Voor de huurder Woonstad Schiedam Spreekuren Nieuwe Brochures Woonplus In de wijken 68 motoren voor Hans Scholte Nieuwe indeling complexbeheer Noord Volksfeest vrijwilligers Centrum Woonplus Kort Onlangs heeft Woonplus alle brochures met informatie voor huurders vernieuwd. De teksten zijn aangepast, de informatie van een paar brochures is samen gevoegd, er zijn nieuwe brochures bijgekomen en de vormgeving is aangepast. Patrick van Vugt, manager communicatie zegt hierover: "We kijken steeds of onze informatie aan onze klanten beter kan. De oude brochures hebben ruim vijfjaar dienst gedaan. Natuurlijk is er in die jaren een aan tal zaken veranderd. De informatie wordt na verloop van tijd niet duidelijker als je steeds maar wijzigingen blijft aanbrengen. Bovendien leer je van de opmerkingen van klanten en collega's. Dan is het goed om met een schone lij te beginnen. Wat ons betreft is de nieuwe brochurelijn een fris, kleurrijk en overzichtelijk geheel geworden. Dit past beter bij wat de klant nodigt heeft en wat wij aan ons publiek willen uitstralen." De nieuwe brochures zijn beschikbaar in de ontvangsthal van ons kantoor. Ze zijn ook te vinden op www.woonplus.nl via de rubriek 'ik ben een huurder'. Zondag 14 oktober: achtenzestig moto ren, begeleid door twee motoragenten, denderden met knallende uitlaten en schetterende claxons het Chopinplein in Groenoord op. Een verassing voor com plexbeheerder Hans Scholte, die gepas sioneerd motorrijder is maar door zijn Complexbeheerders zijn vaak het eerste aanspreekpunt van Woonplus in de wijk. Voor Schiedam-Noord is er een nieuwe werkindeling van het complexbeheer en de bijbehorende spreekuren. (Zie voor de tijden en adressen de rechterkolom op deze pagina). Ton Robben is in september het team complexbeheerders van Noord komen versterken. Zijn werkgebied is Groenoord Zuid en Midden. Omdat in Groenoord Midden C de tweede fase van de her structurering is gestart, zijn er in 'Het Zimmertje' spreekuren die vooral be doeld zijn voor vragen over de sloop, het 'opplussen' en renovatie van complexen in dat gebied. Met dergelijke vragen kunt u terecht bij complexbeheerder Rob Vollendam en Jane Brinkman, medewer ker sociale begeleiding. Heeft u vragen over de complexbeheer der in uw buurt in Noord? Neemt u dan contact op via 010-2045112. Te koop: bestaande woningen Op de website woonstadschiedam.nl geeft Woonplus haar actuele aan bod weer. Behalve huurwoningen en nieuwbouwwoningen, zijn daar ook de bestaande woningen te vinden die ver kocht worden. U vindt deze woningen door in de rubriek 'koopwoningen' naar 'bestaande woningen' te gaan. Het aanbod bevat ook woningen met de vermelding 'binnen kort in verkoop'. Dat heeft als voordeel dat u zich al vroeg kunt oriënteren op de woning en de omgeving. Bovendien kunt u uw interesse alvast laten vastleg gen op een kandidatenlijst. Dan krijgt u bericht wanneer de woning daadwerke lijk in verkoop gaat. ziekte helaas niet meer met zijn motor op pad kan gaan. Om Hans toch nog een keer van zijn passie te kunnen laten genieten, legden zijn collega's Peter Meijer en Ton Robben contact met Rob Oosthof van de Har- ley club. Het resultaat: vanuit het hele land waren vijftig Harley-rijders naar Schiedam gekomen om een grote stoet te vormen, waarin ook twaalf collega's meereden. Voor Hans en zijn vrouw Corrie stond een motor met zijspan klaar voor een schit terende tocht door het Westland. Actieve vrijwilligers in Schiedam- Centrum zijn door uitgenodigd voor een Volksfeest' op vrijdag 9 november. Hiermee wil Woonplus hen bedanken voor hun inzet voor de wijk. De uitnodiging, in de vorm van een cd, bevat de muziek van 'een beetje verliefd' van André Hazes. De genodigden kregen het verzoek om op de melodie een tekst te schrijven over de wijk. André Hazes look- alike Lesley Williams, zal een aantal van de ingezonden nummers zingen. De schrijver van het mooiste nummer ontvangt een maand gratis huur van Woonplus. Brochure bewonersparticipatie Woonplus wil dat haar klanten niet alleen tevreden zijn over hun woning, maar ook over het complex, de buurt en de wijk. Daarom overleggen wij regelmatig met bewonersorganisaties en vragen wij be woners via verschillende wegen om uw mening. Hoe? Dit staat beschreven in de nieuwe brochure 'Bewonersparticipatie'. m Bewonersvereniging Uw inbreng is belangrijk voor een goed be heer van uw wooncomplex, buurt en wijk. Als u lid bent van een bewonersvereniging dan heeft u een stem in wat er in uw directe woonomgeving gebeurt. Nieuwe huurders krijgen het eerste jaar lidmaatschap gratis. Ook hierover leest u meer in de brochure 'bewonersparticipatie'. Ideeën? Bel ons! Woonplus ondersteunt graag initatieven uit buurten en wijken die bijdragen aan een prettig woonklimaat. Wilt u samen met andere bewoners iets ondernemen in uw wijk? Neemt u dan contact op met uw bewonersvereniging of bel ons via 010 - 2045100 en vraag naar de Coördi nator Leebaarheid. Onze complexbeheerders zijn de ogen en oren van Woonplus en van uw buurt. Zij spreken bewoners aan op zaken als het op verkeerde dagen buitenzetten van huisvuil, zij controleren regelmatig of er goederen of vuil in de openbare ruimte van complexen staan en voeren kleine reparaties uit.Vragen of opmerkingen? Bezoek het spreekuur! Unit Noord Van Beethovenplein Di. en do: 10.00 tot 10.30 uur Kantoor onderbouw Van Beethovenflat Groenoord Midden Woensdag: 14.00 tot 15.00 uur B. Verhallenplein 50 a/b Groenoord Midden C Di: 10.00- 12.00 uur en do: 12.00- 14.00 uur L Zimmermanplein 55a Groenoord-Zuid Di. en do: 14.00 tot 15.00 uur Willem Pijperstraat 31a Heijermansplein Bachplein Di. en do: 09.00 tot 9.30 uur Begane grond Heijermansflat Woudhoek Straussplein Di. en do: 10.00 tot 11.00 uur Lisztplein 241a Unit Nieuwland B.H. Gretelaan Ma t/m do: 13.00 tot 14.00 uur B.H. Gretelaan 263 Nolenslaan Ma. t/m do: 13.00 tot 14.00 uur Min. Donkerstraat 11 Troelstralaan Ma. t/m do: 13.00 tot 14.00 uur Troelstralaan 83 Unit Stad Centrum di.: 15.30 tot 16.30 uur do.: 10:00 tot 11.00 uur Bagijnhof 20 Oost di.: 10.00 tot 11.00 uur do.: 8.30 tot 9.30 uur Wattstraat 35 West di.: 8.30 tot 9.30 uur do.:15.30 tot 16.30 uur Kortlandstraat 11a Zuid di.: 14.30 tot 15.30 uur do.:10:00 tot 11.00 uur Oude Maasstraat 14 Colofon Woonplus Nieuws verschijnt elke laatste woensdag van de maand in Het Nieuwe Stadsblad. Het bevat mogelijk een beknopte en vrije weergave van wettelijke bepalin gen. Bij een eventueel geschil kunt u zich niet op het Woonplus Nieuws beroepen. Raadpleeg in zo'n geval altijd de wetten en regelingen zelf. Redactie Richard Hegeman (eindredactie) Redactieadres: Postbus 25, 3100 AA te Schiedam Telefoon: 010-2045262 E-mail: rhe@woonplus.nl Het volgende Woonplus Nieuws verschijnt op woensdag 28 november.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 35