Afscheid nemen is moeilijk Nederlands duurste cadeau %g» kijkenkiezi met muzie Dove geeft vrouwen Éjdei /m Kerkdiensten dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad Woensdag 21 november 2007 - Pagina 10 SCHIEDAM - Afscheid ne men. Iedereen krijgt ermee te maken. Het seniorentref punt L'Entreé wijdt er maandag een themabijeen komst aan in dagcentrum Marconihoven. Naarmate mensen ouder wor den, moeten ze steeds vaker af scheid nemen. Dit kan afscheid zijn van een dierbare, maar ook van een arbeidsleven, lichame lijke functies, mobiliteit, enzo voort. Bij elk afscheid krijgt men te maken met gevoelens van rouw. Tijdens de informatiebij eenkomsten van l'Entrée zullen verschillende aspecten die met afscheid nemen en het rouw proces te maken hebben, aan de orde komen. Bezoekers krij gen gelegenheid om hun eigen ervaringen te delen. L'Entrée Voorlichting en Pre ventie is een seniorentrefpunt voor 55plussers. Elke maand or ganiseert l'Entrée themabijeen komsten in Schiedam, Vlaar- dingen en Maassluis. De toe gang tot de bijeenkomsten is gratis. Iedereen is welkom om samen een kopje koffie of thee te komen drinken. Voor meer informatie of vragen kan contact worden opgeno men met Andja nie Bahorie op telefoonnummer 010 - 2467475. De themabijeenkomst vindt plaats op maandagochtend 26 november in Dacgcentrum Marconihoven aan de Marconi- weg 2 in Schiedam, de bijeen komst begint om 9.30 uur en duurt tot 12 uur. "We voelen ons hier heel erg vrij. Het uitzicht reikt van Pernis en de Botlek tot aan Den Haag toe. Soms komen de vliegtuigen zo angstaanjagend laag over dat je de mensen erin kunt zien zitten. En dan hier beneden, het waar schijnlijk duurste stukje grond van Nederland waar ze al bijna 40 jaar over bakkeleien. Als ze toentertijd al waren begonnen met graven met slechts 1 theelepeltje per dag, dan had die tunnel er allang geweest." (Foto tekst: Gert Jan van Noorden, www.showdesign.nl) Uw uitzicht in deze column? Laat het ons weten Kerkdiensten Protestantse Kerk Schiedam Gedenking overleden gemeenteleden in diensten om 10.00 uur: Gro te Kerk: ds.W.v.d. Vegt - m.m.v. 'Vocalis St. JanMag- nalia Deikerk: ds. M. Rus- schen. Bethelkapel: ds. J. Vis- beek. Lutherse Kerk: ds. T. Zevenbergen. Dorpskerk: ds. J.v.d. Peppel - m.m.v. Canto- rij. (19.00 uur Avondmu- ziek). De Arkds. W.v.Wieren en pastoor A.v.d. Bos. In de St.Jan de Doper - Visi- tatiekerk, Mgr.Nolenslaan 99, verzorgt dit weekend de liturgiegroep de vieringen. Zaterdag 17.00 uur met mu zikale begeleiding van Me- vr.Nel de Heer, zondag 10.30 uur met het Meezingkoor o.l.v. Zuri Ramirez. *,In de Heilig Hartkerk (Gor zen) is er zondag om 9.45 uur een woord- en commu niedienst met als voorganger pastor Lidwien Meijer. De zang wordt verzorgd door het Heilig Hartkoor. Om 11.00 uur is er een Engelstali ge eucharistieviering. In de Nederlands Gerefor meerde Kerk aan de West- vest 30 zijn zondag diensten om 9.30 uur voorganger Ds. P. Kleingeld, 16.30 uur, voor ganger Ds. F.H. Blokhuis. Zondag is er een dienst om 10.30 uur bij de Vrijzinnige Geloofsgemeenschap aan de Westvest 90-92, de dienst wordt voorgegaan door mw. Ds. K. Yntema. Bij de Herst. Herv. Ge meente zondag om 10.00 uur een dienst in het Accent College, voorganger Dr. P. Buitelaar, om 17.00 uur in de Grote Kerk, voorganger Ds. W. Verboom. Dat tandenpoetsen belangrijk is weet iedereen wel. Zelfs kinderen. Maar toch valt het niet mee om die twee minuten poetsen vol te houden. Met Tooth Tunes moet daar verandering in komen. Tooth Tunes is eigenlijk een gewone tandenborstel. Daar verandert pas wat aan op het moment dat je de borstel tegen je tanden zet. Het geluid van de gekozen hit vibreert namelijk van de haar tjes van de tandenborstel, door je tanden, via je kaak naar je oren, waardoor je de muziek hoort. De song duurt precies twee minuten, dus voor je het weet heb je lang genoeg gepoetst. Maar dat is nog niet alles. Het is ook belangrijk om goed te poet sen. Ook daar helpt Tooth Tunes bij. Want hoe beter er wordt gepoetst, hoe beter de muziek te horen is. Tooth Tunes is goedgekeurd door de International Dental Health Founda tion en moet net als iedere 'gewone' tandenborstel om de drie maan den worden vervangen. De tandenborstel is er met de hits 'Let's get it started' van The Black Eyed Peas, 'Walk Away' van Kelly Clarkson, 'Survivor' van Destiny's Child en 'We will rock you' van Queen. De borstels zijn alleen bij Blokker en Marskra mer te koop. Tijdens de feestdagen wil elke vrouw een schitterende verschijning zijn. Met het Dove Silk Glow beau ty cadeau schenk je alle belangrijke vrouwen in jouw leven een stralende decembermaand. Dankzij de verzorgende elementen van Dove en het luxegevoel van zijde, weerkaatst je huid de glans van je in nerlijke schoonheid. Een vrouw die straalt, is op haar mooist! Glimmende cadeaus, glunderende ge zichten. .Tijdens feestelijk december wil je een uitstraling die nét een tikje meer sprankelt. Door de rij ke combinatie van hydraterende bestanddelen en zijde, is Dove Silk Glow de ideale formule voor een stralend zachte huid die aanvoelt als zijde. Verpakt met een douchecrème, deodorant en puff heb je een echte verwendoos in handen. Stralend voor je huid. Stralend voor je uitstraling. Het feestelijke Do ve Silk Glow en meer Dove beauty cadeaus zijn vanaf begin november verkrijgbaar in diverse drogis terijen en supermarkten. Het Dove Silk Glow beauty heeft een consumentenadviesprijs van 7,99.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 10