Goede voornemens vóór de feestdagen? CWeightWatchers- i uftt ,eukste tips. Going to a Go Go Festival Kerstwinkelen in Engeland 'mm* Profiteer nu: gratis inschrijving t.w.v. e 15,- 10 weken cursus uoor 80,- i.p.u. 100,- Kom langs en neem deze bon mee - !8 dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad Woensdag 31 oktober 2007 - Pagina 29 ROTTERDAM - Tot's avonds laat genieten van mode, foto grafiebands, dj's, exposities, demonstraties en een markt. Met een programma dat is geïnspireerd door de jaren 1930-1965 met de swing, rhythm 'n' blues en rock 'n' roll muziek, bijbehorende mode, stijl en vormgeving staat de derde editie van Going to a Go Go Festival op 4 november stevig op de kaart De aftrap vindt om 12.00 uur plaats in Rotown met een echte Go Go markt waar vooral kleding curiosa en vintage te vinden is. Ondertussen start in het Centrum voor Beeldende Kunst vanaf 16.00 uur een foto expositie Fotoshoot. Verder in het CBK dj sets van Miss Marlypenny Lord Bacon. Daarna begint om De cursuslokatie bij jou in de buurt is: Schiedam Nieuwe Damlaan 5 Wo 19.30 uur Meer weten? Bel 0900 - 2040714 (€0,10 p.m.) of kijk op weightwatchers.nl Bij voorkeur een half uur voor aanvang cursus aanwezig. Actie geldig van 29 oktober t/m 1 december 2007. Vraag naar de overige voorwaarden. tterdam ar wordt d door ite 'Ein 5WV 80, Bach g 19.00 reniging :aterdag indeling Igebied. Jing van ute (11 eling bij andver- lues uur, dingen 1-16.00 ngen Centrale Bibliotheek Hans Bakker gemengde techniek, abstracte vormen en composities Tine Oostveen, handgemaakte teddyberen. Waalstraat 100, Vlaardingen Streekmuseum Jan Anderson Molens van Vlaardingen (tot en met 4 november) Expo 'Wonen in Vlaardingen' tot en met 31 december. Kethelweg 50, Vlaardingen. Elke zaterdag en eerste zondag van de maand van 14.00-16.00 uur Galerie Hollandia 'Meanderen aan de Maas' Expositie van beeldende kunst, poëzie en animatie over het veran derende landschap van Senad Alic, Aref Damee, Dragan Destopovic, Adil Elsanousi, Rodhan Al Galidi, Ramaz Gojati, Grgory Kohelet, Albana Shala en Amiran Tchikhinashvili. Tot en met 24 november Oosthavenkade 42, Vlaardingen Harg Spaland Elly Salij exposeert schilderijen aan de Willem Andriessenlaan 2 in Schiedam. Kerkcentrum Holy Schildersgroep 'De Blauwe Maendagh uit Schiedam expo seert tot 5 november met werken op doek en papier. Reigerlaan 47 De Groene Luiken Expo van Rob van Herwaarden. Foto's van bloemen en land schappen. Tot 19 november. Oosthavenkade 8, Vlaardingen. Stedelijk Museum, Schiedam Werk van Vlaardinger Otto Egberts met tekeningen, schilderijen en installaties. Voor de overzichtsten toonstelling is er een keuze gemaakt uit de collectie van het WGGGNGR huis-aan-huiskranten igen aardin ff# <4 Tijdens de tentoonstelling Meanderen aan de Maas in Galerie Hollandia aan de Oosthavenkade in Vlaardingen is werk te zien van Gregory Kohelet foto: aida Kerstwinkelen in Nederland is altijd gezellig, maar in En geland weten ze écht hoe het hoort. In Newcastle strij den de etalages van de win kels en warenhuizen vanaf half november om de strijd van het winkelende publiek. Warenhuis Fenwick's is zelfs beroemd om haar feestde coraties waar de Bijenkorf jaloers op zou zijn. Newcast le wordt door de Engelsen met recht de 'Shopping Ca pital' van het land genoemd; bezoekers kunnen hier vele uren kunnen dwalen op zoek naar het perfecte kerst cadeau. DFDS Seaways on derhoudt dagelijks een ver binding op de route IJmui- den-Newcastle. De cruiseferry maatschappij biedt lezers van de Week krant in november en de cember de mogelijkheid ex tra voordelig op reis te gaan. Een 3-daagse stedentrip naar Newcastle is in die pe riode te boeken vanaf 54,- per persoon. Daarbij zijn twee nachten aan boord in een hut met douche en toilet inbegre pen. De schepen hebben restaurants, bars en een Heerlijk, een 3-daagse cruise Newcastle voor maar €54! nachtclub met live muziek en entertainment. Reizigers hebben een hele dag de tijd om Newcastle te ontdekken. Na hun boeking ontvangen zij daarvoor een handig ste- dengidsje. Vertrekdata: 54,- p.p.: 20,21,27 novem ber en 11 en 12 december 61,- p.p.: 13,14,19, 26, 28 november en 18 en 19 de cember 68,- p.p.: 17, 24 november en 6 en 8 decem ber Informatie en reserveren: www.dfds.nl/weekkrant of bel DFDS Seaways, tel. (0255) 54 66 66 o.v.v. WGX. Alleen bij telefonische reser vering 15,- boekingskos ten.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 29