drumsolo LAP TOP Euro's als ontbijt kijkenkiea Bewaker op je bureau Internet in de binnenzak als sieraad KAARS met afstandsbediening dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad GADGETS Woensdag 31 oktober 2007 - Pagina 48 Als je het mooiste van het mooiste kunt betalen, neem je natuurlijk geen genoegen met een gewone MacBook Pro. Hoe mooi de standaarduitvoering ook is. Nee, als je het mooiste van het mooiste kunt betalen, ga je voor goud. En dat kan, want Computer Choppers pre senteert de MacBook Pro met een volledig 24-karaats gouden behuizing. En als kers op de slagroom is het logo van Apple met diamanten belegd. Past het mooiste van het mooiste binnen jouw budget? Neem dan maar eens kijkje op www.computer-chop- pers.com. Moeite met sparen? Met een Money Monster wordt het leuk. En misschien zelfs noodzakelijk, want als je het monster niet regelmatig voert met geld, wordt hij ongelooflijk chagrijnig! Daar staat tegenover dat hij je op ongeveer twintig verschil lende manieren weet te bedanken als je 'm wél voert. En ei genlijk is dat voeren het aller-leukste, want de Money Mon ster laat heel duidelijk merken dat hij blij is met z'n eten. Zelfs een tevreden boer hoort bij het eetpatroon. Natuurlijk kun je het spaargeld op een gegeven mo ment weer van de Money Monster terugvorderen, maar niet zonder slag of stoot. Hij zal jamme ren over honger en je op andere^ gedachten proberen te bren- gen- y ..ga» Meer weten over dit geld- 7 gjf^ jtfjtti monsterde? Kiik nn Foto's maken terwijl je staat te trillen op je benen van de zenuwen? Met de nieu we generatie fotocamera's is het geen probleem. De Super SteadyShot zorgt zelfs bij bibberende handjes voor onbe wogen foto's. Er is natuurlijk sowieso veel aandacht voor beeldkwaliteit. Een spiegelreflex camera met een 12,24 megapixel - CMOS-sensor en een ISO-bereik tot ISO 6400 is geen toekomstdroom meer. De foto's bekijken op HD-tv is flL inmiddels ook mogelijk en ook als 5M het gaat om instellingen, wordt het allemaal steeds makkelijker met een steeds mooier eindresultaat. Als er een fotograaf in je zit, komt hij er met de ze nieuwste camera's zeker uit! Op www.sony.com is meer info te vin Erg op je privacy gesteld? Met deze bodyguard haalt niemand het meer in z'n hoofd om achter jouw pc te gaan zitten. Hij noemt zichzelf de Desktop Uitsmijter en zodra er ook maar iemand in de büürt van jouw computer durft te komen, maakt hij met dreigende teksten duidelijk dat hun aanwezigheid niet op prijs wordt gesteld. Hij is voorzien van een bewegingssen sor, dus niets ontsnapt zijn aandacht. Natuurlijk, je kunt ook je computer voorzien van een wachtwoord om nieuwsgierigen op afstand te hou den, maar zeg eens eerlijk.dat is toch niet half zo leuk als deze bewaker? Op www.bestel.nl kun je ontdekken wat hij allemaal te melden heeft. zoek naar een technische snuije waarmee je websites kunt bekijken zoals ze bedoeld zijn, met alle grafische kunstjes, Java ondersteuning en andere ingewikkelde web designer bedenksels? De Pocket Surfer2 is er klaar voor. Altijd. Overal. Geen dra den, geen WiFi, geen contract De Pocket Surfer2 beschikt na melijk over een GPRS modem. Aanzetten en surfen maar! Meer weten? Op www.firebox.com staat het De drummers onder ons hoeven zich tegenwoordig niet te verve len. Er zijn inmiddels diverse gadgets op de markt die het mogelijk maken om lekker ritmisch bezig te zijn, zonder daarmee geluids overlast te veroorzaken. En er is duidelijk vraag naar, want er verschijnen steeds weer nieu we varianten. Zoals de Ion Digital Drum Station, bijvoorbeeld. Dankzij de koptelefoon kun je roffelen wat je wilt. En die roffels ook opnemen en weer afspelen. Natuurlijk kun je er een CD- of MP3- speler aan koppelen, zodat je kunt drummen op jouw favoriete muziek. En hij kan nog veel meer. Op www.megagadgets.nl lees je er alles over. Er zijn genoeg plekken in huis te bedenken waar 'levend vuur' niet verstandig is, maar kaars licht wel gezellig zou zijn. Deze LED kaars zou een oplos sing kunnen zijn, want de kaars is gemaakt van echt kaarsvet en het flikkerende licht is net een echte vlam. Alleen heb je geen aansteker, maar een afstands bediening nodig om 'm aan te doen. En als bonus ruikt de kaars ook nog eens naar vanille. Kijk voor meer informatie op www.smarthome.com.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 48