Explosief karakter 3 BETALEN NERGENS GOEDKOPER! KuiikFity ««««4 HALEN Schiedams kantoortje is slecht en te duur Hoogste punt West stelt bestuurslid op non-actief Country uit Australië good/year B^FULDA 79,- 95,- 79,- 125,- Nieuw! Vita -5 vita Vita Schiedam: G&W Gezondheidswinkel Libra, Hoogstraat 15 Drogisterij Dessing, Hof van Spaland 32 Nü 3,- korting Vita Combi firAWSHHTAlfll Nieuwe Stadsblad Woensdag 14. november ?Q07 - Pagina 9 Het appartementengebouw Krona moet de kroon worden op de wijk Sveaparken, dat door het ministerie van Vrom is uitgeroe pen tot een van de mooiste VINEX-wijken. Deze week werd het hoogste punt bereikt van het complex met 75 appartementen. SCHIEDAM - Bewonersvereni ging Schiedam West heeft be stuurslid Ton Romijn met on middellijke ingang op non-ac tief gesteld. De BVSW spreekt van een uiterst pijnlijk besluit. "Romijn heeft veel goede din gen voor deze club gedaan,' al dus Gerard Tijsmans, secretaris van de BVSW, "maar door zijn explosief karakter is er geen sa menwerking meer mogelijk.' Romijn is razend over zijn schorsing en heeft zijn rechts bijstandverzekering in de arm genomen. 'Zo ga je niet met mensen om. Mijn goede naam en eer is te grabbel gegooid.' Ro mijn dreigt nu de vuile was van de vereniging buiten te hangen als er geen gesprek en een recti ficatie volgt op het openbaar maken van zijn schorsing. De BVSW heeft Romijn al op 30 ok tober, via een aangetekende brief, op de hoogte gebracht van de beslissing dat hij als be stuurslid niet meer welkom is. Toen na een week nog geen re actie werd ontvangen heeft de BVSW haar besluit naar buiten gebracht. De BVSW heeft eerder dit jaar al een bestuurscrises overleefd. Toen kon de zaak in tern worden opgelost. "Er zijn toen afspraken gemaakt hoe we met elkaar om moeten gaan", aldus Tijsmans, "meerdere ma len heeft Romijn deze afspraken geschonden. Inhoudelijk com municeren over onderwerpen was bijna niet meer mogelijk. Ter voorkoming van wederom een bestuurscrises zijn we tot deze maatregel over gegaan." Om speculatie over het 'hoe en waarom' van het besluit heeft de BVSW een brief aan haar le den gestuurd waarin één en an der wordt uitgelegd. Romijn denkt nog even na over de maatregelen die hij zal nemen. 'Ik ben best boos. Als dit in het bedrijfsleven was gebeurd had je ze aan kunnen klagen wegens smaad.' SCHIEDAM - Karei Leeuw- angh en John van Gestel wijden hun uitzending op Radio Schiedam vanavond (woensdag) helemaal aan country muziek uit Austra lië. Het duo zegt de Schie- damse luisteraars kennis te willen laten maken met goede muziek uit andere delen van de wereld. Na een avondje Googlen kwa men ze erachter dat in Aus tralië heel goede country muziek wordt gemaakt, waar weinig mensen van gehoord hebben. Een selec tie van de vondsten is te beluisteren tussen 18 en 20 uur op 93.1 op de kabel. SCHIEDAM - Kleinschalige zelf standige kantoorruimte is te duur en vaak van slechte kwali teit. Tot die conclusie komt de Nederlandse Vereniging van Makelaars (NVM) na een on derzoek naar de kantorenmarkt in zeventig Nederlandse ge meenten. De schaarste heeft betrekking op zelfstandige kantoorruimte en nieuwbouw. Aan kleine kan toren in bedrijfsverzamelge bouwen is juist een overschot waardoor de prijs voor dit type kantoorruimte relatief laag is. Ondernemers die op zoek zijn naar eigen kantoorpand moe ten echter een hoge koopsom betalen terwijl de kwaliteit van het kantoorpand in veel geval len onvoldoende is. 'De kanto ren zijn verouderd, missen een eigen identiteit en voldoende parkeermogelijkheden en de kwaliteit van de omgeving is niet goed genoeg', oordeelt de NVM. De vereniging stelt de gemeente Schiedam verantwoordelijk voor de situatie. 'In het gemeen tebeleid van Schiedam is door gaans geen direct passende be stemming voor kleinschalige kantoorruimte of de bestem ming is te eng omschreven. De gemeente zou de belangen van de ondernemers mee moeten Schiedam hoort tot de 70 grootste kantoorgemeenten van Ne derland. FCiïO: ROEL DIJKSTRA nemen in haar beleid', aldus de NVM. Projectontwikkelaars ver vullen een neutrale rol ten aan zien van de ontwikkeling van kleinschalige kantoorruimte in Schiedam. 'Dat komt vooral door de geringe vraag en de te hoge bouwkosten. Ontwikke laars hebben onvoldoende zicht op de vraag.' Maak kennis met Ghana SCHIEDAM - In het kader van de tijdelijke tentoonstel ling King of Drinks laat het Jenevermuseum bezoekers kennis maken met de Gha- nese cultuur. Voor kinderen wordt er woensdagmiddag 21 november weer een leuke middag georganiseerd in sa menwerking met Atelier Out of Africa. Kinderen krijgen djembélessen, maken speel goed van afvalmaterialen terwijl er spannende verha len worden verteld. Voor 5,50 euro zijn kinderen (6-16 jaar) van 14.00-16.30 uur on der de pannen. Volwassenen kunnen zondagmiddag 25 november deelnemen aan 'Ghanees Genieten'. Na een bezoek aan de tentoonstel ling staat er in het proeflo kaal een heerlijke proeverij klaar en bijzondere Ghanese hapjes. Kosten 15 euro. Voor beide activiteieten geldt mi nimaal twee dagen van tevo ren aanmelden bij Joyce Pin- sel-Meijer 010 246 96 76 of per mail joyce@jenevermu- seum.nl De tentoonstelling King of Drinks is nog te zien tot en met 9 december 2007. Kindervoorstelling Op Zoek SCHIEDAM - Kindertheater Daan speelt zondag 24 no vember de Evangelische voorstelling Op zoek in scho lengemeenschap Spierings- hoek. Het verhaal gaat over de nieuwsgierige Nora, die op zoek gaat naar God. De voorstelling begint om 16.00 uur (zaal open om 15.30 uur). Het initiatief is afkom stig van de organisatie Va- kantieBijbelFeest. Bandenmaat 185/65 R 14 H Energy E3A86H 94,95 185/65 R 15 H Energy EBA 88H 108,95 195/65 R 15 H Energy EBA 91H 9^95 205/55 R 16 V Primacy HP 91V 13995 Geldig, mits gemonteerd, voor alle maten zomer- en winterhanden van de merken Goodyear en Fulda. AUTOSERVICE Adressen: www.kwik-fit.nl of bel 0900-8698 Uitgebalanceerde doseringen voor uw gezondheid nu in één Daily Pack Dat is nog eens gemakkelijk! Combi Combi Vita Combi Energie Pack Voor meer krachten uithou dingsvermogen. Rustgevend en opbeurend in stresssituaties. Vita Combi Gewrichten Pack Voor aanmaak en opbouw van kraak been in gewrichten. Is verzorgend en goed voor de smering van gewrichten. Vita Combi Huid/haar/nagels Pack Conditioneert uw huid en haar en versterkt uw nagels. Voor het behoud van een fris en jeugdig uiterlijk, Vita Combi 'Daily Packs': - Alle basissupplementen in één handige sachet - Eén keer per dag innemen - Voordeliger in gebruik - Eén verpakking bevat 15 zakjes voor 15 dagen Vita Combi Weerstand Pack Ondersteunt immuunsysteem van het lichaam. Voor behoud van de gezond heid en meer energie. Verbetert uw geheugen en concentratievermogen. Combi 99 Vita Combi. Eén handige sachet per dag met meerdere voedings- supplementen. SUPERAANBIEDING! op het gehele assortiment

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 9