Maeslanden SS Kerkdiensten Toolstation opent deuren Makelaardij Taxatie Hypotheken Beheer Exploitatie Consultancy Vraag naar onze speciale actie tarieven! Bel: 010-409.01.40! dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad Woensdag 31 oktober 2007 - Pagina' 38 Erop uit met vrijwilliger SCHIEDAM - Tienduizenden Nederlanders doen vrijdag en zaterdag vrijwilligerswerk ter gelegenheid van de Make a Dif ference Day. Argos Zorggroep haakt hierop in met een Uit- Markt in Zorgcentrum Francois HaverSchmidt op vrijdag. Onder het genot van een High Tea en gezellige muziek komen bezoekers alles te weten over de nieuwe Argos ErOpUit service met alle bekende diensten, zo als de Cultuurkring, de Bood- schappenPlusBus, Met Ande ren op Stap en Verpleeg- reac- tiveringscentrum/Zorghotel Ci- udad Patricia in Spanje. Bezoekers kunnen tussen 10.00 en 17.00 uur bij verschillende kramen informatie verzamelen over de mogelijkheden van vrij willigerswerk of zich meteen opgeven om als vrijwilliger mee te gaan tijdens een van de acti viteiten. De mogelijkheden zijn eindeloos, zoals helpen met boodschappen doen, naar het theater, een concert of de bio scoop gaan, een museum be zoeken of workshops begelei den. Ook voor senioren die er graag op uit gaan is er de mogelijkheid om zich voor verschillende acti viteiten in te schrijven, waaron der de nationale gedichtendag, uitstapjes naar het Omniver- sum, het theater of kerstmark ten in de regio of gezellig bood schappen doen. Ook het ver voer kan direct worden gere geld. Een ieder is 2 november wel kom. Vervoer nodig, bel dan 010 - 4091331. Overal op de wereld geven ramen ons twee dingen: Licht voor onze binnenwereld en levensechte communicatie met de buitenwereld. Zonder ramen zou niemand meer een reële kijk hebben op de wereld. Media is manupilaselectief en een raam is echt. De komende tijd wil ik aandacht gaan besteden aan wat mensen door een raam zien daar buiten en wat is hun verhaal daarbij. De eerste uitzichten zijn reeds gemeld en zullen binnenkort in deze column te zien zijn. (Foto tekst: Gert Jan van Noorden, www.showdesign.nl) In de Liduinabasiliek aan de Singel 104 is zaterdag om 18 uur een Stille Heilige mis, zondag om 10.15uur Gezon gen Hoogmis, predikatie pastoor P.M. Vismans. In de Jacobus en Martinu- sparochie Kerkweg 53, is er een zondagsviering om 9.45 uur dinsdag om 9.15 uur: eu charistieviering of dienst van Woord en Communie. Zondag is er bij de Evange lische Lutherse gemeente aan de Lange Nieuwstraat 219 een dienst om 10 uur voorganger is ds. G. Nagel. In de Frankelandkapel is zondag om 10 uur eucharis tieviering met als voorganger pater K. Veltman met mede werkingvan het Liduinakoor Zondag is er om 14 uur een dienst bij de Pinksterge meente Morgenstond voor ganger is Basem Sharoubim. SCHIEDAM - De stad is een nieuwe doe-het-zelf-winkel rijker. Toolstation opent vrij dag 9 november de deuren aan de Bokelweg in Schie dam. Het van oorsprong En gelse concept richt zich op professionele gebruikers in de bouwsector maar ook an deren kunnen hier terecht. Tot het assortiment behoren onder andere elektrische- en handgereedschappen, bo ren, zaagbladen en frezen, hang- en sluitwerk, bevesti gingsmiddelen, lijmen, en elektriciteitsproducten. Toolstation is een echte mul- tichannelshop. De helft van de bestellingen loopt via de webshop. Bij de Maeslanden Makelaars Groep worden dagelijks woningen en/of bedrijfspanden verkocht of verhuurd. Met onze enorme ervaring bieden wij u "Makelen op maat", door een correcte prijsbepaling en de complete begeleiding van u en uw kostbare bezit. Of het nu gaat om aankoop, verkoop, huur, verhuur, taxatie of advies: wij staan voor u klaar. Want laten we eerlijk zijn in elke stad en straat in de regio staat wel een te koop of verkocht huis van Maeslanden. Bel gerust met regio's meest ervaren makelaar; daar komt u toch verder mee. Sroersveld 170-172 Schiedam In hartje centrum van Schiedam is nu te koop een uniek restaurant met bovenwoning. Het restaurant is eenvoudig bereikbaar en biedt u alle voorzieningen. Indeling b.g.g. restaurant via entree toegang tot restaurant (75 zitplaatsen), sfeervolle bar (12 zitplaatsen) voorzien alle denkbare apparatuur, restaurantruimte voor ca. 75m2, res taurant achter ca. 25 m2 (voorzien van airconditioning), dames/heren toilet, professionele keuken, ruimte met koelinstallatie, magazijn ca. 48m2. Indeling bovenwoning: via trap tt overloop, knusse woon kamer, 2 slaapkamers (ca. 12 en 10m2), doucheruimte v.v. toilet en kantoorruimte. Het gezellige buitenterras met 32 zitplaatsen maakt het geheel compleet! Ondernemers dit uw kans! Prijs op aanvraag Hogenbaniueg 70c Rotterdam Indeling: entree, toegang tot ruime berging in de onderbouw, trap- penhuis. Indeling app: entree, hal met m.k. ('04), garderobe kast toilet met douche ruimte. Gezellige woonkamer ca. 25m2met moederhaard en laminaat vloer, semi open keuken v.v. geiser, gaskomfoor, w.m.a en toegang tot 1e balkon2 slaapkamers ca. 13 en 9m2waarvan 1 toegang geeft tot 2e balkon. Een leuk appartement voor ene betaalbare prijs! s C 94.900,- k.k. Vraagprijs UÜesterkade 128 Schiedam In deze voormalige mouterij is nu een uniek en luxueus appartement op de eerste verdieping te koopDit ruime appartement wordt omgeven met de sfeer van vroeger en haar karakteristieke elementen. Indeling: a trale afgesloten entree met lift. Indeling appartement: entree, gang met m.k., toilet met fontein. Sfeervolle badkamer v.v. douchecabine, v.v wasmachine aansluiting. Slaapkamer met vaste kast (ca 13 m2). Cv kast. 2de Slaapkamer (ca 20 m2) is ook als aparte zit te gebruiken. Zeer fraaie living (ca 68m2) met open keuken v.v. luxe keukenapparatuur te weten 5-pits gaskookplaat, oven, vaatwasser, los barelement enz. Woonkamer biedt via openslaande deuren toegang tot patio terras. Op één mooiste plekjes in Schiedam en met een geweldige uitstraling! Vraagprijs 274.000,- k.k. Oppert 6D Rotterdam 0p een waanzinnige locatie midden in het bruisende hart var terdam gelegen 2 kamer appartement is nu te koop! Met het warme appelgebak van 'Dudock' om de hoek, de 'Koopgoot' en de culinaire hoogstandjes van de prachtige Havenstad is dit een wereld locatie. Indeling: afgesloten entree, trappenhuis. Indeling app; entree,lange ezellige livingfca 20m2),ruime slaapkamerfca 14m2), ee dig keukenblok v.v. wasmachine en koelkast en tt balkon, CV '02, doucheruimte. Een ideaal appaitement voor starters! DIRECT 0PLEVERBAAR! Oranjestraat 51 Schiedam Nu te koop! Een fraai modem 2 kamer appartement (voorheen 3 ka- >p een uniek gelegen punt in het hartje centrum. Indeling: cen trale hal, galerij, entree gang met toegang tot moderne keuken ('04) met w.m.a., CV (2004) en design radiator. Slaapkamer (ca. 10 m2) v.v inbouwkast, toilet badkamer met douche, v.w. en design radiator. Ruime bergkast Speelse woonkamer (ca. 20 m2). Het appartement is voorzien van kunststof kozijnen met dubbel glas. Dit appartement met schitterend uitzicht is zeker bestemt voor de mens van nu! op een steenworpafstand JffêTcentrum van Schiedam, Julianapark, scholen en .metrostation, is nu te koop. .cdze benedenwoning met ruime zonnige tuin is een unieke kans! Indeling: entree, gang met bergkast v.v. meterkast, toilet, gezellige voorslaapkamer (ca. 9m2). Zonnige woonkamer (ca. 21 m2) v.v. gas haard, openslaande deuren naar ruime tuin (ca. 20m2), keuken met eenvoudig keukenblok, badkamer v.v. douchew.m.a. en v.w.. De woning is geheel voorzien van dubbel glas en is direct te aan vaarden! Vraagprijs 79.000,- k.k. bovenwoning in een van de gezelligste ücTvan het havenachtige centrum van Vlaardingen0 uind van alle voorzieningen. Indeling:hal met trapopgang.le .-id: sfeervolle woonkamer(ca.27rn2) met openhaard,eenvoudig toilet,landhuis keuken met gasfornuis en afzuigschouw, warm water middels geiser en t.t.zonnig terras. 2e verd.:lange gang met t.t. 3 slaapkamers(ca.7,9,13m2),één v.v. diepe kasten.Badkamer v.v.ligbad, vaste wastafel en aansluiting douche. CV('04),wasmachine ruimte en kruipzolder. Een woning met veel mogelijkheden en bergruimte. Vraagprijs 134.000,- k.k. Vraagprijs 130.000,- k.k. s« 122.000,- k.k. v. Blcv" Éd.a Kantoor Vlaaraincjen -m' I •li- Van Schravendijkplelfi 1 MfesriSi Van Schravendijkplel 3131 6V Vlaardinget Tel: 010 -460.33.33 nt gelegen op de 1 ste verdieping in 'SfPcie Woudhoek is nu te koop! Dit tum-key 3 kamer ...tent (vh.4) is grandioos afgewerkt en direct beschikbaar! „reling: centrale hal met videofoon en lift indeling appartement uime entreehal met CV kast ('03), fraaie living (ca.32 m2), keuken iv. diverse app., gigantisch terras, gelegen op het zuiden (ca.26 m2), I ruime slaapkamers (ca.17,12 m2), toilet met fontein, gangkast met w.m.a„ Badkamer met ligbad, badmeubel, designradiator en douche cabine maken het geheel compleet Berging in onderbouw. Winkels, openbaar vervoer en scholen bevinden zich op loopafstand. Dit is en met alle gemakken onder handbereik! I Vraagprijs 209.000,- k.k. Kantoor Schiedam Koemarkt 4 3111 1H Schiedam Tel: 010 - 409.01 40 bereikbaarheid winkels, scholen, '•^Tenz.lndeling: entree, hal met toilet m.k., aparte ...kast en t.t. keuken met keukenblok v.v. div. inbouwapp. zoals üdtwasser, 5 pits gasfornuis, afzuigkap, apothekerskast. Bijkeuke met w.m.a.,drogeraansl., opstelling CV ketel ('04) en t.t balkon aa voorzijde. Slpkmr (8m2) met t.t. balkon aan achterzijde. Moderne bad kamer met bubbelbad, v.w.m. en designradiator. Woonkamer met uit zicht en t.t. balkon aan de achterzijde en zijraam. Ouderslpkmr (11 m2) met t.t. balkon aan de voorzijde. Bijzonderheden: gehele woning is v.v dubbel glas, modem en jong van opzet berging in de onderbouw. I Vraagprijs 149.500,- k.k. I Kantoor Nteuwerkerk a/d ussei I e Tocht weg 76 2913 W Nieuwerkerk a/d Ussel Tel; 0180 45.00,45

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 38