Stoppen met roken: Prostop lasertherapie i'ÏXs) U Hoogheemraadschap van Delfland X -tSPRosTor Beroemde Zwitserse knoflook nu verrijkt met Omega-3 vetzuren voor 19,95 Schiedam: G&W Gezondheidswinkel Libra, Hoogstraat 15 Drogisterij Dessing, Hof van Spaland 32 DELFLAND VERGADERT U bent van harte welkom de bijeenkomsten bij te wonen in het Gemeenlandshuis van Delfland (PhoenixstTaat 32 in Delft). Op verzoek kunt u inspreken. U kunt zich hiervoor aanmelden bij het secretariaat van de verenigde vergadering, telefoonnummer (015) 260 82 20 tot en met de dag voorafgaand aan de bijeenkomst (tot 17.00 uur). Alle vergaderstukken kunt u inzien op de website www.hhdelfland.nl, bestuur organisatie onder het kopje 'vergaderoverzicht bestuur en stukken'. OPENBARE COMMISSIEVERGADERINGEN De commissies bereiden de besluitvorming van de verenigde vergadering voor. Waterbeheer tijdstip: dinsdag 6 november, 9.00 uur agenda: - Najaarsnota - Peilbesluit Hoefpolder - Peilbesluit polder Berkel - Kredietaanvraag Technische Automatisering van het Operationaal Waterbeheer BestuuT en Organisatie tijdstip: dinsdag 6 november, 14.00 uur agenda: - Dóórontwikkeling organisatiestructuur - Nationaal Bestuursakkoord Waterketen Financiën tijdstip: dinsdag 6 november, 19.30 uut agenda: - Beleidsbegroting 2008 en meerjarenraming - Verordening leges Delfland 2008 - Verordening precariobelasting Delfland 2008 - Verordening verontreinigingsheffing Delfland 2008 - Verordening omslagheffing Delfland 2008 - Financiering van het baggeren van watergangen OPENBARE VERGADERING VERENIGDE VERGADERING De verenigde vergadering is het algemeen bestuur van het Hoogheemraadschap van Delfland. tijdstip: donderdag 22 november 2007,9.30 uur agenda: onderwerpen vermeld bij bovenstaande commissies www.hh delfl an d.nl Ontwerpbegroting 2008 teT inzage Het college van dijkgraaf en hoogheemraden van Delfland maakt bekend dat de ontwerpbegroting van inkomsten en uitgaven voor het jaar 2008 en de daaririj behorende toelichting ter inzage liggen. U kunt de ontwerpbegroting inzien van 5 november tot en met 16 novembeT 2007 bij bureau Bestuurlijke en Juridische Ondersteuning van Delfland, PhoenixstTaat 32 in Delft van maandag tot en met vrijdag van 9.00 uur tot 17.00 uur. De begroting ligt ook ter inzage in het gemeentehuis in uw gemeente. Gedurende bovenstaande termijn kunnen belanghebbenden hun visie op de begroting schriftelijk inbrengen bij de verenigde vergadering van Delfland. 665547 Door de grote verscheidenheid aan hulp middelen bij stoppen met roken is het vaak moeilijk een keuze te maken. De positieve resultaten van Prostop zorgen ervoor dat steeds meer huisartsen en specialisten rokende cliënten doorverwijzen naar Prostop Lasertherapie. Prostop werkt met een uniek behandelprotocol, speciaal ontwikkeld door een eigen versla vingsarts. Er wordt gewerkt met de modernste laserapparatuur. Specifieke punten op het lichaam worden behandeld met een softlaser, waardoor de lichamelijke drang naar nicotine sterk afneemt. Ook ontwenningsverschijn selen zullen reduceren tot een minimum. Door de aanmaak van de lichaamseigen stof endorfine wordt de behoefte aan nicotine verzadigd. Een behandeling van ±50 minuten kost €157,50*. Een nabehandeling binnen een half jaar is gratis. Steeds meer zorgverzekeraars vergoeden een deel van de behandeling, waaronder PWZ Achmea, Groene land Achmea, Interpolis Achmea, Zilveren kruis Achmea, Allianz, Menzis, OZF, Trias en Zorg en Zekerheid. Informeer bij uw zorgverzekeraar naar de voorwaarden. Prijswijzigingen onder voorbehoud. Krachtige combinatieformule helpt bij de verzorging van hart en bloedvaten ÏORTE Knoflook én Omega-3 vetzuren. Beide ingrediënten staan bekend om hun verzorgende invloed op hart en bloedvaten. Garlic Vitaal Forte maakt het nu simpel om uw gezondheid met deze krachtige combinatie te ondersteunen. Deze bekende Zwitserse Knoflookformule is nu immers ook verrijkt met Omega-3 vetzuren. Garlic Vitaal Forte heeft een gunstige invloed op uw hart en bloedvaten. Het helpt bij de verlaging van het cho lesterolgehalte, houdt de normale bloeddruk in stand, houdt de bloedvaten soepel én schoon en is er voor het behoud van sterke vaatwanden. Dit is goed voor de bloedsomloop én voor het hart. Het is dan ook een prima formule voor het behoud van uw gezondheid. Met Lecithineen Q10 Naast een verzorgende invloed op hart en bloedvaten, ondersteunen de Omega-3 vetzuren uit visolie ook de ontwikkeling van de hersenen. Samen met de Ginkgo biloba in de capsules helpt dit om uw geheugen en con centratie te verbeteren. Wij hebben daarnaast Garlic Vi taal Forte op meerdere punten verbeterd. Er is een uitge breid complex vitamines, mineralen en bioflavonoïden toegevoegd, die de invloed van knoflook ondersteunt en verder uitbouwt. Het gaat om de kruiden Maretak, Ru- tine, Meidoorn, het mineraal Selenium en de vitamines A, C en B6. Het co-enzym Q10 geeft meer energie. Eén capsule per dag Dankzij de geconcentreerde en uitgebreide samenstel ling van deze Zwitserse knoflookformule, kunt u volstaan met één capsule per dag. GOED VOOR: Hart en bloedvaten"''*',^ Bloedcirculatie Geheugen en concentratievermogen Cholesterol en bloeddruk Koude handen en voeten SUPERAANBIEDING! 1 verpakking Garlic Vitaal Forte 60 caps.: €12,95 2 verpakkingen van 25,90 Voor informatie, een brochure of een stoppen-met-roken-afspraak; bel gratis: 0800-77 67 867 of kijk op: www.prostop.nl Prostop heeft praktijken in: Almere, Amersfoort, Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Boxtel, Deventer, Dronten, Eindhoven Etten-Lsur, Goes, Groesbeek, Hilversum. Rijswijk, Schiedam, 7iel, Tilburg, UMe, Woerden, Zaandam en Zwolle. Tevens om op uw bedrijf behandelingen een minimum van 6 personen.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 13