Rijnmond op nul Terug op het nest Met verlies van het veld Ongeïnspireerd Groenoord loopt blauwtje tegen Tutor Schaakderby levert winst op voor Het Zwarte Paard 'Aan het begin van vierde set ging het mis' In 1 jaar je mbo-diploma Schoonheidsspecialist of Pedicure?! college Marlies pakt de draad weer op bij sc Spaland 0PLé?P?NC?éN Voetverzorging Schoonheidsverzorging Sportmassage Open Dag op zaterdag 24 november 2007 van 11.00 - 14.00 uur of kijk op: www.klimop-opleidingen.nl Open dag zaterdag 24 november van 11.00 -15.00 uur dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad Woensdag 14 november 2007 - Pagina 24 SCHIEDAM - Jerry Monkou had het zijn manschappen vooraf nog zo op het hart ge drukt: "Blijf bij de les. Onder schat Tutor niet. Denk aan TPP, dat tegen de Delftse studenten een blauwtje opliep en niet ver der kwam dan een gelijk spel." Groenoord was dus gewaar schuwd. Temeer omdat de boodschap later nog eens werd herhaald door Kees van Vliet, die de coaching overnam van de nog voor een duel geschorste Monkou. Het bleek aan dove mansoren gericht. Het werd 6- 6. De Schiedammers leverden een dramatisch slechte eerste helft af en werden op een 5-2 achterstand gezet. Pas na de hervatting besefte Groenoord, dat er een schepje bovenop moest. Na de 5-3 van Vani Men- des, die later werd uitgeroepen tot man-of-the-match, werd de achterstand teniet gedaan (5-5). De studenten, die duidelijk aan het einde van hun Latijn waren, leken rijp voor de overrompe ling. Na een afgekeurd Schier- dams doelpunt (de bal zou vol gens de assistent-scheidsrech ter de achterlijn gepasseerd zijn) werd het alsnog 6-5. Uit een vrije trap lukte het Tutor echter om langszij te komen. "We creëren legio kansen, maar scoren is een drama", stelt Van Vliet vast. Voor Marvin Pires was het duel in Delft extra zuur, omdat hij een vervelende knie blessure opliep. SCHIEDAM - Het Zwarte Paard heeft de schaakderby tegen Groenoord gewonnen. De partijen Juijn-Riksen, Van Loenen-Verschoor en Hoos- Sio leverden een remise op. Van den Dool zette Groe noord door winst op Groene- weg op voorsprong (1,5-2,5). Hoogstad won van Van Leeu wen en Van der Wallen van Van Emden (3,52,5). Van Zessen en Smeekes deelden de punten, terwijl Van der Mast Vrijland versloeg en de stand naar 53 tilde. SCHIEDAM - Het is ODI niet ge lukt om zichzelf in de laatste wedstrijd van de veldcompetitie een hart onder de riem te ste ken. De korfballers speelden een sterke wedstrijd maar slaag den er niet om dat in winst om te zetten: GKV won, nadat er met 7-4 gerust werd, met 11-8. ODI neemt in de stand de voor laatste plaats in. De Schiedam mers wonnen tot dusverre al leen van hekkensluiter Paal Centraal, dat nul punten heeft. Rijnmond wint in sporthal Groenoord twee sets. SCHIEDAM - Door op de be slissende momenten niet-thuis te geven is het Rijnmond Volley bal opnieuw niet gelukt om te winnen. Ditmaal ging de zege naar Alter- no, dat in de A-league met de Schiedamsen in de degradatie zone verkeert. Zondag leverde ook de uitbeurt bij Pollux geen punten op, waardoor Rijnmond het na zes wedstrijden nog steeds zonder zege moet stel len. In sporthal Groenoord hielden de thuisploeg en Alterno elkaar zaterdag drie sets in evenwicht. Na 25-21, 21-25 en 25-19 lukte het de bezoekers om in de vier de set een gigantisch gat te slaan. Iets meer servicedruk van Alterno leidde tot fouten in het Rijnmond-vak. Met name de pass ging steeds meer haperen en de aanvallers kwamen niet meer door het hechte blok van de tegenstander. Het verlies was aanzienlijk: 14-25. Omdat beide ploegen twee sets op hun naam schreven was een vijfde set noodzakelijk. FOTO: ROEL DUKSTRA Een set waarin Rijnmond op nieuw bijna meteen de winst en daarmee de wedstrijd uit han den gaf. Een 1-5 achterstand in een korte set tot 15 punten is bijna zeker fataal. Met de mg te gen de muur knokte Rijnmond niettemin voor wat het waard was. Het lukte echter niet meer om een nederlaag af te wenden. "Het was een goede en span nende wedstrijd, een echt de gradatieduel", vond uitblinker Kim Renkema. "Jammer, dat we het niveau van de eerste drie sets niet konden vasthouden. Aan het begin van de vierde set ging het mis en gaven we de wedstrijd uit handen." René Waterreus naar Masters SCHIEDAM - René Water reus heeft zich geplaatst voor de finale van de NTTB Mas ters, die op zaterdag 29 en zondag 30 december bij SKF in Veenendaal wordt gehou den. De tafeltennisspeler van Brandersstad bevindt zich in het laatste weekeinde van 2007 in goed en vooral sterk gezelschap. Het toer nooi telt zestien spelers waaronder de topspelers Danny Heister en Henk van Spanje. Derde plaats Britt Eerland SCHIEDAM - De open Slo waakse Cadettenkampioen- schappen hebben Britt Eer- land bij de landenwedstrij- den slechts een 21e positie opgeleverd. De speelster van Brandersstad/NOAD vorm de een team met Suzanne Dieker. De kwalificatie-wed strijden leverden een derde plaats op, waardoor het tweetal moest gaan strijden om de 21e tot en met de 30e plaats. In het individuele toernooi werd Britt Eerland in de tweede ronde door de Tsjechische Dagmar Blasko- va (3-2) uitgeschakeld. Basketball voor scholen SCHIEDAM - De Dienst Sport en Recreatie en Bas ketballvereniging Juventus organiseren op donderdag 3 en vrijdag 4 januari het Kersttoernooi voor leerlin gen uit de groepen 7 en 8 van het basis-onderwijs. Er wordt gespeeld in Sportzaal Oost. Overige opleidingen: Visagie Nagelstyling Manicure Parfumerie en cosmetica De opleidingen zijn te volgen in voltijd of deeltijd. www.wordpedicure.nl www.imko.nl www.wordschoonheidsspecialist n! Westblaak 32, 3012 KM Rotterdam. Telefoon 010 - 40 47 195 DOOR CAROUNE STEENBERGEN SCHIEDAM - Na er een jaartje tussenuit te zijn geweest heeft Marlies Bult, op verzoek van de meiden van het meidenteam van s.c. Spaland, de draad weer opgepakt. Samen met Ellen Baas en trainer Kevin de Wit gaat zij het team weer coachen. Marlies moest een jaar geleden, door te drukke werkzaamheden en vanwege gezondheidsrede nen, stoppen als leidster. Maar het team had na een jaar nog steeds geen vaste begeleidster. Omdat ze inmiddels weer ge zond was, was er maar weinig overredingskracht nodig om haar weer te strikken als leid ster. De meiden en het voetbal spel blijven haar toch trekken en zo staat zij dus weer iedere zaterdag enthousiast langs de lijn. De meiden, waar onder ook dochter Jojanneke, voetballen al vanaf het eerste uur bij s.c. Spaland. Ze zijn in 1999 als meisjes-pupillenteam gestart. Ze speelden toen nog 7 tegen 7. In de loop der jaren hebben zij hun vriendinnen eerst enthou siast voor het voetbalspel ge maakt en hen er vervolgens bij gehaald. Zo konden zij twee jaar geleden een elftal vormen, wat nodig was om mee te mogen doen aan een internationaal voetbaltoernooi in Maastricht. De meiden vormen een hecht team. Al eindigen zij in de com petitie niet als eerste, qua saam horigheid en sportiviteit scoren zij hoog. Zo haalden zij in een toernooi in ieder geval de spor- tiviteitsbeker. Dat zij dat heb ben bereikt danken zij ook aan de ouders. Die staan iedere za terdag weer langs de lijn om de meiden aan te moedigen. Marlies Bult temidden van haar meiden van sc Spaland. foto: whk Klimop-opleidingen Verzamelgebouw Zuid Strevelsweg 700/208 3083 AS Rotterdam tel. 010-480 00 60 info@ klimop-opleidingen.nl Wij starten regelmatig de volgende opleidingen: diploma KOC diploma KOC diploma NGS en vele vervolgopleidingen

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 24