Rahnhank y i/\/c rxauuuaiia Persoonlijk betrokken bij starters Rabobank Ben jij onze nieuwe collega? A Het is tijd voor een bank die het anders doet. Meer informatie: wwwrabobanknf/schiedam-vlaardingen info@schiedam-via3rdingen.rabobank.nl Hypotheek afsluiten? Auto winnen! Rabobank Schiedam-Vlaardingen Karei Doormanweg 48 3115 JD Schiedam Te!.: (010) 248 15 15 Nieuwe afdeling Bedrijvenadvies Startende ondernemers willen maar één ding: hun zaakjes zo snel mogelijk op de rails krijgen. In hun core business zijn ze ijzersterk. Maar wie geeft antwoord op de financiële vraagstukken? Met haar nieuwe afdeling Bedrijvenadvies pakt Rabobank Schiedam-Vlaardingen dit hoogst persoonlijk aan: compleet financieel advies en maatwerk voor starters. De adviseurs bedrijven maken graag tijd vrij voor de startende ondernemerszin een goed gesprek verkennen wij de situatie van onze klant"zegt Marco van Maanen van de afdeling Bedrijvenadvies/'ledere starter heeft zijn eigen verhaal, zijn eigen ambities. Die willen we graag leren kennen. Op basis daarvan gaan we samen op zoek naar financiële oplossingen op maat van de klant. Of het nu om grote of kleine bedrijven gaat. We willen een persoonlijk aanspreekpunt voor starters zijn. Juist als beginnend ondernemer heb je behoefte aan een vertrouwenspersoon, die op de hoogte is van je situatie." Compleet Met deze formule speelt de bank in op concrete ontwikkelingen binnen haar werkgebied. Enerzijds neemt het aantal starters snel toe, maar anderzijds hebben jonge ondernemers het vaak moeilijk om één adres te vinden voor al hun financiële vragen.Toch moet er heel wat geregeld worden bij de start van een bedrijf. "We helpen en adviseren bij het hele financiële plaatje" aldus Van Maanen."Van een krediet tot het betalingsverkeer en alle benodigde verzekeringen. Voor verzekeringen hebben we trouwens op dit moment een hele interessante actie met hoge kortingen. Maar we adviseren bijvoorbeeld ook bij een lease-auto van de zaak. Wat veel mensen ook niet weten is dat starters helemaal geen eigen inbreng hoeven mee te brengen." Betrokken Eenmaal gestart, blijft de bank betrokken bij haar klanten."Na anderhalfjaar bekijken we samen met de klant of het hele pakket nog aan de wensen voldoet. Daarbij nemen we opnieuw de situatie van de ondernemer door. Zo kunnen we op tijd bijsturen en voorkomen dat starters voor nare verrassingen komen te staan." Netwerk En er is méér: Rabobank Schiedam- Vlaardingen biedt niet alleen aantrekkelijke financiële condities voor starters. De bank wil ook een soort'makelaar'zijnZWij brengen starters in contact met deskundige partners uit ons netwerk: accountants, advocaten of goede boekhouders. Minstens één keer per jaar organiseren we een speciale themabijeenkomst voor starters, met interessante gastsprekers en veel ruimte voor gezelligheid. Ondernemen is immers ook in contact komen met andere ondernemers. Daar willen we graag bij helpen!" Startend ondernemer en behoefte aan financieel advies? Neem dan gerust contact op met de afdeling Bedrijvenadvies: telefoon (010) 24815 20 of email bedrijven@ schiedam-vlaardingen.rabobank.nl. Rabo OndernemersPakket De voordelen voor starters*: Twee jaar gratis betalingsverkeer 25% korting op verzekeringen van Interpolis 30% kortingop de bouw van uw internetsite 25% korting op drukwerk Tot 70% korting op Rabo Mobiel 1 jaar gratis abonnement op online kennisbank van MKB N.B. Elke ondernemer die minder dan 3 jaar staat ingeschreven bij de Kamer van Koophandel wordt door de Rabobank gezien als een starter. *De voorwaarden en meer informatie over startende ondernemers kunt u vinden op www.rabobank.nl/starten. Rabobank Schiedam-Vlaardingen Vraag vandaag nog naar de voorwaarden bij een van onze kantoren of neem voor meer informatie contact op met onze hypotheekafdeling.Telefoonnummer (010) 248 15 50. U kunt ook kijken op www.rabobank.nl/schiedam-vlaardingen. Rabobank Schiedam-Vlaardingen timmert aan de weg en zoekt mensen die hun talenten willen inzetten om verder te groeien bij en met de bank. Ben je klantgericht, ondernemend en kun je goed samenwerken? Ben je gedreven, initiatiefrijk en resultaatgericht? Heb je de ambitie om bij een toonaangevende financiële instelling te werken? Waar je legio carrièremogelijkheden hebt en de arbeidsvoorwaarden goed geregeld zijn? Dat kan bij de Rabobank! Wij zijn op zoek naar een: Secretaresse Medewerker Telefonisch Adviescentrum Accountmanager Zakelijke Relaties Benieuwd? Kijk op onze site: www.rabobank.nl/schiedam-vlaardingen voor meer informatie over deze vacatures. Je kunt ook contact opnemen met de afdeling HRM op telefoonnummer (010) 248 16 25. Direct solliciteren? Stuur je motivatie en cv naar personeelszaken@schledam-vlaardingen.rabobank.nl. Wij hopen je binnenkort te verwelkomen als nieuwe collega! Rabobank Deze schitterende auto wordt afgeleverd door Autobedrijf Nooteboom.Zij zorgen ook nog voor een set winterhanden. Voor klanten die nog dit jaar een hypotheek afsluiten bij Rabobank Schiedam-Vlaardingen hebben we een verrassing in petto: u maakt kans op een schitterende Honda Civic Hybrid. Dit is een uiterst duurzame auto die mooi aansluit bij onze eigen filosofie: Rabobank is de marktleider in groenproducten. Denk bijvoorbeeld aan de klimaathypotheek. Links en rechts adviseurs Daniël Wenas en Marco van Maanen met in hun midden assistenten Anja de Vreede en Bianca Verploegen.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 26