Schorpioen GIRO 3910 timmerman oogfonds Vraag nu aan: de gratis oogtestkalender! m/v Wij zijn op zoek naar een voor onze machinale werkplaats voor het maken van o.a. kozijnen, ramen en deuren. Help het Oogfonds mee om onnodige blindheid en slechtziendheid te voorkomen. Test daarom ook uw eigen ogen. tel. (030) 254 57 11 oogtest@oogfonds.nl www.oogfonds.nl Gemiva-SVG Groep dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad Woensdag 31 oktober 2007 - Pagina 47 Horoscoop Sm Ram Een nieuwkomer zal zijn of haar licht bij u opsteken. Enkele maatregelen om de scherpe kantjes van uw werk af te halen blijken plots mogelijk De gedachte hieraan kan u overtui gen van het gelijk van de ander. Stier Het idee is verre van aantrekkelijk, maar u wordt deze week geacht een knieval te ma ken voor een voorstel dat u niet populair zal maken. Overweeg de alternatieven en kies voor het beste concept. Tweelingen Als u alles al denkt te weten, is het be langrijk op de hoogte te blijven. Situaties ver anderen sneller dan u verwacht. Grijp uw kans zodra u dat verstandig acht. Kreeft De knoop die de laatste tijd is ontstaan, is lastig te ontwarren. Uiteindelijk zal het wei nig uitmaken hoe u handelt. Uw leven wordt teveel bepaald door dit probleem. Het enige dat u moet doen, is optreden. ÏÏM Leeuw ■©w Uw geloof in een van uw naasten wordt op de proef gesteld. Precies op het moment dat u aanspraak wil maken op een gedane belofte, wordt dit aanbod ingetrokken. Anderen bieden mogelijk een gepaste uitkomst. Maagd Praten over de moeilijke zaken van uw bestaan is lastiger dan ooit. Toch is het opkrop pen van uw problemen ook nu niet de oplos sing. Houd geloof in uw eigen kunnen. Daar wordt u niet slechter van. jHIj* Weegschaal Waar het geluk ook vandaan komt, ei genlijk is het lood om oud ijzer. Het moet nu eindelijk eens om uw persoon draaien. Lang genoeg heeft u het belang van anderen voorop gesteld. Het nageslacht zal uw beslissing kun nen begrijpen. Boogschutter Probeer de strijdbijl, hoe moeilijk dat ook is, eens te begraven. Veel belangrijker dan de beantwoording van de schuldvraag is de uit- stippeling van de toekomst. En dat gaat u waar schijnlijk beter af als u het verleden waardig heeft afgesloten. Steenbok vjP" Een collega of een ander persoon met wie u veelvuldig contact heeft, probeert u de schuld voor dat ene voorval in de schoenen te schuiven. Van een samenzwering is geen spra ke. Probeer het tijdspad nogmaals uit te leggen. Waterman Het goede leven moet bewaard blijven. Zonder optimistische kijk is dat echter nauwe lijks mogelijk. En hoe heerlijk zou het niet zijn om schoon schip te maken? Wissen In het verleden heeft u soms te snel toe geven aan het genot. De herinneringen die daaraan gekoppeld zijn, blijven waardevol. Wellicht is het moment daar om uw leven iets serieuzer aan te pakken. Een bepaald moment in de komende weken zal op uw net vlies gebrand blijven. Een verstrooide actie werkt op de lachspieren, al treft het u mogelijk wel in de portemonnee. Later kunt u er waarschijnlijk alleen om lachen. NyghPeriodieken Uitgeverij Nijgh Periodieken in Schiedam zoekt ADMINISTRATIEVE MEDEWERKER REDACTIE DATABASES m/v Voltijd of deeltijd In deze functie houd je, met een aantal collega's, de gegevensbestanden van onze mediadatabase bij. Dat vereist: enthousiasme en accuratesse handen uit de mouwen mentaliteit handig in speurwerk (internet, telefonisch) praktische computervaardigheden Interesse? De volledige vacaturetekst en contactgegevens vind je op onze website. www.nijgh.nl/vacature/ A. Voor informatie en sollicitatie: Aann. A. van der Lugt bv Energieweg 24 3130 AK Vlaardingen Tel. 010-4342544 info@avanderlugt. nl STICHTING NEDERLAND GOEOE DOELEN AC De Steeg is een klein activiteitencentrum in het hartje van Schiedam. Dagelijks bezoeken gemiddeld acht cliënten met een lichamelijke beperking en/of niet aangeboren hersenletsel het centrum. Naast de activiteiten die in het centrum zelf worden aangeboden, vinden er ook activiteiten buiten het centrum plaats zoals zwemmen en fitness. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste en gemotiveerde Voor 24 uur per week info www.gemiva-svg.nl wij zoeken een collega die bij voorkeur de opleiding SPW 4 of SPH heeft afgerond: >affiniteit heeft met mensen met een lichamelijke handicap en niet aangeboren hersenletsel: ervaring heeft in het dragen van de verantwoordelijkheid voor het opstellen, uitvoeren en bijstellen van de onder- steuningsplannnen: cliënten kan ondersteunen bij diverse activiteiten; beschikt over een professionele dienstverlenende houding; zowel zelfstandig als in teamverband goed kan functioneren; flexibel en creatief is; initiatief toont en communicatief vaardig is. WU bieden een afwisselende en uitdagende functie; ruimte voor eigen inbreng; een stimulerende werkomgeving; werkbegeleiding en deskundigheidsbevordering; arbeidsvoorwaarden en salariëring conform CAO Gehandicaptenzorg, FG 40, met een maximum van 2.348,- bruto per maand bij een volledig dienstverband aangevuld met faciliteiten in het kader van het Sociaal Beleid van de Gemiva-SVG Groep. informatie op www.gemiva-svg.nl vind je de volledige tekst van deze vacature. Je kunt hiervoor ook bellen met Marielle van Werkhoven (teamleider), (010) 246 05 22. SOLLICITEREN je kunt tot uiterlijk 13 november 2007 solliciteren Acquisitie wordt niet op prijs gésteid. vacaturenummer 07.117-2 via onze website of door een brief met motivatie en curriculum vitae te schrijven naar Gemiva-SVG Groep, afdeling P0&0, Postbus 604, 2800 AP Gouda. Vermeld het vacaturenummer 07.117-2. Mensen met een handicap willen actief deelnemen aan onze samenleving. Jij kunt daar een belangrijke bijdrage aan leveren. ONDERSTEUNT MENSEN MET EEN HANDICAP

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 47