Mario van der Ende treedt toe tot redactie Voetbalkrant Zo werkt het... Beste speler Grootste talent Beste keeper Kijk voor meer voetbalnieuws op www.dbir.nl Amstel Bier Rotterdams Voetbal Gala Elftal van de week dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad AMATEUR-VOETBAL-KLASSEMENT Woensdag 14 november 2007 - Pagina 21 oncepten Doelpuntenmakers zijn de blikvangers in het voetbal. Maar wel ke speler is echt de beste van de regio? En welke keeper? En wat is het talent wat in de toekomst uitgroeit tot een grote speler. Wekelijks worden de spelers door rapporteurs, trainers en jour nalisten op de velden beoordeeld met een cijfer. Het gemiddel de van de cijfers staat achter de clubnaam vermeld in de klasse menten. Op www.hetklassement.nl vindt u een compleet over zicht. Overigens is De Bal Is Rond nog altijd op zoek naar rap porteurs. Voetballiefhebbers die het leuk vinden om spelers te beoordelen kunnen contact opnemen via info@dbir.nl. 1. Abiel Tzeggai NOC Kralingen 7 7,7 2. Dris el Akchaoui D0T0 4 7,5 3. Patrick End D0T0 1 7,5 4. Bart Fiegel D0T0 1 7,5 5. Carlos Lopes T0GR 3 7,3 6. Kerem Yilmaz D0T0 9 7,3 7. Alexander van Dommelen D0T0 8 7,3 8. Gerben van de Ent Rhoon 8 7,2 9. Patrick Versluis Helnenoord 5 7,2 10. Tariq Nahar NOC Kralingen 8 7,2 11. Peter Helleman NSW 4 7,2 12. Dennis Desserjer RKWIK 8 7,1 1. Willem-Jan Warnaar Rhoon 5 7,6 2. Rob Tonnissen Rhoon 9 7,3 3. Matijn van de Linden Rhoon 9 7,0 4. Michael van Dommelen D0T0 9 6,9 5. Robon Matena WGZ 2 6,9 6. Joey Kars W0R 8 6,8 7. Gilio Omar Leona Spijkenisse 4 6,7 8. Joel da Veiga Martins W0R 8 6,7 9. Sjoerd Bestebreur NBSW 8 6,7 10. Mike Lubeek Rhoon 9 6,6 11. Bjom Pons Germinal 6 6,5 12. Ruud van Grondelle Germinal 5 6,5 13. Sander Petersen RKWIK 5 6,5 1. Ruben Muskiet T0GR 3 8,0 2. Ben Kinds D0T0 2 7,8 3. Michael Huigen RKWIK 8 7,5 4. Danny Voets Spijkenisse 8 7,3 5. Robert van de Velde Excelsior Maassluis 5 7,2 6. Pieter-Willem Reitsma Rhoon 9 7,1 7. Danijel Ribaric Heinenoord 7 7,1 8. Amir Milic Egelantier Boys 9 7,1 9. Gerard van der Borst WGZ 2 6,9 10. Leo Timmer OW 8 6,9 11. M. Nuis G0Z 1 6,7 12. Jacob van der Belt D0T0 7 6,7 13. Nick Sanders W0R 8 6,7 14. Marco de Koning NSW 7 6,6 Na enkele roerige weken is bij Hermes DVS de rust weer te ruggekeerd. Trainer Paid de Roos zag zich genoodzaakt om enkele spelers die niet naar zijn zin presteerden uit de selectie te verbannen. "We hebben de keuze gemaakt om met jonge ambitieuze spelers verder te gaan. Dat heeft de nodige commotie teweeggebracht maar ik vond dat we dit moesten doen. Ik was totaal niet te spreken over de vorde ringen van de ploeg in de eerste weken van het seizoen. Volgens De Roos raakte Hermes DVS te ver achter op de ploegen in de top. "Dat was onverteer baar. Daarom hebben we af scheid genomen van een aantal jongens van wie wij vonden dat zij niet naar behoren presteer den." De trainer drukte zijn beslissing door in een periode van twee weken waarin niet in competi tieverband werd gevoetbald. "Daar hebben we bewust voor gekozen. Dat gaf ons de gele genheid om aan het vernieuw de Hermes DVS te werken." Voorlopig lijkt de trainer het ge lijk aan zijn zijde te hebben. Uit de laatste twee wedstrijden be haalde de Schiedamse ploeg vier punten. "De 2-1 winst van vorige week tegen Quintus was goed voor het zelfvertrouwen. Het 0-0 gelijkspel van dit week end tegen HMC spreekt wat mij betreft ook tot de verbeelding. Dit is een goede tegenstander, met een beetje geluk hadden we ook zeker ook kunnen winnen. Dan hadden we ons wel scher per moeten tonen in het benut ten van de kansen. Maar we moeten eerlijk zijn ook HMC kreeg voldoende kansen om te kunnen scoren. Al met al zie ik de ploeg goede vorderingen maken. Daar was het ons uiteindelijk al lemaal om te doen." Met veertien punten uit negen wedstrijden bedraagt de ach terstand op koploper Full Speed negen punten. De Roos bena drukt dat Hermes DVS dit sei zoen toch echt de stap richting de derde klasse moet gaan ma ken. "We hebben een jonge spelers groep die zo snel mogelijk op een hoger niveau moet spelen. Hoe langer deze jongens in de vierde klasse blijven spelen, hoe slechter dit is voor hun ontwik keling." Hij is bezig aan zijn vierde seizoen als hoofdtrainer bij Hermes DVS. Het is de club waar zijn voetbalwieg heeft ge staan en die altijd een warme plek in zijn hart zal hebben. Een knieblessure maakte dat hij op zijn 34e zijn voetbaltenue moest inruilen voor een trainingspak. Via SMC, TOGB en Excelsior'20 kwam hij vier jaar geleden als hoofdtrainer terug bij 'zijn' club. "Mijn hele familie heeft een Hermes DVS hart. Zo is mijn broer onze elftalleider." Toch is de onvoorwaardelijke liefde voor de club voor De Roos nog geen garantie voor het au tomatisch bijtekenen voor nog eens een vijfde seizoen als hoofdtrainer bij de club met de mooie roemrijke historie. "Bui ten clubman ben ik ook trainer. Ik ga binnen afzienbare tijd met het bestuur om de tafel zitten om te zien wat de toekomst brengt Ik ben er voor mezelf in elk geval nog niet uit", aldus De Roos. Op het Amstel Bier Rotterdams Voetbal Gala worden de beste spelers gehuldigd. Wat is het Voetbal Gala? Een exclusief feest ten bate van het goede doel dat wordt omarmd door sponsors en vips uit de sportwereld en het zakenleven. De gasten worden getrakteerd op gastronomische spijzen en exquise wijnen. Tussen de gangen door worden de prijzen in de diverse categorieën op feestelijke wijze uitgereikt aan de beste amateurvoetballers uit de regio. Voorts vindt er een unieke vei ling plaats van sportartikelen. Waarvan de opbrengt geheel ten deel valt aan het goede doel. Wilt u hierbij aanwezig zijn, neem dan contact met Marloes Frij- hoff via info@dbir.nl. 2. Michal Frank (Spijkenisse) 7,5 1. Pieter-Willem Reitsma (Rhoon) 8j0 3. Ramon Sa (DOTO) 75 4. JespervanDeelen (Spijkernisse) 8,0 6. Willemn Schreij (Rhoon) 7,5 5. lesse de Klerk (NSW) 7,5 7. KeremYilmaz (DOTO) 9,0 8. Matijn van de Linden (Rhoon) 9,0 9. Maradona Philips (Spijkenisse) 7,0 10. PauloSnel (NSW) 8,0 11. Edwin Bestebreur (NBSW) 7,0 Paul de Roos: 'Het impassen van nieuwe spelers was pure noodzaak.' De Bal Is Rond is er trots op dat Mario van der Ende met ingang van heden is toegetre den tot de redactie van de Voetbaikrant. Iedere maand gaat de ex-arbiter bij een promi nente persoonlijkheid uit de voetballerij of de showbizz op bezoek voor een indrukwekend portret. In de nieuwste uitgave van de Voetbalkrant spreekt Van der Ende honderduit met de Haagse toptrainer Aad de Mos. Samen halen zij herinneringen op uit de tijd dat zij nog in Hofstad actief waren als aankomend scheidsrechter en aankomend trainer. De Vites se trainer geeft daarnaast ook een kijkje in zijn werkwijze. Van der Ende weet ook al wie hij in december voor het voetlicht laat treden. "Feyenoord verzorger Gerard Meijer laat zijn licht schijnen over de jaren dat hij nu in de Kuip werkzaam is. Dat gaat een mooi ver haal worden. Ik ben erg enthousiast over de samenwerking met De Bal Is Rond", aldus Van der Ende.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 21