Magie in 't theater Opnieuw de beste van Nederland! Hete liter Tango Seduction met gratis workshop pggssi pgSSSl glen Talloch Hotel California Christian Farla ontsnapt aan Death Saw Tall Horse| Chardonnay Merlot ofl Shiraz Ïq2| Jonge kW JENEVER op=op dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad Woensdag 31 oktober 2007 - Pagina 30 Illusie Workshop goochelen De winnaar van de prestigieuze Merlin Award, illusionist Chris tian Farla geeft zondag 4 november 2007 een Magie Masterclass voor iedereen die wil leren goochelen. foto: pr Welcome Back to Hotel Ca lifornia, is de titel van de show van The Dutch Eag les. Een 'Eagles tribute band' bestaande uit zes Ne derlandse topmuzikanten die hun sporen in de muziek ruimschoots verdiend heb ben. Zo zijn zij onlangs door Radio 2 tot uitgeroepen tot beste Tributeband van Ne derland. Op zaterdag 3 no vember 2007, om 20.15 uur, zijn zij met onder ande re de hits New kid in Town' en 'Hotel California' te zien in Fortis Theater a.d Schie. Er zijn nog enkele kaarten verkrijgbaar, www.theate- radschie.nl De Rotterdamse master illusio nist Christian Farla brengt met zijn show Illusions from Las Ve gas het grote magische spekta kel van Las Vegas naar Schie dam. Op adembenemende wij ze ontsnapt hij aan de Death Saw, laat hij de Formule 1 Ferra ri van Michael Schumacher ver schijnen, wordt hij doorboord door de metershoge Drill of De ath en zweeft als eerste illusio nist ter wereld dwars door staal. Met vijf schitterende showgirls, special effects en prachtige licht- en lasereffecten maakt Christian Farla van deze voor stelling een absoluut theatraal hoogtepunt voor alle leeftijden. Christian Farla is, samen met zijn leading lady Bianca, als geen ander in staat geloof te kweken in het onmogelijke. Het mag duidelijk zijn, Christian Farla en Bianca hebben hun naam nadrukkelijk gevestigd. Na talloze nationale en interna tionale optredens en het win- nen van vele prijzen waaronder de Grand Prix, de Nederlandse Kampioenschappen Illusie (3x) en de prestigieuze Merlin Award, de oscar van de Magi sche wereld. Met het winnen van die Merlin Award trad hij als eerste Nederlander in de voet sporen van illustere voorgan gers als David Copperfield en Siegfried Roy. Christian Farla is zondag 4 no vember 2007 om 20.15 uur te zien in Fortis Theater a.d Schie. Voor wie ook wel eens wil leren goochelen, geeft Christian Farla 's middags een workshop goo chelen en legt hij aantal van zijn goocheltrucs uit. Bovendien ontvangen de deelnemers aan deze workshop een goochel- doos t.w.v. 19,95. Kaarten voor de workshop kunnen uit sluitend gereserveerd worden in combinatie met een kaartje voor de voorstelling. Bel voor meer informatie de kassa op (010)2467467. 's Werelds meest bekende tan godanser en choreograaf Gust avo Rosso trakteert zijn publiek, samen met 22 van de beste Ar gentijnse dansers, muzikanten en zangers, op een nieuw soort tangoshow. Tango Seducción is een combinatie van dans, mu ziek en zang waarin authentieke elementen en moderne vormen van dans gemixt worden tot een spetterende tango ervaring. De show neemt het publiek mee op een onvergetelijke reis door momenten van blijdschap en spanning, jaloezie en verlei ding, sensualiteit en liefde. De show zit vol spektakel met oog verblindende kostuums die speciaal voor de show ontwor pen zijn. Het orkest speelt bij zondere interpretaties van be kende tangomelodieën. De me lodieën worden op typische tango-instrumenten gespeeld. Voor iedereen die houdt van het opzwepende ritme van de Ar gentijnse Tango is er vooraf gaand aan de voorstelling, om 19.15 uur, een gratis workshop tango door dansschool Cuartito Azul uit Rotterdam. Tijdens de ze workshops krijgen deelne mers een introductie op de tan go en kan iedereen de fijne kneepjes van de dans leren. De workshop wordt zo uitgebreid of eenvoudig als de deelnemers het zelf willen maken; het gaat primair om het contact en het plezier. Tango Seducción is te zien en te horen op donderdag 8 novem ber 2007 om 20.15 uur in Fortis Theater a.d Schie. Kaarten voor de show en de gratis workshop kunt u reserveren bij de kassa, telefoon (010) 2 467 467. Waveland van Scapino ballet FOTO: HANS GERRFISEN Scapino Ballet Rotterdam komt met haar nieuwe dans- productie Waveland naar Fortis Theater a.d Schie. Na Heartland, welke afgelopen seizoen te zien was in dit theater, volgt nu Waveland van de drie vaste choreogra fen Ed Wubbe, Marco Goec- ke en Georg Reischl met krachtige en spraakmaken de dansstukken. Drie dans stijlen, verenigd in één pro gramma, waarin de virtuosi teit en veelzijdigheid van de Scapino dansers optimaal getoond wordt. Te zien op 7 november, 20.15 uur. Om 19.00 uur is er een gratis in leiding. Phillipe Elan zingt mooiste chansons C'est la vie is de titel van het muziekprogramma van de Franse Chansonnier Phillipe Elan die, samen met pianog iganten Cor Bakker en Louis van Dijk, een heerlijke avond in Franse sfeer verzorgd. Met mooie en bekende chansons van grote Franse zangers/componisten en dichters waaronder Charles Aznavour, Gilbert Bécaud, Jacques Brei, Georges Bras- sens en Charles Trenet. Dinsdag 6 november om 20.15 uur in Fortis Theater a.d Schie. Gijsbrecht g£N Gt SiOCH 'Al. Coteaux du Languedoc Les Amandiers 2008 elders 343 Villa Maria Sauvignon Blanc Wining Dining Chardonnay R E Vacqueyras Les Caves du Clocher Chianti Antichi Borghi Vergelijkbare prijs JM? PËRSWUN elders 299 Hess Grand Circle Cabernet Sauvignon ofChardonnay Esbiaerg Vodkal elders 5^9 Dona Dominga Chardonnay Semillon of Cabernet Sauvignon Carmenère CHOICE SCOTCH WHISKY Santa Rita 120 Cabernet Sauvignon Rosé Mfc. ZX., }j - -- elders Haal de folder met nog meer aanbiedingen en tips in uw slijterij! Kijk ook op dircklll.nl Een origineel en modern tangospektakel met gratis tango workshop.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 30