cr]|gS35H SS! -50% Corruption VfcEDESTEIN DEïEWEKtt Groeiioord door zege aan de leiding in eerste divisie Huisman hoort bel niet Metroid Prime3: WIJ ltlJIMHX ONS MAGAZIJN OP! Rockstar presents: Tabletennis f^JÜE laaGSTE PRIJSGARANTIE Korpel en De Groot aan slag de besten bij Schiedam SC Spaland op zoek naar voorzitter 145TR13 155TR13 155/70TR131 Ti 165/10TR131* 175/10TR13 I Ti UOUT1NG 165/70TR13 \t-i 175/65TRV» in 185/60TR14 185/65TR14t 195/65TR15I de Weekkrant Nieuwie Stadsblad Woensdag 7 novtember 2007 - Pagina 21 SCHIEDAM - Door een zege op Bax heeft Groenoord de hoogste positie bereikt van de le divisie B. De zaalvoetballers, die eerder een goede indruk achterlieten in een oefenpartij tegen eredivisie club Malata (3-3), leverden een puike wedstrijd af en wonnen met 3-2. De Schiedammers startten voortvarend, zetten de bezoekers onder druk en namen via treffers van Mendes en Pires een 2-0 voorsprong. Over en weer waren er overigens vele doelrijpe kansen, maar door het goede keeperswerk van Levant Kumas (Groenoord) en Jan van Murmond (Bax) bleef de score laag. Na de hervatting bezorgde een klutsbal Bax de aansluiting (2-1) en Groenoord de zenu wen. Bax zette vervolgens druk op de ketel en mikte tien minu ten voor het eindsignaal de ge lijkmaker in het garen. Beide teams gingen daarna volop voor de winst. Ilias Bendidi werd Groenoords match winner. Hij fopte met een sleepbeweging een verde diger en schoof de bal ver volgens onder de doelman door. Om alsnog een pun- tendeling af te dwingen wisselde Bax zijn keeper in voor een extra veldspelen Groe noord hield zich in de slotminu ten staande en pakte de winst. Trainer Jerry Monkou was vol lof: "Als het lukt om de rust te bewaren, kunnen we het deze competitie nog ver schoppen." SCHIEDAM - Honk- en soft- balvereniging Schiedam sloot het succesvolle seizoen eind oktober af met het BTS Gala. In de middaguren speelde de jeugd onderling. Tijdens de afsluitende feest avond werden de beste slag man/vrouw (Leon Korpel en Shannon de Groot) en mees te waardevolle spelers (Emiel Bronscheer en Merel Cramer) bekend gemaakt. De Stefanie ten Hoope-Award werd uitgereikt aan Sanne Korpel. Ook voetballend was Spaland zondag zoekende en verloor van Wippolder. FOTO: ROEL DUKSTRA SCDKEDAM - In de 2e selec tiewedstrijd voor het NK veldrij den, met aan de start de Neder landse jeugdtop, heeft Jeffrey Huisman zich niet echt in beeld kunnen rijden. Hij finishte als vijfde. Een dag later reed hij in het Brabantse Zeeland, achter de Nederlandse kampioen, naar de tweede plaats. De win naar kreeg de zege cadeau, om dat Huisman de bel voor de laatste ronde had gemist en niet voor de zege sprintte. DOOR GERARD S. VERVER SCHIEDAM - De achterban van SC Spaland is er niet in geslaagd een opvolger te vinden voor Berry Antonis- De voorzitter vond het na drie tropische jaren welletjes en had bijtijds aangekondigd, dat hij na de voor 31 oktober geplande le denvergadering niet meer be schikbaar zou zijn. Vorige week stond er geen nieuwe leidsman op. Tot ontsteltenis van de pre ses, die vertrekt omdat hij zijn werk en hobby niet langer kan combineren. "Het zou allemaal Op papier zou je denken dat de Wii gemaakt is voor schietspellen. Richt met je afstandbediening en schiet! Tot nu toe kwam deze spelvorm echter nog niet uit de verf, getuige middelmatige titels zoals Red Steel en Call of Duty 3. De redding is echter nabij. Metroid Prime 3: Corruption toont hoe het wél moet. Richten, lopen, draaien en schieten gaat bijna net zo goed ais op een PC met muis en toetsenbord. Behalve zeer nauwkeurige besturing (handig tijdens de schitterende eind- baas gevechten) gebruik je de nunchuck en af standsbediening ook om deuren te bedienen, toetsen in te drukken en allerlei andere interactie ve handelingen uit te voeren. Het resultaat is een erg goed gevoel van 'er echt zijn'. De omgevingen zijn dan ook nog eens bijzonder fraai met veel ge heimen om te ontdekken. En net zoals in eerdere Metroid spellen leer je steeds nieuwe dingen nog wel te doen zijn, wanneer er zich wat meer mensen actief met de vele bestuurstaken zou den gaan bezig houden. Nu ligt het op de schouders van te wei nig mensen, waardoor de werk- druk te hoog is", verklaart hij zijn actie. "Binnen een breed gedragen bestuur zijn de taken beter te verdelen. Wanneer er zo'n constructie zou ontstaan, zou ik best bereid zijn om, tot dat er een opvolger gevonden is, nog even door te gaan." Maar de kandidaten staan niet in de rij. Sterker nog, er meldde zich niemand. "Ik heb de leden er tij dens de vergadering dan ook op gewezen, dat ze daarvan de consequenties moeten aan vaarden." Het Spaland-bestuur heeft de achterban een week de tijd gegeven om een oplossing aan te dragen. "Komt die er niet, dan gaan we de KNVB om advies vragen. Daarna gaat er een brief naar de leden en volgt er een vergadering. Wanneer er vervolgens opnieuw geen reac tie komt, hebben zij een pro bleem Spirit haalt 13500 euro op SCHIEDAM - De eindscore van Spirits sponsoractie voor het KWF en de afdeling On cologie van het Vlietland- ziekenhuis heeft uiteindelijk bijna het drievoudige opge leverd van wat oorspronke lijk het streefbedrag was. Gingen de organisatoren voor het toch al mooie be drag van 5000 euro, nu blijkt er 13500 euro opgehaald te zijn. "Wij zijn trots op onze hockeyclub", is de reactie van de clubleiding. "Dat wij dit met elkaar hebben ge presteerd is de grootste over winning van het seizoen 2007/2008." Drie jeugdleden NOAD Europa in SCHIEDAM - De tafeltennis- bond heeft drie van NOAD's jeugdleden geselecteerd voor internationale toer nooien. Anthira van Wens- veen en Laurens van Raads hoven speelden op een jeugdtoemooi en het Belgi sche Namen en Britt Eerland reisde naar het Open Slo waakse Kadettentoernooi. Weer verlies Rijnmond SCHIEDAM - Zelfs tegen de middenmoters uit de A- leaque weten de volleybal vrouwen van Rijnmond geen vuist te maken. De Schie- damse gingen in Lichten voorde met 3-0 ten onder te gen Longa. "We hebben ge daan wat we konden", vond spelverdeelster Cynthia Peek, "maar het was lastig om grip te krijgen op deze te genstander. Rockstar kennen we als de maker van Grand Theft Auto en Man hunt. Tussendoor maakte de producent vorig jaar Tabletennis voor de 360. De game is nu op de Wii beland. En laten we maar meteen melden: dit is niet de ideale tafeltennis game waar we op hoopten. Zoals de meeste mensen inmiddels weten, is de Wii afstandsbediening in staat om beweging te lezen. In Wii Tennis (bijgeleverd bij de Wii) staat een slag met de afstandsbediening gelijk aan een slag van je spelfiguur. Dit is helaas niet het geval bij dit tafeltennisspel. Slaan'doe je door met de afstandsbediening te schudden. Opmer kelijk is dat het niet nodig is om dit te doen als de bal vlak bij je speler is. Als je schud terwijl de tegen stander terugslaat, is het ook goed, en sla je automatisch raak. Nu zijn er wel wat subtiliteiten in de be sturing verwerkt. De richting waarheen je schudt, bepaald effect en richting van de bal. Maar omdat de beweging die je maakt volledig uit de pas loopt met wat er op het scherm gebeurd, is van een ech te simulatie geen sprake. Grafisch ziet de game er wel verzorgd uit (maar niet briljant) en de geluiden zijn zoals je kan verwachten. Wij halen echter liever een netje en wat bats tevoorschijn om het spel in het echt te spelen. Een gemiste kans. Voor: Wii waardoor je in eerder bezochte gebieden weer andere routes kunt ontsluiten. Koppel dit aan een spannend verhaal met veel sfeer en (gesproken) dialogen, en je hebt een superieure game die geen serieuze Wii-bezitter mag laten liggen. Dit is de game waar je na Zelda op hebt zitten wachten. Enige minpunt: het is niet mogelijk om online te gen anderen te strijden, iets wat bij de DS Metroid wel kon. Laat dit je niet afschrikken. Het span nende science fiction avontuur wacht! Voor: Wii Stadionweg53 Goudestein65 Tollensstraat 65 Metaalhof 48 Tel. 010-4830044 Tel. 010-4810434 Tel. 010-4658532 Tel. 010-2098372 Sportlaan 15 Middelweg 11 G. Burgerlaan 29 Tel. 0180-497373 Tel. 0180-629086 Tel. 010-4340092 Alle aanbiedingen gelden 7 dagen na plaatsing van deze advertentie en zolang de voorraad strekt. Druk- en zetfouten voorbehouden, niet geldig i.c.m. kortingspas

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 21