F F Selecties gevraagd Zo werkt het... Beste speler Grootste talent I Beste keeper DE BAL IS ROND bv Kijk voor meer voetbalnieuws op www.dbir.nl Amstel Bier Rotterdams Voetbal Gala - Om de spelers van uw club mee te laten doen aan de verschillen de klassementen en wekelijks in de standen te worden opgeno men hebben wij uw medewerking nodig. Wij willen van de clubs graag de naam van het contactpersoon die de cijfers aan ons doorgeeft alsmede de spelersnamen met geboortedata en aan duiding wie de keepers zijn ontvangen. U kunt deze informatie mailen naar info@dbir.nl of tijdens kantooruren telefonisch doorgeven: 070-8900630. dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad AMATEUR-VOETBAL-KLASSEMENT Woensdag 31 oktober 2007 - Pagina 25 Doelpuntenmakers zijn de blikvangers in het voetbal. Maar wel ke speler is echt de beste van de regio? En welke keeper? En wat is het talent wat in de toekomst uitgroeit tot een grote speler. Wekelijks worden de spelers door rapporteurs, trainers en jour nalisten op de velden beoordeeld met een cijfer. Het gemiddel de van de cijfers staat achter de clubnaam vermeld in de klasse menten. Op www.hetklassement.nl vindt u een compleet over zicht. Overigens is De Bal Is Rond nog altijd op zoek naar rap porteurs. Voetballiefhebbers die het leuk vinden om spelers te beoordelen kunnen contact opnemen via info@dbir.nl. 1. Dris el Akchaoui D0T0 2 8,3 2. Abiel Tzeggai NOC Kralingen 5 7,9 3. Dave Schaeffer Rijsoord 1 7,8 4. Armindo Freitas de Fortes Egelantier Boys 1 7,5 5. Patrick End DOTO 1 7,5 6. Tariq Nahar NOC Kralingen 6 7,4 7. Arjan Bleeker Jai Hind 1 7,4 8. Steve Houtman WOR 1 7,3 9. Dennis Desserjer RKWIK 4 7,2 10. Edwin Bestebreur NBSW 6 7,2 11. Patrick Versluis Heinenoord 5 7,2 12. Robert Roest RKWIK 4 7,1 1. Willem-Jan Wamaar Rhoon 3 7,7 2. Jochem Kuiper Rhoon 1 7,2 3. Rob Tonnissen Rhoon 7 7,0 4. Sjoerd Bestebreur NBSW 6 7,0 5. Robon Matena WGZ 2 6,9 6. Stefan van Uffelen WGZ 1 6,9 7. Joey Kars WOR 7 6,9 8. Michael van Dommelen DOTO 7 6,9 9. Joel da Veiga Martins WOR 7 6,8 10. Mike Lubeek Rhoon 7 6,7 11. Mathijn van de Linden Rhoon 7 6,7 12. Dave van Duivebode Germinal 1 6,7 13. Gilio Omar Leona Spijkenisse 3 6,5 1. Ruben Muskiet TOGR 4 7,5 2. Michael Huigen RKWIK 4 7,5 3. Danny Voets Spijkenisse 6 7,4 4. Amir Milic Egelantier Boys 7 7,3 5. Robert van de Velde Excelsior Maassluis 5 7,2 6. Danijel Ribaric Heinenoord 7 7,1 7. Peter Willem Reitsma Rhoon 7 6,9 8. Gerard van der Borst WGZ 2 6,9 9. Belmiro Morais de Pina Jai Hind 1 6,9 10. Leo Timmer OW 7 6,8 11. M. Nuis G0Z 1 6,7 12. Jacob van der Belt D0T0 7 6,7 13. Gerard van Haaften Jonge Spartaan 1 6,7 14. Marco de Koning) NSW 5 6,6 cross media concepten De amateurs van Feyenoord hopen zaterdagavond ook te kunnen juichen. Het gaat een ontknoping worden die slechts een schrijver van een vijfsterren thrillerroman had kunnen verzinnen. FC Feyenoord - Tonegido is komende zaterdag de grand fi nale van de strijd om de eerste periodetitel. Aanvoerder Ri- cardo Danning kijkt met spanning vooruit op de clash die om 19.30 uur aanvangt Het verschil op de ranglijst be draagt slechts eens een punt in het voordeel van de ploeg uit Voorburg. Tonegido heeft na zeven wedstrijden 18 punten. SC Feyenoord eentje minder. Al zijn de Rotterdammers nog wel ongeslagen dit seizoen. De for matie van Ron van den Berg heeft echter tweemaal gelijk ge speeld daar waar Tonegido zes maal heeft gewonnen en een maal verloren. SC Feyenoord aanvoerder Ricardo Danning heeft zich nog niet zo verdiept in de tegenstander. Hij gaat uit van de eigen kracht van zijn ploeg. "Ik weet in ieder geval wel dat het een spannende wedstrijd gaat worden. Wij moeten winnen daar waar To negido genoeg heeft aan een ge lijkspel. Ach, het maakt voor ons ook niet zo heel veel uit. We spelen iedere wedstrijd op de winst. SC Feyenoord is geen ploeg om de boel achterin op slot te gooien. We moeten aan vallen", aldus de Rotterdam mer. Feyenoord treft in Tonegi do een ploeg die een complete metamorfose heeft ondergaan. Na de degradatie uit de hoofd klasse van vorig seizoen is de complete selectie opgestapt en vervangen door jonge voetbal lers. De bekendste speler is zon der meer Harry de Haas. De aanvoerder is na een verblijf van vijf jaar bij Neptunus weer te ruggekeerd op het oude Voor- burgse nest "Harry kennen we hier natuurlijk wel. Het is een goede voetballer", aldus Dan ning. Hij is bezig aan zijn derde seizoen op Varkenoord. Eerder doorliep hij de jeugdopleiding bij de proftak en maakte hij deel uit van de Sparta selectie. Hij zat vaak op de bank maar de toen malige trainer Mike Snoei liet hem echter nooit debuteren. "Ik had geen zin meer om bij Spar ta te blijven en ben daarom weer teruggegaan naar SC Feye noord. Ik hoopte met de club de overstap te kunnen maken naar de hoofdklasse maar dat valt tot nu toe tegen. Al zitten we er wel ieder jaar dicht tegen aan. Voet ballen tegen SC Feyenoord werkt voor veel tegenstanders altijd als een soort van doping. Iedereen wil van ons winnen omdat wij het shirt van Feye noord dragen." Hij vervolgt "Dit wordt voor mij het seizoen van de waarheid. Na dit seizoen wil ik naar de hoofdklasse. Ik ben 23-jaar dus het word wel een tijd vind ik zelf. Lukt het met Feyenoord niet dan ga ik naar een andere club in de hoofd klasse. Dat zal dan wel een za terdaghoofdklasser gaan wor den aangezien er in deze omge ving op zondag niet zo veel clubs op het hoogste niveau voetballen", zegt de linksachter. Terug naar de wedstrijd van aankomende zaterdag. De jon ge selectie van SC Feyenoord is zonder al te grote verwachtin gen aan het seizoen begonnen. De ploeg is in opbouw. Een eventuele eerste periodetitel geeft de nodige mst. Dat weet ook Danning. "Je kan de eerste prijs maar al vast binnen hebben. Mijn Prog nose? Ik ben positief gestemd. Ik denk ook wel dat wij kunnen gaan winnen." Op het Amstel Bier Rotterdams Voetbal Gala worden jaarlijks de beste spelers gehuldigd. Wat is het Voetbal Gala? Een exclusief feest ten bate van het Goede Doel dat wordt omarmd door sponsors en VIPS uit de sportwereld en het zakenleven. De gas ten worden getrakteerd op gastronomische spijzen en exquise wijnen. Tussen de gangen door worden de prijzen in de diverse categorieën op feestelijke wijze uitgereikt aan de beste ama teurvoetballers uit de regio. Voorts vindt er een unieke veiling plaats van sportartikelen. Waarvan de opbrengt geheel ten deel valt aan het Goede Doel. Wilt u hierbij aanwezig zijn neem dan contact met Marloes Fnjhoff via info@dbir.nl. Het Amstel Bier Rotterdamse Voetbal Gala vindt plaats op 5 juli 2008. Door het beperkte wedstrijdprogramma zijn er het voor bije weekeinde te weinig wedstrijden gespeeld om een vol waardig elftal van de week samen te stellen. Daarom dat we hebben gekozen voor een elftal van de maand. Elftal van de week 1. Ruben Muskiet (TOGR) 2. Marco van de Genugchten (OW) 3. JordyDamen (WOR) 4. Amo Groenendijk (Heinenoord) 6. John Lopes Cruz (Spijkenisse) 5. K. Moumouh (HWD) 7. Mark Wisse (WOR) i. Patrick Versluis (Heinenoord) 9. MarkGreve (Heinenoord) 10. Gerben van de Ent (Rhoon) 1. JoeyKai (WOR)

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 25