«OOR Dl SNELSTE BIJVERDIENSTE l\i pushplaygame Tony Hawk's Prdving Ground Concurrentie voor Tony Hawk Y Wil jij uitblinken als thuishulp? Chauffeur/meubelmonteur m/v ?toerkoop.nl reisburo de Groot (Aankomend) Reisadviseur m/v Thuishulp A www.nedzorg.nl dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad Woensdag 14 november 2007 - Pagina 50 De negende Tony Hawk al weer. De professionele skater promoot opnieuw een game met de sport die hij heeft groot gemaakt. En hoe wel dit deel beduidend beter is dan voorganger 'Project 8' kunnen we ons niet aan de indruk onttrekken dat de reeks op zijn laatste wieltjes rijdt. Dat maakt het spel niet slecht, maar we hebben het al lemaal al eerder gezien. De wereld is gelukkig grafisch opgepoetst en er zijn talloze mooi ontworpen omgevingen om je trucs uit te voeren. Hoge scores haal je met combo's, wat betekent dat je heel wat vingervlugheid nodig hebt om de juiste toetsen op de juiste tijd in te drukken, en ook nog eens klaar bent voor een veilige landing. De editor maakt het mogelijk om je eigen arena's te maken, en een mon tage studio laat je je eigen skatevideo's maken die je online kunt delen. Dat laatste is een leuke toe voeging, die we ook al zagen in Halo 3. Al deze extra toeters en bellen kunnen niet verhullen dat het basisspel gelijk is gebleven. Voor verstokte fans is dit misschien goed nieuws. Wie eens wat anders wil, zou misschien beter concurrent Skate op kunnen pikken. Voor: Xbox 360 s Ochtends of 's middags een uurtje bezorgen, dat betaalt XL. Plus veel extra's, zoals een gratis regenpak en elke dag een gratis krant. En veel vrije tijd. Zo verdien je in korte tijd snel bij. Bovendien, een uurtje lekker in de buitenlucht, werk je ook nog aan je conditie. Een krantenwijk is geschikt voor jong en oud: Nu aan de slag. hier in de buurtP Surf naar: www.koplopers.nl of bel gratis: 0800 0230 351. Ook veel slimme senioren ontdekken de lol van een krantenwijk. Goed voor de conditie en hetverdïent snel. mhHnteaïTeefUM 15 laar. lefWmaUe imKIcEB PCM Distributiebedrijf bezorgt o.a. NRC handelsblad, nrc.next, AD, Trouw en de Volkskrant Ter versterking van onze expeditie op ons hoofdkantoor te Bleiswi jk zijn wij op zoek naar een enthousiaste: Wij zoeken iemand, woonachtig in de omgeving Rotterdam-Den Haag- Zoetermeer, die samen met zijn collega slaapkamermeubelen thuis kan bezorgen en monteren. Natuurlijk tot volle tevredenheid van onze klanten. U bent in bezit van rijbewijs B/C. en zin in een nieuwe uitdaging? Deze baan is voor 37 uur per week door middel van 4-daag se werkweek. Indien u geen ervaring heeft met het monteren van slaapkamermeubelen, geen enkel probleem! Oase draagt zorg voor een gedegen interne opleiding. Heeft u interesse in deze functie, schrijf dan een brief met c.v. naar: Oase Slaapkamer Speciaalzaken t.a.v. Sander van Bergen. Postbus 122, 2665 ZJ Bleiswijk. Slaapkamer Speciaalzaken "Oase" het kwaliteitsmerk voor slaapkamers en slaapcomfort Voor skatefans was er maar één spellenreeks die meetelde, en dat was die van Tony Hawk. De reeks werd echter gaan deweg minder spectaculair en het leek er op dat alle kleine verbeteringen steeds meer wegnamen van het pure skate- boardgevoel. Toch bleef de reeks oppermachtig omdat er geen alternatief was. Tot nu toe. Electronic Arts brengt met Skate een waardige concurrent op de markt. Het spel onder scheidt zich van Tony Hawk door een volledige andere ma nier van besturen. Je gebruikt de twee sticks namelijk voor bijna alle handelingen. Springen doe je bijvoorbeeld door de rechter stick eerst naar beneden te duwen en dan omhoog. Alsofje je gewicht verplaatst, dus. Roteren van je board, even wicht bewaren tijdens een grind, je doet het allemaal met de sticks. Alleen afeetten doe je met de A knop. Dit is even wen nen maar werkt uiteindelijk heel natuurlijk. Bovendien voelt het realistischer. Grafisch ziet de game er subliem uit. De ca mera is laag achter je skater geplaatst waardoor je een sterk gevoel van snelheid krijgt. Het 'verhaal' van het spel kun je beter vergeten. Want hoewel er zelfs echte acteurs aan te pas komen, kon het ons niet boeien. Het spel zelf des te meer. Move over Tony! Voor: Xbox 360 Toerkoop.nl reisburo de Groot bestaat volgend jaar precies 50 jaar, maar is spring levend. Wij zijn aangesloten bij de Toerkoop reisburo groep, met meer dan 180 reis- buro's in Nederland. Ons team van 13 ervaren reisadviseurs werkt vanuit 2 moderne reisbureaus in Vlaardingen, die voorzien zijn van de laatste technische snufjes. Wij bieden onze klanten een enorm assortiment, zoeken naar de laagste prijs en geven een eerlijk advies. Door onze reserveringssystemen hebben wij toegang tot 155.000 hotels, vrijwel alle luchtvaartmaatschappijen, autoverhuurders, etc. Hierdoor verkopen wij naast pakketreizen ook veel op maat samengestelde reizen naar alle uithoeken van de wereld. Vanzelfsprekend hebben wij zelf al veel van de wereld gezien. Twee ervaren collega's gaan korter gaan werken. Daarom hebben wij nu een vacature beschikbaar voor een reisadviseur die tussen ervaren collega's graag verder wil groeien in ons boeiende vak. Minimaal 4 dagen per week. Functie eisen - een voltooide MBO-opleiding toerisme. - representatief - klantvriendelijke opstelling - liefst enige reisburo ervaring. Wij bieden: - salaris boven CAO - studiereismogelijkheden - studiemogelijkheden - fijne collega's Belangstelling? Stuur dan je sollicitatie met CV naar enri@reisburodearoot.nl Meer informatie nodig? Kijk dan op www.toerkooD.nl/dearoot of bel gewoon met ons. Toerkoop.nl reisburo de Groot Billitonlaan 10 3131 LK Vlaardingen tel: 010.4348677 De Loper 44 3136CN Vlaardingen tel: 010.4752500 jfl 'Gewoon doen'. Zo denken wij bij NedZorg, dé organisatie voor flexibele kraam- en thuiszorg I in jouw regio. Werken bij NedZorg is afwisselend en uitdagend en biedt je vrijheid en flexibiliteit: je kunt werken bij verschillende teams en cliënten en je bepaalt je eigen werktijden. Wij zijn op zoek naar een (m/v) WIJ VRAGEN Ervaring in de thuiszorg Een klantgerichte instelling Zorg voor kwaliteit Een enthousiaste collega WIJ BIEDEN Werk in eigen regio Prettige, persoonlijke werksfeer Salaris conform de CAO Thuiszorg oaseslaapkamers.nl GEÏNTERESSEERD? Bel voor meer informatie naar (010) 409 00 60 of kijk op www.nedzorg.nl NedZorg Schiedam - Grote Markt 19,3111 HH Schiedam [voorheen bekend als Gouwe ZorgJ

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 50