Piet Petrus Johannes Heijster de Weekkrant Nieuwe Stadsblad Woensdag 31. oktober 2007 Pagina 6 Zijn schip is uitgevaren. Na een energiek leven vol aandacht, zorg en begrip voor ons en anderen geven wij u ken nis van het geheel onverwachte overlijden van mijn lieve man, onze fijne vader, schoon vader en grote opa Paulus Johannes Lubbers Paul in de leeftijd van 83 jaar. Jo Lubbers-van Druten Frans en Margreet llona en Gian Frank en Marieke Geja 25 oktober 2007 Stationstraat 97 3112 VT Schiedam De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden te Schiedam. Na een moeilijke laatste periode heeft hij zich toch gewonnen moeten geven, onze pa, opa en ouwe opa bijna 88 jaar We herinneren hem als een temperamentvol man met veel wilskracht, passie voor het leven, voor natuur en de sport Joke en Karei Lidy ||C en Jan Peter en Cobie Tilly en Joop Kleinkinderen en achterkleinkinderen 24 oktober 2007 Correspondentie-adres: Havenbogen 83, 3117 NT Schiedam De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden. Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven hebben we onverwacht afscheid moeten nemen van onze dierbare vader, schoonvader en lieve opa Jacob de Hoop Jaap weduwnaar van K. van der Vaart in de leeftijd van 81 jaar. Willy en Jan t Angela Nico en Helga Sanne Schiedam, 28 oktober 2007 Nieuwe Damlaan 674 Correspondentieadres N. de Hoop Boxbergenweg 5 3207 KK Spijkenis,se Onze vader en opa is overgebracht naar het Monuta uitvaartcentrum, Burgemeester Hon- nerlage Gretelaan 377 te Schiedam, alwaar gelegenheid tot afscheid nemen op donder dag 1 november van 14.15 tot 15.00 uur. De crematieplechtigheid zal aansluitend ge houden worden om 15.30 uur in de aula van crematorium Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot con doleren in de ontvangkamer. He is through the looking glass. vrij naar Peter Hammill Intens verdrietig geven wij u kennis dat geheel onverwacht is overleden onze lieve broer, zwager en oom Leonardus Hendricus Paulus Speelmeijer Leo Schiedam, 23 november 1962 t Schiedam, 28 oktober 2007 Paul en Janet Speelmeijer Angelique en Marco, Romy, Tim, Nick Esmeralda en Michael, Fleur, Robin Marijke en Richard Somers- Speelmeijer Marcel Rinie en William Burnet- Speelmeijer Harry en Simone Harry en Bie Speelmeijer- Demoen Mark Koen Frans Speelmeijer en Els Wiekeraad Roos Lidy Speelmeijer en Toon van Beek Chantal Tim Correspondentieadres: P.J. Troelstralaan 21 3118 VA Schiedam Leo is overgebracht naar het Monuta uitvaart centrum, Burg. Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam, alwaar geen bezoek. De begrafenisplechtigheid vindt plaats vrijdag 2 november om 10.30 uur in de aula van begraafplaats Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam, waarna wij Leo begeleiden naar zijn laatste rustplaats. Na afloop is er een ontmoeting in de ontvang kamer. De laatste uren voor het einde, dan wordt die grote wereld klein, is plotseling alles onbeduidend, tot aan het laatste beetje pijn. Wat wij zo indrukwekkend vonden, verliest zijn glans, verliest zijn zin, maar achter gesloten ogen, glanst een gigantisch groot begin. Er is een zin die alles kan omvatten, waarin geen woord te veel, geen woord te weinig staat: "Je was een mens om van te houden!" Mijn lieve man, onze papa en opa drs. Albertus Cornelis Nijs - Bert - Huisarts in ruste 23 juni 1941 28 oktober 2007 Joke Nijs-Heintz Annemieke en Willem-Jan Wouter Marleen Liesbeth en Marco Jeroen Annet Kikkerveen 349 3205 XC Spijkenisse Er is gelegenheid tot afscheid nemen in CVU uitvaartcentrum "Waterweg", Theemsweg 11 te Spijkenisse op woensdag 31 oktober tussen 19.00 en 19.45 uur. De plechtigheid voorafgaande aan de begrafenis is in de aula van crematorium "De Ommering", Oprelseweg 3 te Spijkenisse op donderdag 1 november om 13.00 uur, waarna wij hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op begraafplaats "De Ommering", Oprelseweg 1 te Spijkenisse. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van bovengenoemd crematorium. Hierbij geven wij kennis van het overlijden van Cornells Andries van Oudenaarde Hij werd 68 jaar. Schiedam, 20 oktober 2007 Correspondentieadres: Mevrouw K. A. Staal De Bonaire 5 3224 GC Hellevoetsluis De crematieplechtigheid heeft op maandag 29 oktober plaatsgehad. goudeerlijk trots kracktig eigenzinnig biji^a oma Met verdriet en veel respect laten wij weten dat mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder y\rma ]\Aana ;Assié-Dir4<se JVlieke kaar ongelijke strijd keeft verloren. Zij werd sleckts 57 jaar. Bert AAarie-Suzanne en Wilfred Xoine en Karlien 24 oktober 2007 Vlasakker 52 3124 AK Schiedam De begrafenis keeft op maandag 29 oktober ikv Leiden plaatsgevonden. Onze speciale dank gaat uit naar ket personeel van (met name afdeling Bi) de Daniel den -bloed kliniek in "Rotterdam. Als ik mijn ogen sluit en 't leven is eruit en men vraagt: was het goed of matig? Blijf bij die vraag niet staan, vergeef me, ik heb mijn best gedaan. Bedroefd geven wij u kennis van het toch nog onverwacht overlijden van onze lieve vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Leendert Butter 5 december 1923 127 oktober 2007 weduwnaar van Helena Troost Henny en Aad Martijn Carla en Ger Esther, en Nieck Vienna, Levina Wendy en Marko Lucy Correspondentieadres: Monuta uitvaartzorg t.a.v. H. Kreuger- Butter Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 3118 BA Schiedam Onze Pa is overgebracht naar het Monuta uit vaartcentrum, Burg. Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden donderdag 1 november om 12.00 uur in de aula van crematorium Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot con doleren in de ontvangkamer.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 6