WGGGNGR i Spare-Rib-Express 2007 bedrijf in beeld (3.5 iaar) geopend Nieuwe Stadsblad Woensdag 31 oktober 2007 - Pagina 28 Dé Age Café de Hommel Singersongwritersessie Aanvang: 20.00 uur Schiedamseweg 37, Vlaardingen Grote Kerk Lunchconcert Aad Zoutendijk speelt op het orgel werken van Bach, Sweelinck en Corrette. Markt in Vlaardingen Van 12.45-13.15 uur. Filmhuis Schiedam Rescue Dawn (VS, 2007, 126 min.) Regie: Werner Herzog Met: Christian Bale, Steve Zahn en Jeremy Davies Rescue Dawn is gebaseerd op Herzog's eigen documentaire Little Dieter Needs to Fly uit 1997. De film vertelt het waargebeurde verhaal van de Amerikaanse straaljagerpiloot Dieter Dengier (Bale), die tijdens de Vietnamoorlog boven Laos wordt neergehaald en krijgsgevangene wordt van de communistische ver zetsbeweging Pathet Lao. Aanvang 21.00 uur. Nieuwstraat 12, Schiedam Graauwe Hengst The Millimeters staat in het teken van de in Nederland vrij zeldzame,rauwe New Orleans funk van eind jaren '60,begin'70. Aanvang 22.00 uur. Lange Haven, Schiedam Filmhuis Schiedam LesTémoins (Frankrijk, 2007,112 min.) Regie: AndréTéchiné Met: Emmanuelle Béart, Julie Depardieu, Michel Blanc De twintigjarige Manu verhuist naar Parijs om er werk te zoeken en trekt voorlopig in bij zijn zus Julie die een opleiding tot opera zangeres volgt. Manu gaat 's avonds vaak op stap. Zo leert hij Adrien - een vijftigjarige, homo seksuele arts - kennen. Er groeit een vriendschap tussen de twee en Adrien laat hem kennismaken met de levensstijl van zijn milieu. Aanvang 21.00 uur. Nieuwstraat 12 Schiedam Streekmuseum Voorstelling film over HVO van Jan Schaper. Kethelweg 50, Vlaardingen Doorlopend van 14.00-16.00 uur. Filmhuis Schiedam Zie vrijdag, aanvang 21.00 uur Nieuwstraat 12, Schiedam Café De Hommel The Turnstiles (Neil Young-cover- band) Aanvang: 20.00 uur Schiedamseweg 37, Vlaardingen Graauwe Hengst Slave called shiver(A) en Clayborn (NL) Clayborn en Slave Called Shiver hebben hun krach ten gebundeld voor zeven optre dens, die ze "DropThe LeashTour" gedoopt hebben. Aanvang 22.00 uur. Lange Haven, Schiedam. Ichthuskerk Ikonenwijding en concert van Ichthuscantorij. Van Maerlantlaan, Vlaardingen Aanvang 15.00 uur Grote Kerk Schiedam In het Filmhuis in Schiedam is donderdag de film Rescue te zien, over het waargebeurde verhaal van een straaljagerpiloot. Inloopconcert Open Hof Cantorij uit Rotterdam o.l.v. Willem Blonk. Het koor wordt aan de vleugel begeleid door Frank den Herder. Aanvang 15.00 uur Grote Kerk Vlaardingen Cantatedienst Uitgevoerd wordt: Cantate 'Ein feste Burg ist unser Gott', BWV 80, van Johann Sebastian Bach (1685-1750). Markt, Vlaardingen Aanvang 19.00 uur Midden Delfland De Midden-Delfland Vereniging organiseert iedere eerste zaterdag van de maand een wandeling door het Midden-Delflandgebied. Zaterdag wordt onder leiding van een gids de Abtswouderoute (11 kilometer) gelopen. Aanmelden voor de wandeling bij secretariaat@middendelflandver- eniging.nl. Café De Hommel Bluesclub: Pocket full of blues Aanvang: 16.00 uur, Schiedamseweg 37, Vlaardingen Streekmuseum Zie zaterdag. Van 14.00-16.00 uur, Kethelweg 50, Vlaardingen Graauwe Hengst Van 20.00-24.00 uur Jamsessie Lange Haven, Schiedam Visserij museum Vlaardingen Expo Vissen en Netten Westhavenkade 53/54, Vlaardin gen. Zondag 4 november Wiener Tradition met Wilma Driessen Zondag 11 november Chris Barber Zondag 18 november The Ramblers 80 jaar Zondag 25 november Jan Vayne, the Gipsy Boys Ellen Helmus Zondag 2 december Thérèse Steinmetz Andréi Serban Zondag 9 december Tango Dorado Zondag 16 december White Christmas at the Doelen Spare-Rib-Express Vlaardingen 3,5 jaar actief in Vlaardingen De bedrijfsgeschiedenis van de Spare-Rib Express gaat terug naar het jaar 1992. In de Amsterdamse Galvanistraat werd een unieke bezorgformule ontwikkeld, waar zaken als dag verse kwaliteit, snelheid en professionaliteit voor klanten moesten zorgen. En dat lukte. Daarna was de groei niet meer te stuiten en inmiddels kent de franchiseorganisatie zo'n dertig ver kooppunten door geheel Nederland. Desmond Engelen en Sylvia Leckner brachten 3,5 jaar geleden de unieke Spare-Rib Express naar Vlaardingen. "Drie jaar lang waren we zeven dagen per week met de zaak bezig. Onze eerste vakantietrip na die tijd was vier dagen naar Parijs. Maar het is mooi om te zien hoe de Spare-Rib Express ook in deze regio is aangeslagen. Nu werken we met een team van zo'n 10 medewerkers. Echt iets om trots op te zijn'. De bekendste len. Kipsaté, Kippenbouten en een Zalmmoot De Spare-Rib Express behoort tot één van de kosten slechts 9,50. Kijk, zo wordt thuis uit bekendste bezorgservice van Nederland. In de eten dus nóg een stukje aantrekkelijker.' regio Vlaardingen is de bezorgservice al 3,5 jaar actief. Niet alleen de grote porties worden geroemd, ook wordt veel tijd en aandacht be steed aan de bereiding en de kwlaiteit van de gerechten. Daarnaast worden de gerechten met de auto snel en accuraat door geheel Vlaardin gen en omgeving bezorgd. Bij bestellingen boven de 12,50 is dat gratis de Spare-Rib Express is een prima alternatief voor lekker thuis uit eten. Vaste leveranciers Door te werken met een aantal vaste leveran ciers, blijft de kwaliteit gewaarborgd, meent Desmond Engelen van de Spare-Rib Express in Vlaardingen. 'Zo komt het vlees van de groot ste vleesleveranciers van Nederland Vion. Zij weten welke eisen we stellen. Daarnaast is ook een'optimale kwaliteitsbewaking mogelijk. Ons ijs komt uit de Ben&Jerry fabrieken. Niet alleen een lekkere afsluiting van de maaltijd, maar ook elk seizoen weer nieuwe smaken. Precies zo als wij het liefst bij Spare-Rib wer ken. Blijven verrassen.' Helemaal los Deze zomer is de Spare-Rib Express de ver schillende menusuggesties ook los gaan verko pen. U kunt nu gewoon kiezen voor een portie Spare Ribs, een portie Kippenbouten, een por tie Kipsaté of een heerlijke Zalmmoot apart. Desmond Engelen van de Spare-Rib Express over deze nieuwe ontwikkeling. 'Mensen wil len kunnen kiezen. Een combinatie van ver schillende gerechten is nu dus mogelijk. Bijko mend voordeel is natuurlijk dat wij voor de los se verkoop van onze gerechten een lagere prijs rekenen. Zo is een portie Spare-Ribs voor één persoon nu al vanaf 10,50 bij ons te bestel- Nieuw: Beenham menu Investeren in kwaliteit, daar draait het bij Spare Rib Express om. Nagenoeg alle menu's worden dagelijks vers in de eigen keuken gemaakt, van malse kipsaté en huisgemaakte satésaus tot di verse salades en aanvullende gerechten. Hier door zijn smaak en kwaliteit gewaarborgd. Daarnaast probeert de Spare-Rib Express steeds weer met nieuwe items te komen. Nu hebben we het nieuwe Beenham menu. Niet alleen erg lekker, maar nu geheel compleet met een ho- ning-mosterdsaus, stokbrood, kruiden-boter en salade voor maar slechts 10.-. Gemakkelijk, lekker én gezond Het succes van de Spare-Rib Express is een combinatie van dingen. "Het begint met royale porties, die niet alleen zeer smakelijk zijn, maar ook nog eens snel kunnen worden bezorgd. Daarnaast zijn er voor de kinderen speciale menusuggesties ontwikkeld. Zo kunnen jong en oud genieten van de Spare-Rib Express. En met de dagverse colesalade en de Tropical Fruit va riatie ook nog eens gezond ook! Tip: maak de maaltijd nog completer met een flesje wijn. Bovendien gaat bestellen heel ge makkelijk. Via de telefoon 010-2341015 of nog beter via internet: www.spareribexpress.nl Tevens online betalingen nu ook mogelijk via ideal. Wellicht een heel goed idee voor vandaag! 'In de begintijd was het zeven dagen per week aan het werk'

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 28