo zal dat stukkie weg er wel komen. Wat nu tegen strijdig is: Dat het goed voor de economie zou zijn maar slecht voor de volksgezond heid, 5000 doden per jaar, wat weegt nu zwaarder? Hans Henrichs Huisartspraktijk D. Ch. Zuiderweg Voor patiënten met een medische indicatie en/of boven de 65 jaar. Donderdag 1 november 17.00-19.00 uur Zaterdag 3 november 10.00-12.00 uur donderdag 1 november van 14.00 - 16.00 uur dinsdag 6 november van 19.00 - 20.00 uur Leer hoe je scheppend kan denken. MIND-TRAINING is een compacte en intensieve cursus waarin je leert je enorme mogelijkheden te ontwikkelen. Drie zaterdagochtenden: 1, 8 en 15 december. Vlaardingen, Ibis Hotel (naast A 20, afslag 8) Vraag het informatieblad aan! De Cirkel, Centrum voor gezondheid en spirituele groei, tel: 010 5901530 barendregt@decirkel.name Voor informatie en reserveringen kunt u bellen naar 010-4355980 of mail naar: info@anver.nl Kijk ook op onze website www.anver.nl Kon. Wilhelminahaven ZZ 13 010 - 4355980 Vlaardingen Gratis parkeren

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 5