Eierwt sofa Grand Café Anver Vlietland ALEXAN DRIUM Uitnodiging Winnaar Piet Paaltjens Elke zondag buffet incl. drank (bier, wijn, fris) 28.50 p p Zaterdag 1 december buffet met live music van Fun 2 play 2e kerstdag luxe buffet, incl. drank (bier, wijn, fris) 59.50 p.p. met live optreden van Fun 2 play dr. G. van der Leij, gynaecoloog Dotje en Lotje ontvangen Sinterklaas in De Teerstoof Ontmoetingsochtend voor oudere lesbiennes en homo's Zo is er maar één Nieuwe Stadsblad Woensdag 14 november 2007 - Pagina 5' ïr niks te doen! Ria. "Zij zouden kunnen helpen bij het opzetten van een koffie- uurtje in een wijkcentrum, bij voorbeeld in de Erker. Eens per maand met elkaar contact, dat is al een prima uitgangspunt." Ze wil best zelf de handen wel uit de mouwen steken om een koffie-uurtje voor lesbo's en ho mo's mogelijk te maken. Maar het zou natuurlijk wel leuk zijn als er reacties komen van men sen die hetzelfde willen. "Wie weet ontstaat er later wel een gezellig eetclubje." Voor informatie en reserveringen kunt u bellen naar 010-4355980 of mail naar: info@anver.nl Kijk ook op onze website www.anver.nl Kon. Wilhelminahaven ZZ 13 010 4355980 Vlaardingen Gratis parkeren Voor de receptie ter gelegenheid van het afscheid van de heer op woensdag 21 november a.s. van 16.30 tot 18.00 uur in het restaurant van het Vlietland Ziekenhuis, locatie Schiedam. U bent van harte uitgenodigd hierbij aanwezig te zijn. www.vlietland-ziekenhuis.nl SCHIEDAM - De Sinterklaas voorstelling in Jeugdtheater De Teerstoof is nu al uitver kocht. Maar niet getreurd, zondag om 12 uur spelen Dotje en Lotje een extra voor stelling. De 'gegoede' vrien dinnen halen ieder jaar een ondeugende streek uit om op 5 december zoveel mogelijk cadeautjes van Sinterklaas te kunnen ontvangen. De voorstelling is geschikt Dotje evanaf 3 jaar. Wie erbij wil zijn moet snel kaarten (4,50 euro) reserveren bij de VW. SCHIEDAM - De Stichting Wel zijn Schiedam staat niet onwil lig tegenover het idee van Ria Rosbergen om een koffieoch tend voor oudere lesbo's en ho mo's te introduceren. "We heb ben er nooit zo bij stil gestaan dat deze groep ook behoefte heeft aan een eigen ontmoe tingsplek", aldus Shirley Voor spui, medewerkster publiciteit. "Wij werken heel gericht en kunnen het contact met het wijkcentrum en de activiteiten begeleider tot stand brengen. Eigenlijk is het de taak vah de SWS dat zij faciliteren en onder steunen. Ons advies aan deze mevrouw is om eerst eens con tact op te nemen met de wijk- werker." Voor de oudere lesbo's en ho mo's blijkt er bitter weinig mo gelijkheden te zijn in Schiedam. Een aantal jaren geleden waren er wel faciliteiten maar deze zijn, volgens SWS, destijds on dergebracht bij Rotterdam Ver keert, een organisatie dat zich ten doel stelt de kwaliteit van het zorgaanbod voor homosek suele mannen en lesbische vrouwen te verbeteren. Volgens Ria Rosbergen dekt de ze instantie niet helemaal de la ding. Zij wil vooral een gezellige ontmoeting tussen gelijkge stemden. "Het moet toch mo gelijk zijn om een bakkie koffie met elkaar te drinken in een vei lige omgeving", vragt Ria zich zelf af. SCHIEDAM - De Piet Paaltjens schrijfwedstrijd is gewonnen door Marieke Nijhof uit Utrecht. De nummers twee en drie zijn Adri van Beelen uit Kat wijk en Aafke Pleket uit Den Haag. De prijs werd zondag be kend gemaakt tijdens een lite raire middag in bibliotheek Noord. De twintig beste verha len zijn gebundeld. Het boekje is verkrijgbaar bij bibliotheken en boekhandels Post Scriptum en J.S. van Leeuwen. Politie vindt dronken tiener SCHIEDAM - Een 17-jarige jongen uit Schiedam is in de nacht van vrijdag op zater dag met een bebloed gezicht aangetroffen op de Vlaardin- gerdijk. De jongen lag op de grond en was onder invloed van alcohol. Ook z'n 19-jari- ge vriendin was aanwezig. De gewonde is voor onder zoek naar het Schielandzie- kenhuis gebracht. Geen helm wel een bon SCHIEDAM - Een 17-jarige Schiedammer is vorige week op de bon geslingerd omdat hij zonder helm reed op het Geuzenplein in Vlaardingen. Agenten zagen de jongen sa men met een leeftijdsgenoot uit Hoogvliet op een brom mer rijden. De jongen uit Hoogvliet had zijn helm half op, de Schiedammer droeg helemaal geen helm. Tijdens de controle bleek dat de Schiedammer ook geen identiteitsbewijs bij zich had. Extra opening mantelzorgcafé SCHIEDAM - Het mantel zorgcafé gaat maandag 19 november een keer extra open. Van 13.30 tot 16 uur zijn mantelzorgers welkom voor een kop koffie en een praatje in De Wissel aan het Broersveld. Het Steunpunt Mantelzorg heeft besloten dit najaar vaker het café te openen. Zodoende krijgen mantelzorgers, die de maan delijkse koffieochtend niet kunnen bezoeken, de kans om bij te praten. Een plek waar je alles en elke winkel kunt vinden? Zo is er maar één: Alexandrlum Rotterdam! Een Shopping Center voor eindeloos veel keus in gezellige winkels. Een lange rij Megastores waar je altijd slaagt, en een Woonmall met een wereld in keuze en stijlen. Alexartdrium Rotterdam is makkelijk te bereiken. A20 afslag 16. En van parkeren en koffie, tot kinderopvang.... Alles voelt er goed! Shopping Cent or I Megastores Ria en hond Lucky; 'Een koffie-uurtje voor oudere lesbiennes zou een goede start zijn.' foto: whk Locatie Vlaardingen: Holysingel 3 3136 LA Vlaardingen Teljj^o) 2^q3QOQ Locatie Schiedam: Burg. Knappertlaan 25 3116 BA Schiedam Tel. (010) 204 40 00 Locatie Maassluis: Gezondheidsgebouw De Vloot 206 3144 PK Maassluis Tel. (010) 59218 22

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 5