Jody Bernal is playboy in Fame Spotlights fïrAVCTII^HTn Nieuwe Stadsblad Woensdag 14 november 2007 - Pagina 30 Wonderlijk theaterspektakel The Aluminum Show, van de in Israël fameuze chore ograaf Ilan Azriel, is voor het eerst in Nederland te zien. Vrijdag 16 november om 20.15 uur is deze unieke show vol theater, mime, dans, humor, fantasie en special effects te zien in For- tis Theater a.d Schie. Het wordt een show met krioe lende slangen, stoeiende wormpjes, mensachtige fi guren en een dansende ope rajurk. En de echte hoofdrol is weggelegd voor alumini um: objecten, figuren, we zens en decorstukken van dit materiaal die tot leven ko men, menselijke trekjes krij gen, of veranderen in speel goed. Het waren zijn schaatspres- taties in het tv-programma Sterren dansen op het ijs, die Jody Bernal zijn eerste musicalrol bezorgden. Schaatsen hoeft hij niet voor de rol van de rebelse Joe Vegas in Fame The Mu sical. Eigenlijk hoeft hij al leen zichzelf te spelen. "De playboy van de klas, dat was ik vroeger ook." Na een zangcarrière en deelna me aan diverse tv-programma's staat Bernal dit najaar voor het eerst van zijn leven in een musi cal. Lang hoefde hij niet na te denken voor hij 'ja' zei tegen de rol van Joe Vegas. Ook al kende hij de musical Fame alleen van de titelsong. Jody: "Allereerst is Joe een hon derd procent Latino, net als ik zelf. Hij lijkt heel erg op hoe ik zelf vroeger was op school. Niet serieus zijn, overal een grap van maken, de leraar voor gek zet ten en achter de vrouwen aan zitten natuurlijk. Joe is de play- OTO: NICK VAN 0RM0NDT Purper 101: het vervolg Het enorme succes van Pur per 100 schreeuwde om een vervolg. Vandaar dat Jon van Eerd (vervanger van Jos Brink), Frans Mulder, Erik Brey, Rop Verheijen en het muzikale talent Marco Braam een splinternieuwe show getiteld Purper 101, a Purrfect Performance gaan maken. Te zien op zaterdag 17 november om 20.15 uur in Fortis Theater a.d Schie. Reserveren: (010) 2 467 467 of www.theateradschie.nl Fame the musical vertelt, in de origineel Engelse versie, het verhaal van studenten aan de New Yorkse High School of Performing Arts. Vanaf het moment van hun auditie tot aan het eindexa- boy van de klas. Of ik dat zelf ook was?" Met een brede grijns: "Jawel. Het verschil alleen is dat Joe steeds wordt afgewezen." Geheim Hoewel de cast vrijwel uitslui tend uit Nederlandse acteurs bestaat, wordt de musical in het Engels gespeeld. "Mooi dat de ze musical in het Engels is, vindt Bernal. "In het Nederlands zou de kracht van de tekst wegval len." Zijn geheim? Lachend: "Mijn vriendinnetje is Engelse. Ik heb haar leren kennen toen ik schaatste bij Holiday on Ice. Dat komt wel goed." Zijn gebrek aan musicalervaring schrikt hem niet af. "Zingen en dansen heb ik altijd gedaan. Ik heb heel lang zangles gehad, weet hoe ik mijn adem moet gebruiken. Het is niet alleen een tekst zingen, je moet weten hoe je iemand pakt. Acteren is iets nieuws, maar ik heb in het verleden wel works hops acteren gevolgd. Wie weet, misschien komt een acteercar rière nog wel op mijn pad." Fa- me the Musical is woensdag 21, donderdag 22 en vrijdag 23 no vember 2007 om 20.15 uur te zien in Fortis Theater a.d Schie. Kaarten zijn verkrijgbaar aan de kassa, telefoon (010) 2 467 467 of via www.theateradschie.nl. Let op: vrijdag 23 november is er na afloop een afterparty met muziek van DJ José. men. Onvergetelijke liedjes, hart verwarmende personages, beenwarmers en dansen op een taxi: Fame is voor ieder een die van theater houdt en voor iedereen die droomt, of ooit droomde, van een plek in de spotlights. Fame the Musical: voor jong en oud! FOTO: TINO KRAT0CHVIL Spaar ze alle 24! 1 Dinosaurussen 2 De Planeet Aarde 3 Geschiedenis van de mens 4 Het menselijk lichaam 5 Wonderen van de zee 6 Reizen en ontdekken 7 De ruimte 8 Wetenschappen 9 Grootse uitvindingen 10 Het koninkrijk der zoogdieren 11 Beroemde mensen 12 Reptielen en amfibieën 13 Kunst 14 Planten 15 Beroemde plaatsen 16 Vogels 17 Hoe werkt dat? 18 Insecten en spinnen 19 Dans, Theater en Muziek 20 Transport 21 Sport 22 Communicatie 23 Atlas 24 Volkeren van de wereld Disney Speciaal voor de lezers van dé Weekkrant heeft Wegener Huis-aan-huiskranten een primeur: "De Wonderlijke Wereld van de Kennis"; een unieke serie van 24 kinderencyclopedieën, rijkelijk geïllustreerd door Disney. Mickey, Minnie, Donald, Daisy, Goofy en Pluto nemen de lezer mee op een avontuurlijke reis door de wondere wereld van de wetenschap. Ontdek samen met hen de geheimen van de natuur, de wereld, de wetenschap, het verleden en nog veel meer! Voor u als lezer heeft dé Weekkrant een bijzondere aanbieding. U kunt alvast exclusief kennismaken met deel 1 en deel 2 van de Disney Kids Encyclopedie voor de aantrek kelijke introductieprijs van 5,95 (inclusief verzendkosten). Naast deel 1 en deel 2 kunt u ook de andere 22 delen van de Disney Kids Encyclopedie in uw bezit krijgen. Hierbij heeft u de keuze uit 3 opties: Optie A U bestelt de resterende 22 delen van de unieke "Disney Kids Encyclopedie" serie in 4 gedeelten voor de totaalprijs van 130,90 inclusief verzendkosten. U betaalt in 4 termijnen van respectievelijk 2 keer 29,75 en 2 keer 35,70. U ontvangt 2 keer een pakket van 5 delen en 2 keer een pakket van 6 delen. Optie B U bestelt de resterende 22 delen van de unieke "Disney Kids Encyclopedie" serie in 2 gedeelten voor de totaal prijs van 124,95 inclusief verzendkosten. Bij deze optie ontvangt u 1 deel (ter waarde van 5,95) gratis. U betaalt in 2 termijnen van 62,48 per keer en u ontvangt 2 keer een pakket van 11 delen. Optie C U bestelt de resterende 22 delen van de unieke "Disney Kids Encyclopedie" serie in 1 keer voor de totaalprijs van 119,- inclusief verzendkosten. Bij deze optie ontvangt u 2 delen (ter waarde van 11,90) gratis. U betaalt in 1 keer 119,- en u ontvangt 1 keer in een pakket van 22 delen. De Disney Kids Encyclopedie is ook een leuk cadeau voor familie, vrienden of kennissen. Vul daarom vandaag nog de bon in en stuur hem op. Online bestellen kan ook via www.whk.nl. Naam: Adres: Postcode: Woonplaats: Geslacht: Geboortedatum: E-mailadres: Telefoonnummer: flQ Ik machtig Reggemedia (in opdracht van Wegener Huis-aan-huiskranten) om de verschuldigde bedragen (incl. verzendkosten) af te schrijven van mijn bank-/girorekening, betreffende:* Optie A 2 x 29,75 2 x 35,70 130,90 x I Optie B 2 x 62,48 124,95 x I I Optie C 1 x 119,- x[ I Deel 1 en 2 I l (aantal) X 5,95 I Handtekening: Bank-/gironummer: Datum: Deze actie is geldig t/m 2 januari 2008 Stuur deze bon op naar: Wegener Huis-aan-huiskranten B.V. o.v.v. Boekenactie, Antwoordnummer 97, 7500 VB Enschede. Voor vragen kunt u terecht op de website www.whk.nl. Raadpleeg de pagina "veelgestelde vragen" of stel uw vraag via het online contactformulier. Mailen kan natuurlijk ook naar boekenactie@reggemedia.nl. Deze actie is geldig t/m 2 januari 2008. Bestelbonnen die niet volledig, onjuist of onleesbaar zijn ingevuld, worden niet in behandeling genomen. s.v.p. aangeven wat van toepassing is. s.v.p. aangeven wat het gewenste aantal is. WGGGNeR huis-aan-huiskranten

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 30